Autor Wątek: Living For The Paradise City, czyli hit GNR w nowej odsłonie  (Przeczytany 786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Living For The Paradise City, czyli hit GNR w nowej odsłonie
« dnia: Lipca 09, 2020, 10:34:45 am »
0


Muzycy z różnych stron świata połączyli siły i jako The Gig Economy nagrali „nową” piosenkę.
Nosi ona tytuł „Living For The Paradise City” i jest połączeniem dwóch przebojów – „Paradise City” Guns N’ Roses oraz „Living For The City” Stevie’ego Wondera. 

„To, co zobaczycie, jest projektem charytatywnym, który powołałem do życia w kwietniu, podczas przymusowej izolacji”, wyjaśnia Leo Playa, sesyjny gitarzysta grupy London. „Ja i 35 muzyków z całego świata chcemy w ten sposób uwrażliwić ludzi na działalność Help Musicians”. 

Czym jest Help Musicians? 
To niezależna brytyjska organizacja charytatywna, której celem jest udzielanie pomocy muzykom w epoce pandemii.

„Living For The Paradise City” ma promować jej poczynania, ale także być wyrazem wdzięczności za zaangażowanie na rzecz twórców, którzy ucierpieli wskutek obecnej sytuacji na świecie.   

„Pandemia Covid-19 pozbawiła nas, muzyków, źródła dochodów, a z powodu konieczności utrzymywania dystansu wrócimy do normalnego życia zawodowego jako ostatni”, twierdzi Playa.

„Kiedy w Wielkiej Brytanii rozpoczął się lockdown, wielu z nas mogło liczyć na pomoc ze strony Help Musicians… dlatego chcielibyśmy zadedykować ten utwór właśnie tej organizacji”.   

www.youtube.com/watch?v=wphPj8Zi7Cw&feature=emb_title



Playa i koledzy inspirowali się Billem McClintockiem, który dwa lata temu jako pierwszy stworzył mashup tych dwóch piosenek.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1458
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip