Autor Wątek: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)  (Przeczytany 11458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 19, 2011, 07:23:29 pm »
0
móglby grac muzyke na przyklad.

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 19, 2011, 07:30:51 pm »
0
Dla żartu to Matt zagrał w rockowej wersji Power Rangers a te nagranie to poprostu skok na kase

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 19, 2011, 07:32:11 pm »
0
Mógłby ale nie gra. I co w związku z tym? Może miał ochotę na coś innego. Kasy na tym nie zarobi, bo mało kto usłyszy o tym zespole, poza jego fanami. Całe życie musi napier....ć na bębnach w zespołach rockowych?

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 19, 2011, 07:33:49 pm »
0
a ta panna to podobno jego partnerka więc może chiał ją troche wypromowac..

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 19, 2011, 07:48:28 pm »
0
Mógłby ale nie gra. I co w związku z tym? Może miał ochotę na coś innego. Kasy na tym nie zarobi, bo mało kto usłyszy o tym zespole, poza jego fanami. Całe życie musi napier....ć na bębnach w zespołach rockowych?
Wystarczyłoby by całe życie przynajmniej dobrze n********ał na tych bebnach. A jesli już musi zle to niech tego nie upublicznia.

guest2646

  • Gość
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 19, 2011, 07:48:44 pm »
0
Patrząc po komentarzach, cieszę się, że nie posłuchałem tego kawałka. :D

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 19, 2011, 08:15:56 pm »
0
el_loko z twoich wypowiedzi wynika, że wszyscy ze starego GN'R są do dupy, nic nie umieją i wogóle nie wiadomo po co w dzieciństwie chwytali za gitarę, pałki do perkusji itd. Mogli się zająć np. uprawą ogórków. Cokolwiek nie zrobią to źle, a już nie daj Boże zagrają z kimś spoza kręgu rock n' rolla, albo pojawią się w mediach, albo wydadzą jakąś płytę (najczęściej hujową oczywiście). Za to Finck i Buckethead są the Best i wogóle nawet Axl jest nie potrzebny, tylko by sobie we dwóch grali. Czarno-biały świat. Skąd takie podejście ? Drugi doktor trzy ?

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 19, 2011, 08:27:16 pm »
0
Coz poradzić, mieli swoją chwile chwały gdy byli na szczycie, trafili ze swoim stylem w dobry moment. Niestety uwierzyli, że cokolwiek bedą robić i grać to zawsze tak będzie niestety lata mijaja a oni wciąż żyją tym co się działo 20 lat temu i albo w kazdym utworze graja to samo (Slash, vide każdy publiczny wystep, z kim by nie grał i co za utwór by nie grał to musi wrzucic tam solowke z PC, NR lub SCOM - sam potwierdza teze, ze od tego czasu nic dobrego nie napisal.) albo zagraja z każda szmira jaka ich o to poprosi. I potem takie piekne twory jak Fergie, Paulina Rubio powstają.

Porownaj sobie dobór wykonawców:
Robin Finck: NIN, Cee Lo Green
Buckethead: Primus, Serj, Bootsy Collins
Slash: Paulina Rubio, Fergie, Nicole

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 19, 2011, 09:01:20 pm »
0
Mogli się zająć np. uprawą ogórków.
może gdyby pewna choroba/bakteria zniszczyła plantacje ogórków, a jedyną ocalałą byłaby farma "Guns N Roses" to Slash i spółka zostaliby ogórkowymi bossami  :D

co do matta to myslę że nie bierze tego za poważny projekt, bardziej zabawa z dziewczyną.

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 19, 2011, 09:04:14 pm »
0
Według mnie Sarum nie należał do "starych gansów" dostał ciepłą posadke. Starzy gunsi to piątka z czasów apetytu..  choc  nie wszystkich z nich stawiam na piedestale. GnR to właśnie oni a nie kolejni zmiennicy. Choc bardzo lubie obecne dokonania Axla i spółki nienazwał bym tej gromadki mianem Guns n Roses.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2011, 09:10:12 pm wysłana przez Intruz »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 19, 2011, 10:44:20 pm »
0
Coz poradzić, mieli swoją chwile chwały gdy byli na szczycie, trafili ze swoim stylem w dobry moment. Niestety uwierzyli, że cokolwiek bedą robić i grać to zawsze tak będzie niestety lata mijaja a oni wciąż żyją tym co się działo 20 lat temu i albo w kazdym utworze graja to samo (Slash, vide każdy publiczny wystep, z kim by nie grał i co za utwór by nie grał to musi wrzucic tam solowke z PC, NR lub SCOM - sam potwierdza teze, ze od tego czasu nic dobrego nie napisal.) albo zagraja z każda szmira jaka ich o to poprosi. I potem takie piekne twory jak Fergie, Paulina Rubio powstają.

