Autor Wątek: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?  (Przeczytany 6997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku
« Odpowiedź #15 dnia: Października 14, 2013, 11:19:33 pm »
+2
Oczywiście czekam od dłuższego czasu na nową płytę Slasha. Liczę na utwory podobne do Ona Last Thrill i Shots Fired. Mam nadzieję, że wszystko nagrają na setkę, bo jednak trochę jest to wkurzające jak z jednego głośnika słyszy się jedno z drugiego co innego, a wszystko razem tworzy całość

What the fu*k ? Co ma piernik do wiatraka ? Na setkę można nagrać, a później zrobić z tego 5.1 nawet.

Tym bardziej, że z tego co wiem ( pewnie Cravenciak sprostuje) większość Apocalyptic była nagrana z jednego podejścia + osobny headroom Slashera

Co do samej płyty, nie mogę się doczekać. Chciałbym usłyszeć klimat zbliżony do Ain't Life grand. Qrde ten luz i te mega melodyjne riffy to było coś.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2013, 11:22:05 pm wysłana przez Kirzen »

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3775
  • Respect: +952
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku
« Odpowiedź #16 dnia: Października 15, 2013, 12:29:48 am »
0
Oczywiście czekam od dłuższego czasu na nową płytę Slasha. Liczę na utwory podobne do Ona Last Thrill i Shots Fired. Mam nadzieję, że wszystko nagrają na setkę, bo jednak trochę jest to wkurzające jak z jednego głośnika słyszy się jedno z drugiego co innego, a wszystko razem tworzy całość

What the fu*k ? Co ma piernik do wiatraka ?
Ma to, że się lepiej tego słucha.

Na setkę można nagrać, a później zrobić z tego 5.1 nawet.
No właśnie mi chodziło o to, żeby później nic z tym nie robić, ale wydaje mi się, że to wynika jasno z mojej wcześniejszej wypowiedzi. Mając na myśli setkę miałem na myśli, że wszyscy muzycy (bez wyjątku) nagrywają w tym samym pomieszczeniu jednocześnie i tyle, bo tak brzmi bardziej surowo i naturalnie, a jeśli chodzi o te sprawy bardziej techniczne dotyczące nagrywania o których pisałeś to ja i tak tego nie rozumiem (jestem zielony i nie mam ochoty być bardziej oświeconym). 

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1703
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #17 dnia: Października 15, 2013, 12:43:23 am »
+2
No cóż, czekam i wiem, że się nie zawiodę  8) To jest po prostu miłe wiedzieć, że to CD wyjdzie w przyszłym roku  :)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku
« Odpowiedź #18 dnia: Października 15, 2013, 01:33:01 am »
0
Oczywiście czekam od dłuższego czasu na nową płytę Slasha. Liczę na utwory podobne do Ona Last Thrill i Shots Fired. Mam nadzieję, że wszystko nagrają na setkę, bo jednak trochę jest to wkurzające jak z jednego głośnika słyszy się jedno z drugiego co innego, a wszystko razem tworzy całość

What the fu*k ? Co ma piernik do wiatraka ?
Ma to, że się lepiej tego słucha.

Na setkę można nagrać, a później zrobić z tego 5.1 nawet.
No właśnie mi chodziło o to, żeby później nic z tym nie robić, ale wydaje mi się, że to wynika jasno z mojej wcześniejszej wypowiedzi. Mając na myśli setkę miałem na myśli, że wszyscy muzycy (bez wyjątku) nagrywają w tym samym pomieszczeniu jednocześnie i tyle, bo tak brzmi bardziej surowo i naturalnie, a jeśli chodzi o te sprawy bardziej techniczne dotyczące nagrywania o których pisałeś to ja i tak tego nie rozumiem (jestem zielony i nie mam ochoty być bardziej oświeconym). 

No tak, ale każdy muzyk w skrócie: ma mikrofon do nagłośnienia i później przy miksie można w panoramie ustawić np "slasha" tylko w lewym kanale. To jest tylko i wyłącznie artystyczna kwestia producenta i muzyków jak ustawią "brzmienie", więc mogą nagrywać nawet i  razem ale i tak jednego usłyszysz w lewym głośniku a drugiego w prawym.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3775
  • Respect: +952
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #19 dnia: Października 15, 2013, 09:56:34 am »
0
No być może rzeczywiście da się tak zrobić, jednak jak już wcześniej wspomniałem jestem w tym zielony więc miałem prawo odnieść wrażenie, że nie wszystko było nagrywane na 100%, ale to nagle nie spowoduje, że mi się zacznie tego lepiej słuchać. Można też nagrać na setkę i później w ogóle tego nie miksować (wiem, że w dzisiejszych czasach byłby to raczej powrót do normalności, ale mimo wszystko zdarza się jeszcze, że zespoły albo soliści robią płyty w ten sposób)
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2013, 10:04:13 am wysłana przez Bluebird »

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1031
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +941
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #20 dnia: Października 15, 2013, 10:18:47 am »
+3
mogą to nagrywać ziemniakiem, liczy się efekt końcowy  :sorcerer:
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #21 dnia: Października 15, 2013, 10:38:16 am »
+2
Mógłby zmienić wokalistę :)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #22 dnia: Października 15, 2013, 01:40:15 pm »
0
Spodziewałbym się tego albumu w drugiej połowie 2014, więc może w 2015 będzie powtórka z Katowic. Oby.

Offline Disease

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Little Grace
  • Respect: +352
    • Fanpejdż.
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #23 dnia: Października 15, 2013, 05:28:48 pm »
0
Krótka odpowiedź Todd'a na temat nowej płyty ;) Z Ask Dammit:

1. How are you doing with working on slash's new album ?

It's still very early. We are just now putting songs together. We set the bar very high with the last album so we are trying to outdo ourselves.

2. Will it diffrent than Apocaliptic Love ?

I think it will have all the correct similarities but we want it to be even better which is a tall order

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3775
  • Respect: +952
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 15, 2013, 07:07:10 pm »
+1
a jeszcze tak niedawno w swoim skeczu Kabert Ani Mrum Mrum nabijał się ze znajomości języka angielskiego naszych rodaków  :facepalm: tak więc Disease nie wolno zakładać, że wszyscy zrozumieją co tu jest napisane (sorry, za tego off topa, ale musiałem)
No nic spróbuje zrobić za tłumacza (mimo, że beztaleńciem językowym niewątpliwie jestem)

1. Jak ci się pracuje nad nowym albumem Slasha?

Jest ciągle zbyt wcześnie. Obecnie przygotowujemy razem utwory. Na poprzednim albumie postawiliśmy sobie wysoką poprzeczkę tak więc teraz próbujemy wznieść się ponad nasze możliwości.

2. Czy to będzie inny album niż Apocaliptic Love?

Myślę, że będzie bardzo podobny, ale chcielibyśmy, żeby lepiej się sprzedawał.

Jeżeli źle przetłumaczyłem to bardzo proszę o usunięcie tego postu....

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 15, 2013, 07:11:27 pm »
0
Nie mogę się doczekać już nowej płyty. Bardzo bym chciała, żeby 1 kawałek nagrał z Toddem na wokalu, ale jakoś w to wątpię  :???:

Offline Disease

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Little Grace
  • Respect: +352
    • Fanpejdż.
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #26 dnia: Października 15, 2013, 07:27:25 pm »
0
Legenda głosi, że Todd będzie miał swój kawałek.

Jeśli chodzi o tłumaczenie drugiej odpowiedzi:

Myślę, że będzie miał podstawowe podobieństwa, ale ma być jeszcze lepszy, co jest trudnym zadaniem. 

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #27 dnia: Października 15, 2013, 08:43:25 pm »
+7
Spodziewałbym się tego albumu w drugiej połowie 2014, więc może w 2015 będzie powtórka z Katowic. Oby.

Album będzie w kwietniu lub w maju, trasa koncertowa od czerwca do sierpnia (festiwalowa), a jesienią zacznie się już normalna. Myles i Todd zapewniają, że wrócą do Polski i śmiem twierdzić, że nie będziemy musieli czekać aż do 2015 ;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #28 dnia: Października 15, 2013, 09:36:31 pm »
0
Wiesz crav, wielu już zapewniało o wielu rzeczach. Nie śmiem twierdzić, że Slash ma w dupie Polskę, choćby po wyprzedanym Spodku. Sądzę jednak, że nie robi to na nim aż takiego wrażenia, żeby jedną z pierwszych dat do zabookowania było show w Polsce. A jeśli album wyjdzie w kwietniu, czy maju, to lepiej dla nas, bo szybko doczekamy się nowego materiału.

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: Nowy album Konspiratorów w przyszłym roku?
« Odpowiedź #29 dnia: Października 16, 2013, 12:58:21 pm »
+3
Mam nadzieję, że pokażą coś nowego, no i odrobinę mniej Mylesa dobrze by, jak dla mnie, zrobiło ;)
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2013, 01:01:39 pm wysłana przez różanopalca »
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


 

"Perfekcjonizm" Axla opóźnia nowy materiał?

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 11710
Ostatnia wiadomość Marca 09, 2013, 11:15:33 pm
wysłana przez janina