Autor Wątek: Nowy album Slasha w 2012 roku  (Przeczytany 22422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 22, 2011, 10:20:39 pm »
0
Można odroznic bo na kazdym spiewa kto inny.

Noo, masz rację, bo jakżeby inaczej. Śmiem twierdzić, że Slash nawet za gitarę nie chwytał. Wziął tylko cztery pierwsze z brzegu sample w DeeJay'u i nawet mu się nie chciało zmieniać ich kolejności, żeby każdy kawałek choć trochę inaczej brzmiał. Tak oto w trzy sekundy powstał album "Slash", wszyscy są szczęśliwi i obesrali się po same pachy.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2011, 10:24:34 pm wysłana przez BigWlo »

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 08, 2011, 05:32:35 pm »
0
och, trochę mnie nie ma i Slash-hejterzy tu działają  :D
nie no, a tak na poważnie to wiadomo, że ten materiał nie będzie odkrywczy, ale jeśli ktoś jest legendą rocka, to czemu ma nie grać rocka do końca swoich dni ? ludzie to kochają, Slash również, więc jest ogólnie świetnie ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 16, 2011, 03:39:27 pm »
0
, żeby nie było takie surowe (co w mojej ocenie zabiło magię starego dobrego GN'R), to sobie zmienił. Slash chce nagrywać rocka w dawnych klimatach i niech nagrywa. Na gitarze da się chwycić więcej niż tylko trzy powerchordy i Kudłaty się do nich nie ogranicza. Chciałbym też zaznaczyć, że na jego solowym albumie jednak da się odróżnić od siebie poszczególne kawałki.
Właśnie moim zdaniem na tej płycie Slash gra troche inaczej niż na AFD i są to kawałki bez duszy. Może dlatego że większość wokali się nie wyróżnia (Cornell, Stockdalei i Levine są fajni ale reszta jest na dłuższą metę nudna) tak jak wyróżniał się Axl, ale pewnie dlatego że wszystko pisał Slash a jak wiadomo on zmian nie lubi, więc najchętniej napisałby jeden riff i nagrał go z pięcioma różnymi solówkami, pod pięcioma tytułami, z dziesięcioma wokalistami i zrobił z tego osiem składanek. GnR nie utraciło klimatu, tylko Axl jakby dojrzał - już nie darcie się na cały głos o tym że jest pijany, albo jakaśtam dziewczyna mu się podoba, tylko naprawdę złożone kawałki z pełnym przekazem i jakąś większą wartością muzyczną - pewnie dlatego zatrudniał tylu gitarzystów by każdy dołożył coś od siebie i żeby wyszło arcydzieło. Jednak zbyt długo zwlekał oraz podpisał to jako Guns N Roses, dlatego wielu ludzi uważa że Guns N' Roses straciło klimat nie zauważając że w rzeczywistości Guns N' Roses nie istnieje :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 16, 2011, 04:12:51 pm »
0
och, trochę mnie nie ma i Slash-hejterzy tu działają  :D

No niestety życie nie jest takie różowe i musisz pogodzić się z tym, że nie każdy pada przed Slashem na kolana i z rodziawioną gębą. Różnica jest taka, że ja przez to nie uważam się  za lepszego od innych.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2011, 04:15:09 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 16, 2011, 09:33:05 pm »
0
ja się godzę z tym oczywiście, i wyczułam trochę aluzję, o ile się nie mylę . ja oczywiście na uważam się za lepszą od innych i toleruję inne zdanie, odmienne od mojego, zalezy jeszcze jak jest ono przedstawione i czy jest uzasadnione racjonalnie  :)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 16, 2011, 10:36:37 pm »
0
Dokładnie :D.No tak,tylko w przypadku gdy dobrze się pisze o Slashu :D

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 17, 2011, 12:23:13 am »
0
Jednak zbyt długo zwlekał oraz podpisał to jako Guns N Roses, dlatego wielu ludzi uważa że Guns N' Roses straciło klimat nie zauważając że w rzeczywistości Guns N' Roses nie istnieje :D

Powiedzmy, że nie chciałem ujmować tego tak dosadnie, bo niektórzy się przez to burzą :D

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 18, 2011, 08:44:57 pm »
0
Dokładnie :D.No tak,tylko w przypadku gdy dobrze się pisze o Slashu :D

Nie przesadzaj, toleruję Twoje zdanie i to co mówisz, gdybym nie tolerowała to omijałabym szerokim łukiem wątki w których się udzielasz i bez żartów, na serio podchodziła do Twoich wypowiedzi .  :)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 02, 2011, 08:28:12 pm »
0
Gratuluje podejscia.... jak malarz namaluje wspaniały obraz to powienien na tym zakonczyc swoja kariere i zaczac produkowac kopie tego pierwszego obrazu maszynowo?

