Autor Wątek: Matt Sorum: Jestem bardziej zadowolony niż kiedykolwiek  (Przeczytany 251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Matt Sorum: Jestem bardziej zadowolony niż kiedykolwiek
« dnia: Maja 06, 2024, 03:50:11 pm »
+1


 

Matt Sorum opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym podzielił się z fanami garścią przemyśleń na temat swojego (aktualnego) życia.

„Rozmyślam o niewiarygodnej podróży, którą odbywam od lat, i [stwierdzam, że] jestem bardziej zadowolony niż kiedykolwiek”, napisał.

„Czasami ludzie pytają: Co ostatnio porabiasz? Kiedy pytano mnie o to dawniej, opowiadałem o swojej karierze – o tym, że gram na perkusji w zespole rockowym – a pytającym, którym niekoniecznie o to chodziło, mogło się wydawać, że jestem inny niż sądzą. Dzisiaj odpowiadam, że wychowuję moją córkę, Lou, i dbam o swoją rodzinę”, wyjaśnił Matt.

„Taka odpowiedź wydaje mi się zdecydowanie bliższa prawdy. Zwłaszcza że grałem w wielu kapelach, odbyłem wiele tras koncertowych i czuję się w tej dziedzinie na tyle spełniony, że nie muszę niczego udowadniać. Nigdy nie sądziłem, że kiedyś powiem coś takiego bez obaw, że niedostatecznie angażuję się w muzykę”.

„Zostałem ojcem znacznie później niż większość ludzi. Nie mogłem wybrać na to bardziej odpowiedniej chwili. Reszta jakoś się układa. Poza tym jest w moim życiu wiele osób, które mnie inspirują i dzięki którym wznoszę się wyżej niż mógłbym się tego spodziewać”, dokończył Sorum.         







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Matt Sorum: Jestem bardziej zadowolony niż kiedykolwiek
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2024, 08:42:26 am »
+2
Ojcem łatwo zostać, tatą zdecydowanie trudniej.
Matt już nic nie musi robić. Jakby kasy potrzebował to by musiał.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Matt Sorum: Jestem bardziej zadowolony niż kiedykolwiek
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2024, 07:51:58 am »
0
Axl, czy Slash tez niekoniecznie kasy potrzebują, ale coś robią  :) Tyle, że małe dziecko dużo zapewne zmienia, jeśli chodzi o priorytety w życiu, forumowi ojcowie coś o tym wiedzą  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Matt: "Nie dostanę za to złotych płyt, ale czuję się spełniony"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4273
Ostatnia wiadomość Października 23, 2013, 12:05:47 pm
wysłana przez Zqyx