Autor Wątek: Marc Center o Guns n' Roses  (Przeczytany 7346 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 18, 2009, 11:08:06 pm »
0
Tego niepowiedziałem :D

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 19, 2009, 11:34:05 am »
0
Marc, How the hell did Slash let Axl get away with One and A Million?

Just seems odd to me, considering Slash's background.

-Slash knew where Axl was coming from and that he meant no harm and also when your in a band it's a give and take thing.

Jak to sie stalo ze Slash pozwolil zeby OIAM uszlo Axlowi na sucho?

Dziwne, zwazywszy na pochodzenie Slasha.

-Slash wiedzial skad pochodzil Axl i ze nie chcial nikomu zrobic krzywdy tym tekstem a poza tym bycie w zespole polega na
wzajemnych ustepstwach.


The last time Slash went there was because his wife made him. Just before he did that he called me for Axl's phone number and when I said that I couldn't do that he said I know I know and then I herd Perla saying things to him. He said that he was sorry for asking and I could tell in his voice that he was being pushed into it. Also at that time Perla hated Duff and Slash was not getting along with Scott and Duff that well and was doing heavy drugs and lots of them that should have killed him. He was living in hell. He also started a big law suit about not getting paid for things from GNR and was drunk at the time of the visit. He could have easily said bad things about some of the guys in VR to Beta. At that point he would have fucked a snake to talk with Axl and if nothing else just to get Perla off his back. She was the one who wanted the reunion at that time. But then the whole thing backfired on Slash when Axl called the press. It could have cost him loosing VR and then he would have nothing.

Years latter Slash said it would be cool to go out and do some shows with the old band but now he has given up on that one. So I don't think he will be going to Axl's house anytime soon. I do hope somehow they and up in the same room together someday if nothing else just to get some shit off their chest.

Marc o slynnej wizycie Slasha w domu Axla

Slash poszedl tam bo zona go zmusila. Zaraz przed tym jak poszedl zadzwonil do mnie zebym mu podal telefon do Axla a ja odpowiedzialem mu ze nie mogę tego zrobic, Slash powiedział „wiem, wiem” a potem usłyszałem jak Perla cos do niego mowi. Slash powiedzial “sorry ze prosilem o ten numer”, a ja wyczulem w jego glosie ze ktos go tego zmusza.   Poza tym wtedy Perla nienawidzila Duffa, Slashowi nie układało się dobrze ze Scottem i Duffem, bral duzo twardych narkotykow które właściwie powinny go zabic. Przezywal pieklo. Zlozyl pozew do sadu o tantiemy z piosenek GNR ktorych nie dostawal i byl pijany kiedy poszedł do Axla. Bez trudu mogl zle wypowiedziec się o chłopakach z VR kiedy rozmawial z Beta. Wowczas Slash zrobilby wszystko (nawet wyruchal weza) zeby pogadac z Axlem I zeby Perla dala mu spokoj. To wlasnie ona chciala reunionu wtedy. Ale pozniej cala sprawa obrocila sie przeciw Slashowi kiedy Axl powiadomil prase. Moglo go to kosztowac posade w VR a wtedy zostalby z niczym.

Pare lat pozniej Slash powiedzial ze byloby fajnie zagrac kilka koncertow ze starym skladem ale teraz zarzucil już ten pomysl. Wiec nie sadze zeby znow mial zamiar isc do domu Axla w najblizszym czasie. Mam nadzieje ze tak sie stanie ze znajda sie kiedys w tym samym miejscu i wyrzuca z siebie to co maja sobie do powiedzenia (dalej pisze - ze moze na sali sadowej).


« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2009, 11:07:42 am wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 19, 2009, 03:01:43 pm »
0
Ciekawe,ciekawe.... 8) i po co mu ten cały cyrk był potrzebny z wielkim odejściem z Guns N' Roses?Oczywiście w założeniu że to prawda co mówi Marc.Ja sądze że nie ma powodu kłamać, bo po co?

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 19, 2009, 06:06:28 pm »
0
coz...czytając te ciekawe wypowiedzi trudno bedzie dociec kto mowi prawde a kto nie....na temat konfliktu w GNR bylo juz duzo róznych opowieści...ale wg mnie wina za rozpad zespołu stoi po stronie zarówno Slasha jak i Axl'a.....gdyby zawinił tylko Slash..reszta nie opuścila by zespołu...a tak niezdrowa atmosfere wprowadzili obaj panowie...
dziękuje za tłumaczenie

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 19, 2009, 06:40:55 pm »
0
Wreszcie ktos przedstawil prawde i tylko prawde...