Kiepskie porównanie... :rolleyes: Bo widzisz, genialny Van Gogh jako przedstawiciel impresjonizmu, czy też postimpresjonizmu, nie parał się równocześnie malarstwem realistycznym, tylko pozostał wierny jednemu nurtowi, w którym objawił się nam jako geniusz. Tkwiąc w tym nurcie nie powielał swoich pomysłów, a jedynie zamknął pewną estetyczną klamrą swoją twórczość.

W przypadku Slasha tym jednym kierunkiem jest muzyka rockowa, o prostej nieskomplikowanej konstrukcji. Muzyka, jakiej Gunsi zawsze hołdowali. Dla mnie taki prosty rockowy przekaz jest cenniejszy od przekombinowanych i wyszukanych dźwięków kompozytorskich. Tak jak słusznie już ktoś wspomniał, respektujmy czyjeś upodobanie w prostocie muzyki rockowej i nie przypisujmy jej na siłę gęby Mozartowskich dzieł i wirtuozerii Paganiniego.

Bardzo cieszę się, że płyta będzie jednolita pod względem wokalnym. Może dobór wokalisty nie jest powalający, ale dla mnie i tak najważniejsze będą dźwięki Slashowej gitarki. Oby więcej mocnego brzmienia i rockowego pazura. Z wydaniem nowej płyty będzie wiązała się zapewne trasa, więc tutaj pozostaje jedynie zaciskanie kciuków, aby Slash zahaczył o Polskę  :sorcerer:

Szkoda, ze VR spoczęło na laurach :( Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będę ubolewać nad odejściem Scott'a, ale chyba pora spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć jasno - SZKODA... :'(

Chłopaki mogli by stworzyć naprawdę świetny album. Widząc aktywność twórczą Duff'a, jak i pomysły Slasha, jestem przekonana, że sukces byłby gwarantowany  ;). Póki co, kibicuję Slashowi w jego solowej drodze. Jak mawia przysłowie - lepszy rydz, niż nic  :D.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 02, 2011, 09:29:48 pm »
0
Prostota muzyczna a prostactwo to zupełnie co innego. Niestety Slash dryfuje w tym drugim kierunku. Co do Van Gogha to wystarczy spojrzeć na początkowe dzieła a te z okresu Saint-Rémy. Widać znaczącą zmiane, ewolucje i przede wszystkim rozwój techniki. A Slash od początku gra ciągle to samo.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 02, 2011, 09:38:08 pm »
0
Ja bym powiedział, że pozostał wierny swojemu stylowi i fascynacjom muzycznym. Czekam niecierpliwie na nową płytę i wcale mi nie przeszkadza, że Slash nie poszukuje jakichś nowych efektów i nie "flirtuje" z elektroniką. Jest rozpoznawalny z prostego, mocnego hard-rocka. I dobrze.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 02, 2011, 09:59:54 pm »
0
dokładnie tak Mafioso.
I mnie wydaje się , że to, że Slash od początku gra ciągle tak samo jest plusem . nie idzie za teraźniejszymi pomysłami z elektro, nie nagrywa popowych płyt, ani nie robi nic co określamy mianem komercji naszych czasów.
Ewentualnie występ z Fergie i ogólnie Beautiful Dangerous można pod to podciągnąć, ale to jeśli człowiek bardzo bardzo bardzo chciałby znaleźć jakiekolwiek niedomówienie .
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 02, 2011, 10:14:46 pm »
0
ani nie robi nic co określamy mianem komercji naszych czasów.

Akurat tu się nie zgodzę ;) Występ w teledysku Pauliny Rubio to komercja pełną gębą. Mi chodziło o styl Slasha na jego solowej płycie i wcześniejszych projektach z VR i Slash's Snakepit. Tu nie mam mu nic do zarzucenia :)

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 02, 2011, 10:22:30 pm »
0
No tak, oczywiście zdarzyło mu się kilka komercyjnych 'potknięć' , aczkolwiek chodzi mi o ogół jego działalności.
jakby nie patrząc mówiąc Slash mamy na myśli tzw. muzykę ambitną, nie pospolity shit.
bo wielu wykonawców miało wpadki, lecz i tak patrzy się na ogół a nie epizod z kariery .
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 02, 2011, 10:25:35 pm »
0
Czyli zakładamy, że Slash się muzycznie już nie rozwija...i nowa płyta będzie wtórna?

Skupmy się bardziej na meritum newsa ;)

 

Slash w trasie z "Ozzy & Friends" - Oslo (Norwegia) 31.05.2012

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3861
Ostatnia wiadomość Czerwca 02, 2012, 08:04:40 am
wysłana przez cravenciak