Autor Wątek: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!  (Przeczytany 10368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Laa

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +87
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 13, 2012, 02:39:00 pm »
0
Na stronie z biletami: Sektory II (siedzące) 99 zł.
No i VIP się pojawiły.
"Z rzeczy które straciłem najbardziej brakuje mi mózgu" O.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!" J.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 13, 2012, 02:49:07 pm »
0
Polskie VIP, które nie dają nic prócz koncertu i jedzonka/ picia. Ale jak ktoś lubi... ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 13, 2012, 02:51:40 pm »
0
Mam nadzieję, że nie rozejdą się w ciągu 5 min  :P Zostawcie też jeden dla mnie, bo na droższe szkoda mi kasy dla samego Axla, który ma w dupie fanów spóźnia się na koncerty i odwala cyrki. :rolleyes:

Ale nie idziemy tam tylko dla samego Axla. Tam jest jeszcze cały zespół. Zespół, którego szanse na ponowne pojawienie się w Polsce są raczej znikome. Axl się spóźnia i odwala cyrki od 20 lat z górką, więc takie komentarze (albo oczywistości :P ) są chyba zbędne w temacie o biletach. Jak ktoś chce to kupi nawet i ten za 250 zł mimo cyrków i spóźniania.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2012, 02:54:03 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 13, 2012, 02:55:40 pm »
+1
Ktoś idzie tam nie dla Axla? :P ;) Ale generalnie zgadzam się z Canis :) Bilety sa na trybuny, więc chyba nie sprzedają się aż tak dobrze, jak myślalem, no, ale zobaczymy :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline She-Wolf

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: -4
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 13, 2012, 08:39:05 pm »
-2
Ale nie idziemy tam tylko dla samego Axla. Tam jest jeszcze cały zespół. Zespół, którego szanse na ponowne pojawienie się w Polsce są raczej znikome. Axl się spóźnia i odwala cyrki od 20 lat z górką, więc takie komentarze (albo oczywistości :P ) są chyba zbędne w temacie o biletach. Jak ktoś chce to kupi nawet i ten za 250 zł mimo cyrków i spóźniania.

Jeśli ktoś chce to proszę bardzo. Dla mnie może wydać na bilet nawet i 1000 zł ja nie zamierzam  ;) Dla mnie obecne GnR nie jest warte takich pieniędzy jakie wołają za bilety, ale to moja osobista opinia, chociaż zaraz pewnie i tak posypią się hejty szalonych true fanek.
Za 250zł to ja miałam karnet na 3 dniowego Metalfesta, z zespołami, które zjadają podstarzałego Axla na śniadanie  ;)
Rattlehead
A dose of metal you need
To bang your head til you bleed
It's time for snapping some neck
Slashing, thrashing to Megadeth

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 13, 2012, 09:26:56 pm »
0
te twoje zespoły z metalfesta nie są warte dla mnie złotówki ale zaraz wyjedziesz z hejtem znającej się na 'dobrej' muzyce szalonej fanki.

fajnie to nawet brzmi, zapisze sobie jako templatke :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 13, 2012, 11:43:35 pm »
+1
Okej, She-Wolf, rozumiem, że nie masz ochoty wydawać więcej kasy na Axla i spółkę niż ja - najbardziej szalona i najbardziej true fanka na całym zwariowanym świecie, tylko czemu w Twoim poście jest tyle wrogości? Nie można tego jakoś milej napisać, żeby "hejty" się jednak nie posypały? Po co w ogóle wydawać pieniądze? Nie lepiej odłożyć na inny festiwal, który "zje Axla na śniadanie"?  :rolleyes:

Wielu z Was od razu redaguje posty w sposób jakbyście na 100% spodziewali się ataku i ten pierwszy post już przyjmuje charakter obronny. A jakby to wszystko było w milszym tonie napisane to "hejtów" by nie było, moim skromnym zdaniem  :rolleyes:

I po co ta ironia w sformułowaniu "szalone true fanki"? Hm? Bo ja nie do końca rozumiem dlaczego najlepszą obroną jest od razu atak.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2012, 11:46:13 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline She-Wolf

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: -4
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 14, 2012, 09:24:32 am »
0
Canis nie atakuję tylko wyrażam swoją opinie, a z true fankami właśnie chodziła o hejta, bo normalni fani to zrozumieją, każdy ma inny gust muzyczny, to chyba normalne,  nie pisałam akurat o Tobie. A na Gunsów chcę pojechać tylko z tego powodu, że to jeden z moich ulubionych zespołów, a lepszej formy już niestety mieć nie będzie, więc trzeba przeżyć obecną  ;)

te twoje zespoły z metalfesta nie są warte dla mnie złotówki ale zaraz wyjedziesz z hejtem znającej się na 'dobrej' muzyce szalonej fanki.

fajnie to nawet brzmi, zapisze sobie jako templatke :)
No to się przeliczyłeś, nie wyjadę z hejtem, bo po porostu mnie nie obchodzi ile warte są dla Ciebie te zespoły. Liczy się dla mnie to, że dla mnie są ważne  ;) Nie jestem szalonym gimbusem, który cały mózg zjadł na słuchaniu Trve metalu i teraz będzie się licytował, który zespół jest lepszy i warty większych pieniędzy, bo nie o to tutaj chodzi.
Rattlehead
A dose of metal you need
To bang your head til you bleed
It's time for snapping some neck
Slashing, thrashing to Megadeth

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 14, 2012, 11:04:34 am »
-1
wyobraź sobie że inni też mają twoje komentarze w dupie więc moze zachowaj je dla siebie?

btw tam to była ironia, nawet nie wiem kto gra na metalsreście  :facepalm:

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 14, 2012, 11:07:29 am »
0
Może zamknijmy forum ogólnie? I proszę nie obrażać siebie, innych festiwali, zespołów itp

Offline She-Wolf

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: -4
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 14, 2012, 03:11:41 pm »
+1
wyobraź sobie że inni też mają twoje komentarze w dupie więc moze zachowaj je dla siebie?

btw tam to była ironia, nawet nie wiem kto gra na metalsreście  :facepalm:

Chyba do tego służy forum, żeby wyrażać swoje poglądy... chyba że źle trafiłam i to nie jest forum tylko kółko wzajemnej adoracji i rozpływania się nad zajebistością Axla, a każdy kto ma inne zdanie i potrafi dostrzec jego wady ma się nie odzywać?  :rolleyes:

No tak mistrzu ironii, od razu w Twoim poście było widać, że nawet nie wiesz kto tam gra, jak mogłam tego nie zauważyć  :facepalm: a nawet jeśli, to sam zachowaj komentarze o rzeczach o których nie masz pojęcia dla siebie. Ja przynajmniej wiem o czym piszę.



Rattlehead
A dose of metal you need
To bang your head til you bleed
It's time for snapping some neck
Slashing, thrashing to Megadeth

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 14, 2012, 03:15:08 pm »
+1
Spokojnie, proszę bardzo was :) checie się pokłócić - są prywatne wiadomości, odlecieliście od tematu teraz za bardzo :)

Kończymy offtopa, każdy następny post poza tematem = warn :)

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 14, 2012, 03:19:55 pm »
-1


Chyba do tego służy forum, żeby wyrażać swoje poglądy... chyba że źle trafiłam i to nie jest forum tylko kółko wzajemnej adoracji i rozpływania się nad zajebistością Axla, a każdy kto ma inne zdanie i potrafi dostrzec jego wady ma się nie odzywać?  :rolleyes:

No tak mistrzu ironii, od razu w Twoim poście było widać, że nawet nie wiesz kto tam gra, jak mogłam tego nie zauważyć  :facepalm: a nawet jeśli, to sam zachowaj komentarze o rzeczach o których nie masz pojęcia dla siebie. Ja przynajmniej wiem o czym piszę.






jest wątek o pisaniu tym jaki axl niefajny, zapraszam tam.  :)
teraz już wiem kto tam gra i nawet grosza złamanego bym nie dał, ale ciebie to nie obchodzi - widzisz? ja mam tak samo, nie obchodzi mnie na ile wyceniasz axla:

"No tak znawczyni muzyki, od razu w twoim poście było widać, że nawet nie wiesz kto tam gra, jak mogłem tego nie zauważyć  :facepalm: a nawet jeśli, to sam zachowaj komentarze o rzeczach o których nie masz pojęcia dla siebie. Ja przynajmniej wiem o czym piszę."
znów pasuje :)

 § 5. Należy pisać na temat. "Offtopicowanie" będzie karane. Posty typu: ":haha:", ":LOL:";, "Cheesy/:)/" xD" będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia - po prostu nic nie pisz (3).

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 14, 2012, 05:19:20 pm »
0
Ktoś wie, czy wszystkie bilety poszły ?:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Najtańsze bilety do Rybnika od jutra w sprzedaży ! Tylko trzysta wejściówek!
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 14, 2012, 09:22:19 pm »
0
Ola Szatan z DZ do ktorego to udzielaes wywiadu  :P pisze o 15 tysiacach, wiec mysle, ze te najtansze poszly jak cieple buleczki  :)

 

Dee Snider: Axl przykładem wielkiego frontmana (a nie tylko wielkiego wokalisty)

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 747
Ostatnia wiadomość Stycznia 07, 2023, 10:53:52 pm
wysłana przez VICTORY-OR-DEATH