Marc Center - wyrocznia  :lol:

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 20, 2009, 12:09:19 am »
0
No właśnie...szkoda że do tej pory cokolwiek powiedział Slash przyjmowalo się za prawdę,nikt nie komentował,z prostej przyczyny Axl milczał.Szkoda że ty Boski_Krzychu zawsze byłeś obiektywny....bez urazy, ale obiektywizm(ja jestem człowiek Axla he ,he :D) aż bije z twoich wypowiedzi.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 20, 2009, 12:20:13 am »
0
Artur78, dam Ci dobrą radę. Ignoruj...

Dobre rady nie na temat to na PM proszę sobie wysyłać. krelke
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 12:37:13 pm wysłana przez krelke »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 21, 2009, 11:48:29 am »
0
Ależ stronnicze te wypowiedzi pana M.Center'a  :_: Popieram-czyżby wyrocznia?!  :/
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 21, 2009, 12:36:42 pm »
0
śmiechu warte jest to, że tak wielu z Was poszukuje osoby z kręgu Gunsów, która będzie utożsamiała jego poglądy na zespół i stanie się niepodważalnym argumentem w wyrokowaniu na temat "kto jest be"...śmieszy mnie to tym bardziej, że przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie stawał w konflikcie na linii Axl-Slash, po którejś ze stron...to po prostu jest absurdalnym posunięciem z jednej prostej przyczyny - prawda zwykle jest pośrodku, a w owym okresie nikt z nas nie uczestniczył osobiście w owych wydarzeniach, więc wszelkie nasze opinie możemy budować jedynie na poszlakach i czysto SUBIEKTYWNYCH osądach...

no ale ok, miejcie pożywkę i nową wyrocznię (słusznie zauważyłeś Krzychu  ;))...

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 27, 2009, 11:28:28 pm »
0
ale Marc jest przyjacielem zarówno Slasha jak i Axla i to od dawna, wiem dużo więcej niż peudo znawcy tematu np. Mick Wall , którzy nie mieli kontaktu z zespołem przez lata, on miał i do tej pory ma.
 Napisał to co wiedział i jak na to patrzył, a to że nadal jest przyjacielem Slasha tylko uwiarygadania jego wersję. Jak Slash coś mówi wszyscy wierzą , jak ktoś inny mówi coś co się nie zgadza z wersją Slasha są zaraz nieobiektywnie i źli (vide Axl i teraz Marc).

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 27, 2009, 11:30:20 pm »
0
Eee a gdyby o Tobie książkę ktoś napisał i byś powiedział, że bzdury tam napisali, to mielibyśmy Ci nie wierzyć?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 27, 2009, 11:49:20 pm »
0
Popieram Loremastera :D Taka jest niestety prawda.Powie Slash-cisza,wchodzi w obieg.Powie Axl-powinniśmy być obiektywni,prawda leży po środku :D
To samo się tyczy ludzi takich jak Marc. ;)

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 28, 2009, 12:20:33 am »
0
Eee a gdyby o Tobie książkę ktoś napisał i byś powiedział, że bzdury tam napisali, to mielibyśmy Ci nie wierzyć?

widziałeś na oczy książkę Marca ? Ja mam ją na półce, i tam nie ma bzdur to prawie dokument.

Właśnie Slash napisał książkę m.in o Axlu i napisał tam wg. Axla bzdury a częśc rzeczy to sprawdzalne kłamstwa i jakoś Axlowi nikt nie wierzy.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 28, 2009, 12:45:54 am »
0
Bo wiesz Loremaster.... :D Slash jak coś powie to jest prawda,jak Axl coś powie to prawda leży po środku.... :D
Tak to ja odbieram i ty też pewnie :) To są FAKTY I OBOJE MAMY RACJE :D

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Marc Center o Guns n' Roses
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 28, 2009, 01:06:08 am »
0
Loremaster - a skąd wiesz, że to nie bzdury? Skąd wiesz, że tam prawda jest? To są tylko Twoje i moje domysły. Ale ja swoje domysły argumentuje tym, co Slash powiedział ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8437
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip