Autor Wątek: Love to Love z udziałem Axla wydany  (Przeczytany 128 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1446
Love to Love z udziałem Axla wydany
« dnia: Dzisiaj o 07:46:43 am »
+1

20 września ukazała się płyta Michaela Schenkera "My Years With UFO"
Wśród 11 kompozycji jest również utwór wykonany przez Axla - "Love to love"
<a href="http://youtu.be/h376ncH4ZlM" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/h376ncH4ZlM</a>

« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 07:48:46 am wysłana przez daub »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8630
  • 17000 postów
  • Respect: +4365
Odp: Love to Love z udziałem Axla wydany
« Odpowiedź #1 dnia: Dzisiaj o 08:32:18 am »
0
Caly album zostal oficjalnie udostepniony na YT
Error 404 (Not Found)!!1

swoja droga slowa z piosenki Love to Love dobrze obrazuja obecna sytuacje w GNR
"Half the time it could seem funny
The other half is just too sad"
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 09:32:40 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Respect: +263
Odp: Love to Love z udziałem Axla wydany
« Odpowiedź #2 dnia: Dzisiaj o 09:40:57 am »
0
yuck ,ale jestem zniesmaczony tym co Axl odwala.
Słucham UFO od zawsze, znam piosenki, podobaja mi sie, bylem na koncercie, wiec nie krytykuje piosenki/kompozycji. Krytykuje to co Axl robi. Jakbym nie sluchał Gunsow, ale sluchal tylko UFO i mial mozliwosc na tej plycie sie blizej zapoznac z Axlem to bym odniosl bardzo negatywne wrażenie.

Taka piekna, klasyczna, mozna powiedziec troche analogowa piosenka, old school classic rock, każdy instrumentalista zna sie na swoim fachu, pięknie grają w harmonii, skrzypeczki, epicka ballada, a ten dziad wjeżdza z AI-generated przesterowanym gównem. Co to jest w ogole?

Axl tu nasrane ma efektow jakby to bylo jakies j***ane Silkworms. A przeciez na koncertach czesto spiewał balladay na podobne kopyto - np Wichita Linesman, albo na Wembley 2006 Sailing. I ładnie to brzmiało. A tutaj w Love to Love nawet nie ma wokalnego crescendo, w ktorym Axl otwiera rury i sie wydziera pełną piersią. Na spokojnie takie piosenki moze spiewać normalnym glosem, zadyszki nie łapie. To dlaczego sie tak okropnie przemielił tutaj przez komputer?

Moze Axl po prostu nie potrafi juz spiewac do tego stopnia, ze musieli mu nasrać autotune, poprawiać po nim sto razy, i ostatecznie syntezatorem AI cerować ?

W ogole Axl sprawia w moich oczach takie wrazenie, jakby miał bardzo niską opinie o sobie obecnie, i dlatego nic nie nagrywa, na taśmie , a jak juz musi to tak jak w the general - przesterowane, pochowane jego wokale, 32kb/s, jakby nagrywane przez krótkofalówke, jakby był Jasonem Newstedem na Justice for all. A jak juz trzeba nagrac video, to najlepiej AI-generated, gdzie nie ma jego ujęć  dluższych niż pół sekundy, najlepiej jak już są to takie w ktorych ma kapelusz i wielkie okulary czarne na pół głowy, byle tylko nie pokazywac śmiesznych ujęć i memów jak to było w 2011 z "fat Axl". Wywiadów udzielac tez nie chce od wielu lat, sie boi ze cokolwiek powie będzie przekręcone.

 tylko spiewa na koncetach zeby miec kase na swoje mini ZOO. Sie trzyma w swoim hermetycznych srodowisku w ktorym kazdy mu sie podlizuje, Na koncertach kazdy mu i tak klaszcze, chocby sie prawie pożygał z zadyszki , mylił słowa i tracił wątek jak Biden chodzący po schodach - jak na This I Love na całej trasie 2016-2022.

I potem dochodzi do tego, ze Schenker wydaje taki piekny kawałek , a Axl sie na niego wysrywa syntezatorem AI. Masakra
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8630
  • 17000 postów
  • Respect: +4365
Odp: Love to Love z udziałem Axla wydany
« Odpowiedź #3 dnia: Dzisiaj o 10:19:22 am »
+1
za to niektorym bedzie zawsze zle, po raz pierwszy od 17 lat wystapil goscinnie u kogos na plycie, co musialo byc dla niego wielkim wysilkiem (wyjscie ze strefy komfortu) ale jak widac lepiej by bylo jakby siedzial na dupie w domu i nic nie robil



NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1446
Odp: Love to Love z udziałem Axla wydany
« Odpowiedź #4 dnia: Dzisiaj o 10:26:56 am »
+1
@sunsetstrip zgadzam się z Tobą. Mnie cieszy ten kawałek, coś innego niż Gunsi, coś czego wcześniej nie znałem. Wiadomo, że Axl nie ma już tego głosu co na UYI i wiek robi swoje...
Niemniej cover wydaje mi się dobrym posunięciem jak Ty to nazwałeś " musialo byc dla niego wielkim wysilkiem (wyjscie ze strefy komfortu)"

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 857
  • Respect: +206
Odp: Love to Love z udziałem Axla wydany
« Odpowiedź #5 dnia: Dzisiaj o 01:34:37 pm »
0
A może to w ogóle nie on dodał ten efekt? ;)
Nie pokazuje się to źle, bo odludek. Chodzi wszędzie to ma parcie na szkło. Może zwyczajnie taki jest i tak mu dobrze.

Ja tam jakoś bardzo nie słyszę tych efektów w tej piosence, ten wokal po prostu jest jakby przed instrumentami dla mnie i wyraźnie go słychać na pierwszym planie. Mi tam się podoba ale to wiadomo rzecz gustu. Jakby zrobili jak to mówią toćka w toćkę to by było, że nic nie dodali od siebie, a jak inaczej to za inaczej. Pitu pitu o Chopinie. :P

Może pojedzie do tej Japonii i będzie live to ocenimy. ;)

 

Fortus staje w obronie Axla [fortus] [axl]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1327
Ostatnia wiadomość Lipca 06, 2022, 02:39:47 pm
wysłana przez sunsetstrip