Autor Wątek: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses  (Przeczytany 38596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 27, 2011, 09:56:17 am »
0
Ale można umrzeć z głodu :) z resztą mając w lodówce szynkę ciężko po nią nie sięgnąć ;) po chociaż kawalątek ;> ja tam czekam do lutego i zobaczę co się stanie ;)

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 27, 2011, 10:00:45 am »
0
Hahahaha, ja bym to raczej porównał do kotleta:)

Wolę nie ruszać niedosmażonego kotleta z patelni, niech się jeszcze porobi, dosmaży, uzyska odpowiedni smak, ja mogę czekać, bo w każdej chwili mogę podgryźć suchą piętkę od chleba (solowy SLASH) i z głodu nie umrę:)
Born to rock, drink and fuck!

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 27, 2011, 10:08:17 am »
0
Ja wiem, że nie wytrzymam i ściągnę przecieki jak się pojawią. Ale przy tym co może zostać opublikowane nowe piosenki to pikuś. Dowiedzieć się czegoś o historii GN'R to by było coś :) Z tym, że byłoby to nie fair wobec zespołu. Też mnie ciekawi kto MSL dostarcza tych materiałów. To musi być ktoś z bardzo bliskiego otoczenia Axla, skoro MSL twierdzi, że ma 40 stron jego autobiografii.

Podobno Axl dzwonił do żony MSL, ale nie odebrali telefonu dlatego Axl nagrał się na sekretarce co MSL określił, że "Axl was burping" cokolwiek to znaczy. Są też plotki o występie w klubie Lounge w Dallas podczas trwania Super Bowl 6 lutego.

Jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Czy Axl postanowi sprawdzić MSL czy ten nie blefuje? Pewnie teraz jest gorąco w obozie GN'R i zastanawiają się co robić, zamiast spokojnie przygotowywać się do działań promocyjnych skoro takie były zaplanowane.

Znalazłem też ciekawy wpis MSL na jego forum:
http://mistersaintlaurent.proboards.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=270

Ciekawe są 2 fragmenty. Jeden w którym mówi, ze jego intencją jest odpowiedź na wszystkie pytania fanów GN'R, które rozpalały ich serca przez te wszystkie lata. A na koniec stwierdza, że ponieważ zespół przez lata oferował swoim fanom tak mało informacji, on czuję się w obowiązku odsłonić kurtynę milczenia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2011, 10:35:36 am wysłana przez mafioso »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 27, 2011, 10:17:18 am »
0
Kiedyś ktoś z obozu Gn'R powiedział,że słuchanie przecieków jest jak otwieranie prezentu przed Wigilią. Niby racja,z tą różnicą,że wiemy,kiedy jest Wigilia  :D Tak było przed wydaniem CHD,kiedy to nikt z fanów nie miał najmniejszego pojęcia kiedy,a przede wszystkim czy płyta wyjdzie. Głód po wielu latach czekania był spory. Na forum są osoby,które czekały na nową płytę Gunsów dłużej niż lat mają najmłodsi forumowicze(Swoją drogą pozdrawiam tych najmłodszych :) ) Teraz sytuacja jest trochę inna...ale czy powstrzymamy się przed słuchaniem przecieków? Tak jak mówię - postaram się,ale nie zamierzam czekać wieczność.

Mafioso zwrócił uwagę na fakt,że razem z przeciekami możemy poznać prywatną korespondencję Gunsów,punkt widzenia Axla na pewne sprawy. I to jest bardzo ciekawe,bo choć w idealnym świecie tak = tak,a nie = nie,to w świecie Gunsów sprawy mogą wyglądać inaczej.Może poznamy kulisy bardzo tajemniczego odejścia Fincka ( nieporozumienia finansowe? ) ,może dowiemy się,o innych rzeczach,o których zawzięcie się dyskutowało...
Pytaniem zasadniczym nie jest dla mnie teraz co MSL,tylko skąd,jak wszedł w posiadanie tego,co ma.

Niektórzy określają go jako przestępcę,który powinien iść do więzienia,inni widzą w nim bohatera,który przyspiesza wydarzenia w Gn'R,jeszcze inni boją się,że zepsuje plan Gunsów.

Ja czekam. Czekać na to,co zrobią Gunsi zawsze warto,choć niekoniecznie z zapartym tchem  :D

Może MSL jest nie tylko wrestlerem,ale i hackerem,może ma hackerów wśród znajomych...różnie może być.

