Autor Wątek: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)  (Przeczytany 11451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 20, 2011, 05:03:54 pm »
0
Matt grywał już rzeczy, które miały mniej wspólnego z rockiem niż ten kawałek i z tego, co kojarzę traktował je zdecydowanie bardziej poważnie. :) W sumie sporo zależy od tego, jak się patrzy na muzykę - jednemu ma dostarczać rozrywki i niczego więcej nie oczekuje, inny nie zaśnie bez wrażeń porównywalnych  z koncertem Mozarta. Jak widać i na to i na to jest zapotrzebowanie :) Nowy projekt Matta pewnie szybko się wypali, bo nie sądzę, żeby poznały go szerokie rzesze ludzi, ale czyż podobnie nie było z wieloma innymi projektami okołogunsowymi?  Oni zamierzają jakąś płytę w ogóle nagrać, czy tak sobie grają "do kotleta"? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 20, 2011, 06:16:22 pm »
0
Z tym do kotleta to bym nawet w cudzysłów nie brał ;P bo w każdym klubie do kotleta się gra ;)

Problem z takimi projektami jest jeden...na kiego im jest to potrzebne?!
To ani się nie sprzeda...ani nic nie wnosi do muzyki...więc po co?! Pytam się ja!
Dużo więcej dobrego byłoby gdyby poświęcił ten czas na granie w garażach z młodymi chłopaczkami...a nie na angażowanie się w projekty, które nie wiadomo po co powstają...

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 20, 2011, 06:25:03 pm »
0
Bo lubi, bo mu się nudzi, bo chce coś zrobić razem ze swoją kobitą? Who cares. Przymusu słuchania przecież nie ma :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 20, 2011, 06:28:50 pm »
0
Bo lubi - niech pogra z kapelami dzieciaków 16-21 lat
Bo mu się nudzi - niech zostanie wolontariuszem
Bo chce coś zrobić razem ze swoją kobitą - niech uprawia sex, dużo więcej mu rzeczy wyrośnie niż ten klip ;p

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 20, 2011, 06:36:58 pm »
0
A kim my jesteśmy, żeby mu dyktować, co ma robić ? :P Płacisz mu za jego muzykę - poza Gn'R ? :P Ja płaciłem, więc mogę wymagać  :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 20, 2011, 06:43:13 pm »
0
Kiedy to niby Slash nagrał coś z Iggy Popem? (pomijajac swoja solowa płytę). Bo to jest drobna róznica.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0A9binTPMKU" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=0A9binTPMKU</a>

to już teraz nie ma różnicy?

ps. skończ  pie****ić farmazony :)

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 20, 2011, 07:35:29 pm »
0
różnica jest taka że axl nazywa się guns n roses, ale czy masa wie o tym, że guns n roses gra do dzisiaj? jeśli nawet to nie mają pojęcia kto. w telewizji i radiu goszczą tylko stare kawałki, więc slash i spółka nadal są gunsami. co za tym idzie, zarabiają kasę ciągle jako gunsi (ex przed wyrazem "guns" mało daje). faktem jest iż slash stał się medialną szmatą - axl nie sprzedaje się w każdym show, nie ma go w radiu (z pewnością nie w zet, eska itp.) a slash wręcz odwrotnie - gra z pop gwiazdami sygnując ich "dzieła" swoim nazwiskiem, by dotrzeć do mas. slash rozmienił się na drobne, jego legenda już jest niczym (nie dla ludzi którzy "słuchają przyjemnego" rocka - dla nich slash pozostanie bogiem, ponieważ grał w gnr, ma cylinder i jego piosenki są w radiu)
a argument "bo jest w radiu, bo sprzedał dużo" to przekłamanie - wielokrotnie powtarzane kłamstwo nie staję się prawdą.

matt się świetnie bawi, nie reklamuje tego jako ex perkusista gnr, nawet nie jako "sorum" - wszystko gra

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 20, 2011, 09:05:04 pm »
0
Ja p******e, eXtreme idz sie lecz hejterze z nienawisci. Nazywanie kogos 'dziwka', czy 'szmata', a tak nazwales Matt'a i Slash'a to zenada. Dno dna.
Ten watek to pole do popisu dla moderacji. Zupelnie obiektywnie, za takie slowa bym Cie zbanowal. Ale to tylko moje zdanie.
Tak dalej pojdze, to na to forum beda zagladac tylko swiry i 13latki.
Nie podoba mi sie to co nagral Matt, komercha faktycznie, ale co z tego, robi pelno innych fajnych rzeczy.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 20, 2011, 09:37:42 pm »
0
Ja się pytam - gdzie są moderatorzy? Zgłosiłem offtop i oczekuję wyciągnięcia konsekwencji w postaci warnów dla kilku użytkowników (dla siebie również oczywiście, skoro dałem się sprowokować w tej offtopowej dyskusji). Nie mogę regulaminu odpalić, ale z tego co pamiętam, jest pkt, gdzie jest wyraźnie napisane, że nie można obrażać ani użytkowników, ani innych osób (np o których jest temat).
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 20, 2011, 09:38:35 pm »
0
ludzie opanujcie sie, bany to to co psuje wlasnie fora. to dyskusja na poziomie takim jaki kazdy sam dla siebie przedstawia.
bany psuja kazde fora. uciekaja bardzo wartosciowi forumowicze, bo czesto maja dosc bycia banowanym za swoje wypowiedzi, a na tym forum juz nie raz tak bywalo.
nie uciekajcie sie kiedy nie macie juz nic do powiedzenia do instancji wyzszych, bo zachowujecie sie jak dziennikarze gazety wyborczej.

jestesmy dorosli i kazdy niech przyjmuje krytyke na wlasna klate.

P.S. post nie skierowany do nikogo osobiscie

nie robmy z forum towarzystwa wzajemnej adoracji lub popisu faszyszmu.


Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 20, 2011, 09:51:54 pm »
0
Ja się pytam - gdzie są moderatorzy? Zgłosiłem offtop i oczekuję wyciągnięcia konsekwencji w postaci warnów dla kilku użytkowników (dla siebie również oczywiście, skoro dałem się sprowokować w tej offtopowej dyskusji). Nie mogę regulaminu odpalić, ale z tego co pamiętam, jest pkt, gdzie jest wyraźnie napisane, że nie można obrażać ani użytkowników, ani innych osób (np o których jest temat).
to głupie że nie wolno skrytykować lub trochę odbiec od tematu jeśli rozwinęła się dyskusja - powinno się ją zakończyć. chyba że w punkcie regulaminu jest zastrzeżenie nie obrażamy slasha bo jest dobry bo zsyła nam chleb z nieba i przestanie to robić jeśli zaczniemy go obrażać  :D
w końcu nikt nie napisał zdania w stylu "slash to szmata (lub inne "obraźliwe" słowo) bo tak uważam" - każdy podpierał swoje tezy argumentami więc według mnie jest ok

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 20, 2011, 10:24:43 pm »
0
Ja się pytam - gdzie są moderatorzy? Zgłosiłem offtop i oczekuję wyciągnięcia konsekwencji w postaci warnów dla kilku użytkowników (dla siebie również oczywiście, skoro dałem się sprowokować w tej offtopowej dyskusji). Nie mogę regulaminu odpalić, ale z tego co pamiętam, jest pkt, gdzie jest wyraźnie napisane, że nie można obrażać ani użytkowników, ani innych osób (np o których jest temat).
Typowy brak argumentów,więc jest frustracja,donosy na innych (tak za plecami)podaj tych użytkowników których chcesz karać,czemu nie napiszesz jawnie o kogo ci chodzi,to leży w twojej naturze?Tak robisz np. w pracy z kolegami?.....oj nieładnie :'(.Nie każdemu się podoba co robi Matt oraz Slash i tyle,nie każdy kupuje tą szmirę z laleczkami dla nie wiem kogo,gwiazdkami pop,cukierkowatymi teledyskami,galami w telewizji.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2011, 10:27:59 pm wysłana przez Artur78 »

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 20, 2011, 10:49:20 pm »
0
Ale po c**j pisać o tym codziennie przez 2 lata w każdym możliwym temacie? Każdy zna wasz punkt widzenia. Kolejnymi postami nikogo nie przekonacie. Ani nikt nie przekona Was. Proponuje zakończyć już spór. Do następnego razu :D

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 20, 2011, 10:49:43 pm »
0
Kiedy to niby Slash nagrał coś z Iggy Popem? (pomijajac swoja solowa płytę). Bo to jest drobna róznica.

http://www.youtube.com/watch?v=0A9binTPMKU
to już teraz nie ma różnicy?

ps. skończ  pie****ić farmazony :)

To było 21 lat temu. Pisałem wyraznie o tym co Slash robi ostatnimi czasy.

ps. zacznij czytac ze zrozumieniem.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 20, 2011, 10:59:38 pm »
0
Typowy brak argumentów,więc jest frustracja,donosy na innych (tak za plecami)podaj tych użytkowników których chcesz karać,czemu nie napiszesz jawnie o kogo ci chodzi,to leży w twojej naturze?Tak robisz np. w pracy z kolegami?.....oj nieładnie :'(.Nie każdemu się podoba co robi Matt oraz Slash i tyle,nie każdy kupuje tą szmirę z laleczkami dla nie wiem kogo,gwiazdkami pop,cukierkowatymi teledyskami,galami w telewizji.
Nie, nie frustruję się czymś, co się dzieje w internecie ;) Podałem Ci argumenty - do Ciebie nie docierają i piszesz swoje bzdury przez cały swój pobyt na forum, więc jaki jest sens pisać Ci coś po raz kolejny? Może lubisz offtopować, ale ja nie bardzo. Kogo zgłosiłem do modka? Ciebie i loko, no i siebie próbowałem, co okazało się niemożliwe. Napisałem również, że "zgłosiłem 2 użytkowników do moderatora, jako offtop, więcej mi się nie chce". Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie podoba Ci się coś - spoko, mi się też nie podoba wiele rzeczy, ale nie piszę tego przy każdym możliwym temacie, używając tych samych argumentów i będąc kompletnie nieobiektywnym. I nie chodzi o samo obrażanie Slasha, czy Matta, bo regulamin dotyczy każdego, nawet nie lubianego przeze mnie Fincka, czy Bucketa.
Nieuchwytny - czyli jeżeli wymyślisz sobie argument, dlaczego Slash to szmata, to możesz tak omijać regulamin? Super tok rozumowania. Krytyka - ok. Obraza - chyba nie tędy droga.
Nata - ludzie nie uciekają przez bany, tylko przez złą atmosferę. Ja się zastanawiam, czy nie usunąć konta, skoro w tym temacie nie widać aktywności moderatorów, a już dawno zeszliśmy z tematu.
mafioso - popieram.

Edit: § 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2011, 11:05:31 pm wysłana przez Meximax »
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

Matt o Izzym: "Uwielbiam tego człowieka, ale nigdy nic z nim nie wiadomo.."

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3301
Ostatnia wiadomość Października 30, 2016, 07:10:02 pm
wysłana przez pawlik.7