Porownaj sobie dobór wykonawców:
Robin Finck: NIN, Cee Lo Green
Buckethead: Primus, Serj, Bootsy Collins
Slash: Paulina Rubio, Fergie, Nicole

I nasuwa się jeden wniosek: jaki artysta, taki  dobór wykonawców :D.Dodałbym w przypadku Slasha jeszcze zacne duety na galach MTV i zmasakrowany,niestrawny '' kotlet'' w postaci raperskiego ''Paradise City'' oraz niesamowite ''SCOM" na Super Bowl w postaci 15(?) sekundowego występu,gdzie efektownie się pojawił a potem zniknął na ruchomej platformie,czad :D.....a bym zapomniał o limitowanej edycji laleczek podobizm dla nie wiem kogo...
Co do Matta,to ten projekt rozpadnie się pewnie po jednej płycie,takie byle co.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2011, 10:47:31 pm wysłana przez Artur78 »

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 19, 2011, 11:23:50 pm »
0
loko - bardzo fajnie się czyta Twoje posty, jest z nich ubaw :) Też jestem załamany tym utworem, ale jakoś nie zapominam, że ostatnio bębnił np z Tracii Gunem, czy jakiś czas temu wspomagał Motorhead na koncertach. No i zapomniałeś jeszcze dopisać Slash, Richard Fortus - Rihanna, a co do samego Slasha to o takich szczegółach jak BB King, Alice Cooper, Bob Dylan, Jackson, Kravitz, Motorhead, Paul Rodgers, Sammy Hagar, Ronnie Wood, Graham Bonnet, Rod Stewart, Doro, Derek Sherinian, Ian Astbury, Ozzy, Myles Kennedy, Chris Cornell, Andrew Stockdale, Adam Levin, Dave Grohl, Kid Rock, M Shadows, Iggy Pop i wielu innych, ale to naprawdę mało ważni artyści :)
Tak się zastanawiam - jesteś ślepy, że nie widzisz tych wykonawców, czy głuchy, że wciąż słyszysz te same 3 solówki we wszystkich utworach? A może masz jakieś problemy osobowościowe, skoro tak się spinasz przy każdym temacie jeżdżąc po starej ekipie Gunsów? Takie pytanie do Ciebie i Artura - nie podoba wam się Slash - ok, spoko, rozumiem. Ale po jaką cholerę piszecie te same bzdury w każdym temacie? Po cholerę wchodzicie w ogóle w tematy o Slashu? No i po jaką cholerę piszecie te bzdury w temacie, który nawet nie dotyczą Slasha, tylko tu akurat Matta :facepalm: Bardzo dziwne, że admini tolerują taki syf na forum (bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu)...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 20, 2011, 12:09:00 am »
0
No bzdury robią to nic innego jak pisanie że robią bzdury :D.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 20, 2011, 08:02:20 am »
0
Kiedy to niby Slash nagrał coś z Iggy Popem? (pomijajac swoja solowa płytę). Bo to jest drobna róznica. Zreszta jest znaczaca roznica między tym z kim gra muzyk sesyjny którego to jest zawód a sygnowaniem swoim nazwiskiem i legenda GNR jakieś popowe twory. Slash nigdy nie był i nie bedzie muzykiem sesyjnym, bo każdy twór sygnuje swoim nazwiskiem. Fortus tak samo jak np. Freese zarabiają na życie graniem na płytach każdego u kogo można chociaż nie koniecznie sie zgadzają z wizja 'artystyczną' i dlatego nie sygnują każdej płyty na której grają własnym nazwiskiem. Gdyby Slash sobie tam grał w tle Pauliny Rubio czy innej Fergie ale nie było to ft. Slash to ok, niech to robi i zarabia. Ale jesli daje swoje nazwisko to znaczy, że jest w pełni zadowolony i odpowiedziałny za ten szajs.
Przy każdym publicznym wystąpieniu Slash gra jedna z tych trzech solowek, pokaż mi chodzby jeden telewizyjny występ w którym gra coś innego.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Matt Sorum z nowym zespołem (i nazwiskiem)
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 20, 2011, 08:41:58 am »
0
Ja to wogóle nie wiem po co my dyskutujemy o ludziach, którzy mają li wyłącznie parcie na szkło i myślą tylko o tym, gdzie by się tu pokazać aby o nich mówiono. A najbardziej śmieszą mnie Ci, którzy tak bronią Slasha czy Soruma za to co zrobili kiedyś, z kim grali itp. Zacznijcie żyć dniem dzisiejszym a przestańcie ciągle widzieć wszystko w perspektywie "bo kiedyś...". A prawda jest taka, że na dziś takie osoby jak Slash czy Matt to - jak już wspominałem - zwykłe komercyjne szmaty, nic więcej nic mniej. Może Ci, którzy ich kochają w końcu zarzucą coś Axlowi hm? No pomyślcie, z kim takim występował, żeby po nim pojechać? Spójrzcie dzisiaj na Rudego i pomyślcie sobie o jego reakcji, gdy dzwoni do niego Fergie albo inna Rubio i proponują wspólne nagrywanie albo występy :lol: By śmiechem jebnął i powiedział zapewne, że jeśli szukają grajków do kotleta to niech zadzwonią do jego byłych kumpli z Gn'R czyli Slasha i Matta bo oni obecnie chodzą za tymi, którym wystaje medialna marchewka z dupy. Zrozumcie, że oni przestali być rockowi już dawno temu!!!

Acha a co do tolerowania dyskusji na forum itp to wg mnie nasze forum i tak jest pod małą "dyktaturką" i na cenzurze. wkurza mnie to wygwiazdkowywanie "nieprzyzwoitych" słów i to, że trzeba się stricte trzymać tematu z newsów bo jak nie to ban. Miałem jeszcze coś dodać, ale się powstrzymałem od obrażania innych w tym miejscu....Taki już jestem miły :P

 

Matt o Izzym: "Uwielbiam tego człowieka, ale nigdy nic z nim nie wiadomo.."

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3301
Ostatnia wiadomość Października 30, 2016, 07:10:02 pm
wysłana przez pawlik.7