Autor Wątek: Matt Sorum: "Zawsze trzeba w siebie wierzyć"  (Przeczytany 4938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Matt Sorum: "Zawsze trzeba w siebie wierzyć"
« dnia: Lutego 12, 2018, 07:21:03 pm »
+2

Matt Sorum, Abigail Berman oraz aktorka Jane Lynch na gali Adopt the Arts, 15 września 2013, Hollywood, Kalifornia

       Matt Sorum został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame, jest laureatem nagród Grammy, Ama, dwukrotnie MTV. Ma na swoim koncie przygodę z Guns N’ Roses, Velvet Revolver, The Cult, Kings of Chaos. Poza tym jest filantropem, aktywistą i współzałożycielem Adopt the Arts, fundacji dobroczynnej, która zajmuje się muzyką i sztuką w szkołach. 


       Jak to wszystko się zaczęło?

       Siedem lat temu powołaliśmy do życia ten projekt. Nawiązaliśmy bliską współpracę z różnymi szkołami, żeby młodzi ludzie z Los Angeles mogli obcować z muzyką i sztuką w ogóle. Podarowaliśmy im ponad tysiąc gitar, inne instrumenty, takie jak klawisze czy perkusje… jednym słowem: wszystko, co mogło okazać się przydatne. Oczywiście opłacamy naszych nauczycieli i stworzyliśmy program nauczania z zakresu muzyki współczesnej, klasycznej i jazzu. Chcemy, żeby młodzi ludzie poznali muzykę z każdej strony. Poza tym nawiązaliśmy współpracę z IFAW (International Fund for Animal Welfare – przyp. tłum.), żeby uwrażliwiać młodzież na problemy zwierząt i środowiska naturalnego. 

       Czy mógłbyś opowiedzieć najbardziej zabawną albo interesującą historię, jaka przydarzyła ci się w twojej karierze?

       Kiedy grałem w Guns N’ Roses, takich historii było całe mnóstwo, dlatego zachęcam do lektury mojej książki, która ukaże się niebawem!

       Jak wykorzystałeś twój sukces, żeby pomagać? Pracujesz nad jakimiś nowymi projektami?

       Adopt the Arts to moje dziecko, ale i moja pasja. Po tym, jak przekonałem się, w jakim stopniu nasz program zmienia życie tych młodych ludzi, nic nie powstrzyma mnie przed jego kontynuowaniem. Ja i moja partnerka, Abby Berman, każdego dnia tworzymy coś nowego i staramy się dotrzeć do jak największej liczby młodzieży. Poza tym zaangażowałem się w Dolphin Project. Na jego rzecz działa także Ric Obarry, znany na całym świecie ekolog i aktywista, który wybrał się aż do Japonii, żeby protestować przeciwko łapaniu i zabijaniu delfinów. Jestem również jednym z ambasadorów organizacji Animals Asia, która działa w Wietnamie i Chinach, starając się ratować niedźwiedzie tybetańskie. Co więcej, współpracuję z IFAW i działam na rzecz walki z handlarzami kością słoniową i ograniczenia jej importu do Stanów Zjednoczonych. 

       Imponujące! Czy mógłbyś opowiedzieć coś o ludziach, którym pomogłeś?

       Widziałem mnóstwo młodych ludzi, którzy skorzystali z programu. Wielu naszych studentów zajęło się pisaniem tekstów piosenek albo tworzeniem muzyki. Dumą napawa mnie chór The Changels, który występuje w Los Angeles i okolicach.

       Czy mógłbyś podać listę pięciu rzeczy, o których chciałbyś wiedzieć, kiedy zaczynałeś? Postaraj się je uzasadnić. 

       1) Wierz w siebie. Jestem głęboko przekonany, że śnienie na jawie nie jest złe, wręcz odwrotnie: dobrze wróży na przyszłość i pozwala zrozumieć, jaki tak naprawdę jest twój cel.

       2) Rób tyle, ile tylko się da. Ćwicz, ucz się, zdobywaj wiedzę. Ucz się najwięcej, jak potrafisz, i wszystko, co robisz, rób najlepiej, jak potrafisz.

       3) „Nie” nie oznacza, że masz się poddać. Oznacza po prostu, że musisz ciężej pracować. Ciężka praca zaprowadzi cię do celu, musisz więc kontynuować dopóty, dopóki nie usłyszysz „tak”. 

       4) Bądź profesjonalny i uprzejmy. Zawsze punktualny, grzeczny, otwarty. Planuj i miej chęć do działania. To nie zawsze jest łatwe, ale postępując w ten sposób, zdobędziesz wielu przyjaciół i dobrą opinię. 

       5) Po prostu żyj. Życie rzuci ci wiele podkręcanych piłek, ale dzięki zaangażowaniu i wytrwałości zdobędziesz wszystko, na czym ci zależy i czego pragniesz.

       Czy jest na świecie albo w Stanach Zjednoczonych osoba, z którą chciałbyś zjeść prywatny obiad? I dlaczego właśnie ta osoba? Być może on albo ona przeczytają te słowa, a może ja was sobie przedstawię!

       Miałem w życiu wiele szczęścia, bo spotkałem i poznałem bliżej wiele fantastycznych osób. Jestem jednak wielkim fanem prezydenta Obamy i możliwość zjedzenia z nim obiadu byłaby niezapomnianym przeżyciem. To świetny przykład człowieka, który wiele przeszedł, a jednak zachował spokój. Traktuję to jako ważną lekcję. 






       Źródło:
https://www.buzzfeed.com/rabbiyitziweiner/no-doesnat-mean-give-up-words-of-wisdom-with-m-37p3h?utm_term=.hglll40rv#.yqRkk30pr
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2018, 11:28:34 pm wysłana przez gloomy »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Matt Sorum: "Zawsze trzeba w siebie wierzyć"
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 13, 2018, 05:57:31 pm »
+3
poziom najezdzania na Axla w ksiazce Soruma bedzie wprost proporcjonalny do tego jak Matt bardzo chce i/lub liczy na kawalek gunsowego tortu
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Matt Sorum: "Zawsze trzeba w siebie wierzyć"
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 13, 2018, 06:27:56 pm »
+2
O, widzę, że chyba nie tylko ja zwróciłam uwagę na utajony sens punktu nr 4.  8)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Matt Sorum: "Zawsze trzeba w siebie wierzyć"
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 13, 2018, 07:45:44 pm »
0
Tak tajny że aż oczywisty :sorcerer:

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Matt Sorum: "Zawsze trzeba w siebie wierzyć"
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 13, 2018, 08:07:06 pm »
0
A pkt. 3 pokazuje że Matt ciągle liczy na "TAK" i powrót do Gunsów.  :D

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Matt Sorum: "Zawsze trzeba w siebie wierzyć"
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 14, 2018, 05:22:15 pm »
0
W zasadzie z tej lektury wyłapałem jedynie informacje o planowanej książce. Powinien jeszcze dopisac: zaczałem pisac wspomnienia w styczniu 2016 roku jak dowiedzialem sie ze dalej bede mial duzo czasu wolnego.

"śle z komóry bom ziom"

...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Matt Sorum: "Zawsze trzeba w siebie wierzyć"
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 15, 2018, 07:15:36 am »
+1
Chętnie poczytam książkę Matta.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Ryan Roxie: „Ja i Slash świetnie do siebie pasowaliśmy”

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2542
Ostatnia wiadomość Lipca 17, 2018, 05:37:02 pm
wysłana przez sunsetstrip