Na pewno w jakiś sposób łamie prawo. Ale dzieląc się przeciekami robimy to samo,więc zanim zaczniemy piać z oburzenia jaki to on niedobry ;) zapytajmy siebie,czy nigdy nie ściągnęliśmy czegoś nielegalnie z netu ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2011, 10:37:45 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 27, 2011, 12:29:24 pm »
0
Ja tam odrzucam wszelkie problemy etyczne bo już nie mogę się doczekać żeby odsłuchać nowego materiału! :D Czy to oficjalnie czy to z przecieków  ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 27, 2011, 12:30:58 pm »
0
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 27, 2011, 01:01:00 pm »
0
Ładny obrazek :) Jeżeli dobrze rozumiem to LZ zagrają jakiś koncercik dla Creem ?! A "Jackie Chan" to ponoć inna nazwa "Chekmate".

Porcja kolejnych doniesień z frontu ;)
MSL napisał, że jeśli ktoś z obozu GN'R będzie mu groził naciśnie czerwony guzik i wszystko ujrzy światło dzienne.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 27, 2011, 01:05:33 pm »
0
Wydaje mi się,że Led Zeppelin jest tu przywołane w kontekście tego,co działo się dawniej z magazynem Creem. Coś na zasadzie : Kiedyś mieli na pierwszej stronie Zeppelinów,teraz Axla.

Tak,z tego,co pamiętam Checkmate to Jackie Chan,chociaż ten drugi tytuł to też robocza nazwa. :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 27, 2011, 01:22:02 pm »
0
Jeśli tak to po co taka notka się znalazła w planach GN'R ?

Cały ten plan wydaje się sensowny. Najpierw leak, potem puszczą w obieg trochę plotek o trasie, zagrają koncert (pewnie coś w stylu Rose Bar) i ogłoszą trasę i relaunch płyty na konferencji prasowej. Relaunch pewnie będzie polegał na dodaniu "Jackie Chan" do wydania z 2008.

Gdzieś też wyczytałem, że "Chinese Democracy 2" jest już gotowa do nagrania, ale zespół zalega jakieś pieniądze studiu nagraniowemu czy wytwórni w związku z czym nie chcą ich wpuścić do studia, żeby mogli nagrywać.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 27, 2011, 01:28:10 pm »
0
Plan nie był robiony przez Axla wg mnie. Pokazanie,że w Creem byli kiedyś Zeppelini i to jako gwiazda mogło mieć na celu przekonanie Axla do tego,żeby zgodził się na wywiad,współpracę,bo ta współpraca ma być dość daleko posunięta z tego,co widzimy. Nie wiem,jak wyglądały związki LZ z Creem,ale przypuszczam,że było to coś więcej niż okładka + wywiad.
Brzmi to chyba bardziej wiarygodnie niż reunion LZ  ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 27, 2011, 01:52:45 pm »
0
Jak dla mnie to rownie prawdopodobne jest, ze ten MLS wspolpracuje z Axl'em, a to zamieszanie to dziwny sposob promocji, podobnie jak bylo z wczesniejszymi przeciekami, na zasadzie podgrzewania atmosfery.
Jak cos sie pojawi to sciagne, bo wiem, ze i tak nie wytrzymam 10 lat czekania na ChD2.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 27, 2011, 02:08:34 pm »
0
BBf jest podobno zazdrosny o Ashbę, co drażni Axla. MSL na żywo - http://tinychat.com/mslleaks

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 27, 2011, 02:18:23 pm »
0
Kolejne info od MSL:
- Ashba zarabia wiecej niz reszta czlonkow zespolu
- Ron jest zazdrosny o Ashbe i Axla to denerwuje
- Buckethead zarabia całe 0,25% całkowitego dochodu gdyz nie zgodzil sie promowac płyty.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 27, 2011, 02:21:53 pm »
0
BBf jest podobno zazdrosny o Ashbę, co drażni Axla. MSL na żywo - http://tinychat.com/mslleaks


pod jakim nickiem jest MSL ?

a Loko ma kamerkę :P

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Mister Saint Laurent ujawnia plany Guns N' Roses
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 27, 2011, 02:29:00 pm »
0
Chyba go już nie ma

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7972
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip