Autor Wątek: Gunsi na Sweden Rock Festival  (Przeczytany 3948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Gunsi na Sweden Rock Festival
« dnia: Czerwca 13, 2010, 12:09:52 pm »
0

1. Chinese Democracy
2. Welcome To The Jungle
3. It's So Easy
4. Mr Brownstone
5. Sorry
6. Richard Fortus Solo
7. Live And Let Die
8. This I Love
9. Rocket Queen
10. Dizzy Solo (Ziggy Stardust)
11. Street Of Dreams
12. You Could Be Mine
13. DJ Ashba Solo
14. Sweet Child O' Mine
15. Jam (Another Brick In The Wall)
16. Axl Piano Solo
17. November Rain
18. Bumblefoot Solo
19. Knockin' On Heaven's Door
20. Nightrain
ENCORE
21. Madagascar
22. Better
23. Paradise City

« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 03:36:19 pm wysłana przez el_loko »

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2208
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi na Sweden Rock Festival
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 13, 2010, 12:11:30 pm »
0
Taka jest chyba prawidłowa (za HTGTH)

Setlist

1. Chinese Democracy
2. Welcome To The Jungle
3. It's So Easy
4. Mr Brownstone
5. Sorry
6. Richard Fortus Solo
7. Live And Let Die
8. This I Love
9. Rocket Queen
10. Dizzy Solo (Ziggy Stardust)
11. Street Of Dreams
12. You Could Be Mine
13. DJ Ashba Solo
14. Sweet Child O' Mine
15. Jam (Another Brick In The Wall)
16. Axl Piano Solo
17. November Rain
18. Bumblefoot Solo
19. Knockin' On Heaven's Door
20. Nightrain
ENCORE
21. Madagascar
22. Better
23. Paradise City

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Gunsi na Sweden Rock Festival
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 13, 2010, 12:19:37 pm »
0
No ta druga lista chyba prawdziwa, bo raczej solo by Dizzy i SoD to są zawsze w secie...ale to i tak nic nie zmienia, wciąż standard. Zaczyna się to samo co było w 2006 i 2007, żadnych większych zmian..

guest2849

  • Gość
Odp: Gunsi na Sweden Rock Festival
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 13, 2010, 01:56:16 pm »
0
Guns N' Roses na festiwalu w Szwecji
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vBNxDwKwXX4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=vBNxDwKwXX4</a>

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Gunsi na Sweden Rock Festival
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 14, 2010, 12:40:09 pm »
0
Ja wczoraj wieczorem wróciłem z Sweden Rock Festival i muszę powiedzieć że zdecydowanie był to najlepszy festival na jakim byłem, pod każdym względem : organizacji, ludzi, niesamowity line-up. Tylko pogoda do dupy ale nie można mieć wszystkiego. Widziałem prawie 30 koncertów w ciągu 4 dni Zespoly były świetne : Michael Monroe, U.D.O, Nazareth, , Y&T, Blackberry Smoke ( jak ktoś lubi southern rock ! ), Sabaton, Big Elf, Rick Sprinfield ( największa niespodzianka koleś dał po maksie czadu !), Steel Panther, Cinderella, Gary Moore, Epica, Winger, Opeth, Bachman & Turner, Aerosmith, Guns N' Roses.

 Co do Guns N' Roses to byłem w pierwszym rzędzie zaraz przy scenie, co prawda czekałem od godziny 19.30 ( po tym jak zobaczyłem Opeth) a Gusni wyszli o 0.20, ale w między czasie był ZA***STY koncert Bachman & Turner więc nie było tak źle. Problem w tym że wiał zimny wiatr coraz mocniej. Axl nie był dużo spóżniony ok. 45 min. Zaczęli od Chinese Democracy i od razu było widać że zespół jest w niesamowitej formie. Jeżeli chodzi o zespół to jest niesamowice zgrany i widać że jest to zespół a nie banda przypadkowych muzyków. Axl świetnie się rozumie z DJ-em i dobrze się bawią, DJ szalał cały czas był wszędzie i widać było że bardzo pasuje mu rola zabawiania publiczności, zszedł nawet z sceny żeby każdemu w pierwszym rzędzie przybić piątkę. Axl brzmiał świetnie chociaż były jakieś problemy z głosem tzn śpiewał było widać ale nie było dzwięku, ale to chyba że ten przeraźliwy wiatr , gdyż w następnej zwrotce krzyczał jak szalony więc to nie wina głosu na 100% , widać było że świetnie się bawił , ciąglę uśmiechy , żartował w kierunku publiczności. This I Love było zaśpiewane niesamowicie. podobnie jak Chinese Democracy, Welcome to The Jungle, The Blues, Rocket Queen. Reszta na wysokim poziomie więc zawodu nie było, tylko w piosenkach był problem z dzwiękiem , mikrofonem. Ale widać było że Axl daje z siebie wszystko, cały czas mimo deszczu śpiewał w otwartej części i nic sobie nie robił z deszczu podobnie jak reszta Guns N' Roses. Solówki Bumblefoota z "Nightrain" były całkowicie niesamowite, najlepsze jakie słyszałem, podobnie jego gitary na "Chinese Democracy", "Better", "Paradise City", Fortus też miał dużo solówek , temat z Jamesa Bonda genialny, wszystkim nawet tym którzy nie znają nowego zespołu się podobał. genialana solówka nr. 1 przy "November Rain", grał też solo od Rocket Queen, Madagascar, Paradise City (gdzie każdy z gitarzystów miał solo) 1 z Nightrain, i outro od Street of Dreams. Genialny gitarzysta live też podobnie jak DJ strasznie się bawił grą. DJ wypadł świentie na wszystkim z statego materiału, jednak sola do The Blues i This I Love bardzo średnie i nigdzie nie dorastają do oryginału Robina Fincka podobnie "Sorry". ale widać że w zespole wszysyc go lubię , szczególnie Axl !.
 Najgorzej wypadło You Could Be Mine, takie bez mocy zupełnie, Paradise City to klasyk.
Na koniec zespół wyszedł jeszcze raz żeby się pożegnać widać było że są w świetnym humorze, Axl nawet się na koniec pochwalił że w kubku ma Jacka Danielsa i jeszcze raz "Good Fuckin' Night"

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Gunsi na Sweden Rock Festival
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 14, 2010, 12:59:11 pm »
0
Pozazdrościć :)

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 25339
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey