Autor Wątek: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu  (Przeczytany 1607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borusse

 • Knockin On Heavens Door
 • ****
 • Wiadomości: 454
 • Płeć: Mężczyzna
 • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
 • Respect: +154
List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« dnia: Sierpień 02, 2018, 04:48:52 pm »
+3
Tłumaczenie świetne nie jest, dlatego byłbym wdzięczny, gdyby ktoś przejrzał i poprawił, a najlepiej mi napisał, co warto zmienić.

List otwarty do Guns N' Roses, Team Brazil, UMG [Universal Music Group, przyp. tłum.] i tych, którzy niszczą społeczność [fanów zespołu]:

Podsłuchawszy ostatniego odcinka podcastu użytkownika @Gambit83 czuję się tak samo, jak wielu innych lojalnych fanów Guns N' Roses: wstrząśnięty, zasmucony, sfrustrowany i zły, ale przede wszystkim rozczarowany.

Jak wielu innych użytkowników tej strony, jestem „po prostu fanem”. Prawdę mówiąc, jestem wielkim fanem wielu, wielu różnych artystów, a GN’R są po prostu jednymi z nich. Jednakże dawno temu znalazłem dom w internetowej społeczności GN’R, więc trzymam się w jej pobliżu. Na przestrzeni lat było to dla wielu z nas bardzo satysfakcjonujące doświadczenie, nawet mimo faktu bycia fanami zespołu, który z powodów nam nieznanych odmawia wydawania nowej muzyki. Trzymamy się wszyscy razem, ponieważ w niektórych przypadkach staliśmy się przyjaciółmi na całe życie. Dla wielu z nas jest to ważniejsze od muzyki, koncertów czy gadżetów. Chodzi o poczucie wspólnoty, a nawet odważę się powiedzieć, że rodziny, które wszyscy podtrzymujemy.

Jeśli chodzi o mnie, zaprzyjaźniłem się z ludźmi dosłownie dookoła świata dzięki tej społeczności. Spotkania w Las Vegas, Chicago, Nowym Jorku a nawet w moim własnym domu dały mi niezliczoną ilość wspomnień z osobami, które dziś nazywam przyjaciółmi, a których, gdyby nie ta społeczność, nigdy bym nie poznał. Wspaniałym jest fakt, że moja historia nie jest unikatowa! Każda osoba, którą nazywam teraz przyjacielem ma kolejne 5-10 osób, które również może nazwać przyjaciółmi.

Tworzę ten wątek jako otwarty list do kogokolwiek, kto pracuje z lub dla marki Guns N’ Roses, ponieważ to, co dzieje się ze społecznością w tym momencie można opisać tylko jednym słowem: obrzydliwe.

Oznaczam tu @Fernando w nadziei że on, ktokolwiek inny z Team Brazil, ktokolwiek z UMG lub ktokolwiek z Guns N’ Roses zobaczy to i pomoże społeczności, która od tak długiego czasu jest tak lojalna.

Co zaczęło się jako usuwanie klipów na YouTube przerodziło się w coś o wiele większego, DWUKROTNIE. Grozi się rodzinom niektórych z nas z tego powodu! @axlrosefan4life i Gambit83 są niedawnymi ofiarami i obawiam się, że mogą nie być ostatnimi. Absolutnie NIE chcę, aby komukolwiek działa sią jakakolwiek krzywda, a co dopiero byłym i aktualnym członkom naszej społeczności.

Jako społeczność, potrzebujemy pomocy i potrzebujemy jej tak szybko, jak możliwe widząc, jak bardzo szybko to wymyka się spod kontroli. Wydaje się, że kilku gości nie ma ani granic, ani poczucia troski, ani współczucia, co może prowadzić do czegoś gorszego, niż okropne. Wszystko to przez co? Nagrania starych koncertów usuwane z YouTube?? Gdyby nie to, że sam jestem w to zaangażowany, nie uwierzyłbym w to, co przed chwilą napisałem!

Do Team Brazil, UMG i/lub Guns N’ Roses: jeśli macie cokolwiek współnego z materiałami usuwanymi z powodu praw autorskich — rozumiemy to. Jeśli macie cokolwiek wspólnego z materiałami usuwanymi, bo zamierzacie zapakować to i sprzedawać nam w przyszłości — rozumiemy to. Jeśli macie cokolwiek wspólnego z zachęcaniem pewnych gości do podejmowania działań w waszym imieniu, które doprowadziły nas do punktu, w którym teraz się znajdujemy — NIE rozumiemy tego.

Jeżeli rzeczywiście macie coś wspólnego ze wspomnianymi ludźmi, musicie naprawdę zrozumieć wysiłki, jakie w Waszym imieniu poczynili i ciemną ścieżkę, na którą już weszliśmy. Na was spoczywa powinność zrobienia kroku naprzód, wyjaśnienia pewnych rzeczy i pomocy fanom, którzy nie robili nic poza wspieraniem Was przez dekady. Koncertowe bootlegi są czymś, czym fani mogli cieszyć się przez dziesięciolecia. Jeżeli zdecydujecie się zabrać nam to z powodu możliwości zarobku w przyszłości, w porządku. Nie jestem tu po to, by kłócić się na temat tego aspektu sprawy. Wyjaśnienie tego społeczności byłoby czymś świetnym wcześniej, ale nawet teraz mogłoby pomóc w pewnym stopniu.

Kolejnym aspektem, który powinien być rozważony jest fakt, że otwarta sprzedaż oryginalnych materiałów studyjnych Guns N’ Roses trwała w najlepsze przez lata. Czemu wtedy nie podjęto żadnych działań? Czemu teraz nie podejmuje się żadnego działania? Czemu nie powiecie chociaż waszym największym fanom, czemu to dzieje się im z powodu koncertowych bootlegów, w przeciwieństwie do tych, którzy zarabiają tysiące na Waszej ciężkiej pracy? Znowu — jeśli wyjaśnicie, czemu zdejmuje się te materiały, zagadka będzie rozwiązana. Nie musielibyśmy dyskutować na ten temat tu, na podcastach ani nigdzie indziej ponieważ znalibyśmy odpowiedź. Zapewne nie każdy by się z nią zgodził, ale mielibyśmy przynajmniej coś na ten temat. Dyskusja na temat zdejmowanych materiałów jest tym, co doprowadziło nas tu, gdzie jesteśmy — kilku ludzi działających w Waszym imieniu, posuwających się do DWÓCH gróźb w prawdziwym życiu przeciwko rodzinom.

To musi się zakończyć teraz.

Jedynym sposobem, by to zakończyć jest jakiś rodzaj komunikacji z Team Brazil, UMG i/lub Guns N’ Roses.

Do tych próbujących zniszczyć społeczność: wiecie kim jesteście i wiecie w Waszych sercach, że to, co robicie, jest złe. PROSZĘ. PRZESTAŃCIE. Proszę, pomyślcie chociaż pięć minut, jak złe jest to, co robicie, jak szybko to eskalowało i jak źle to wszystko może się skończyć.

Do społeczności tu, na mygnrforum i mojej poprzedniej rodziny na gnrevolution i newguns: jesteście jedynym powodem, dla którego wciąż tu jestem. Dziękuję za całą radość, którą mi daliście przez lata, zarówno w innych miastach, jak i w moim domu. Dziękuję ludziom takim jak @downzy, @FRANSAD, @highvoltage, @metalms, @Gibbo, @Otto, wszystkim, których oznaczyłem wcześniej i wszystkim, których zapomniałem oznaczyć za wszystko, co kiedykolwiek zrobiliście, by pomóc takiemu fanowi Guns N’ Roses, jak ja.

Do aktualnych użytkowników forum rozdrażnionych przez to, co się teraz dzieje: proszę, zapamiętajcie kilka rzeczy: społeczność to przetrwa. My na mygnrforum nie możemy, nie zamierzamy i nie będziemy zachęcać do ani wspierać żadnego rodzaju odwetowych komentarzy lub działań. Robię to, co jak wierzę jest jedynym co może być zrobione dla społeczności — położenie tego przed osobami odpowiedzialnymi za zespół mając nadzieję, że zrobią to, co słuszne.

Kończąc, chcę tylko powiedzieć, że dziś ściszyłem piosenkę Guns N’ Roses po raz pierwszy, od kiedy usłyszałem ich w 1987. Nigdy nie myślałem, że znajdę się w punkcie, gdy samo słyszenie ich muzyki sprawi, że będę smutny… niestety właśnie tu jesteśmy.

Fernando, Team Brazil, UMG, Guns N’ Roses… ktokolwiek… proszę zrób to, co właściwe i zrób krok, by nam pomóc.

https://www.youtube.com/watch?v=3Xgaqi9qf2Y&t=162s


Źródło: https://gnrcentral.com/2018/07/31/guns-n-roses-forum-writes-letter-to-management/
Newsa podesłał @Hubik
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2018, 08:59:39 pm wysłana przez Borusse »

Offline sl4yer

 • Welcome to the jungle
 • *
 • Wiadomości: 67
 • Respect: +22
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2018, 06:11:08 pm »
0
P**ebana sprawa. Samo to, że tyle osób (miedzy innymi @slasherr) straciło kanały nad którymi pracowało i wkładało dużo czasu jest chore. A sytuacja z groźbami przekracza jakiekolwiek granice   :\'(

Offline sunsetstrip

 • Garden Of Eden
 • ********
 • Wiadomości: 4946
 • 13000 postów
 • Respect: +2701
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2018, 06:30:49 pm »
0
ja dostalem wczoraj maila ze:

Otrzymaliśmy skargę dotyczącą kwestii prawnych, która odnosi się do Twojego filmu. Po zbadaniu sprawy film Guns N' Roses - Sorry (live Apollo Theater, NY, 20.07.2017) został zablokowany na stronach YouTube w następujących krajach i wymienione 100 milionow krajow w tym PL

ale jak dzis sprawdzam to sie okazuje ze film dziala
https://www.youtube.com/watch?v=6pjeUI2Pyjk

dziwne

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

I'm sorry for you
not sorry for leaks


Offline sl4yer

 • Welcome to the jungle
 • *
 • Wiadomości: 67
 • Respect: +22
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2018, 06:44:20 pm »
0
@sunsetstrip  Jak spróbowałem wejść w twoj film pojawiło się "Ten materiał jest nie dostępny w tej domenie krajowej z powodu skargi prawnej". Dokładnie to samo jest u markita aneighta również pod filmami z Apollo.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLF7BQ-uuqimNP-SihCOF5CNO_kY69RGac

Offline Zqyx

 • Madagascar
 • ************
 • Wiadomości: 32274
 • Płeć: Mężczyzna
 • Respect: +2468
  • Bumblefoot fans Poland
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2018, 06:58:17 pm »
0
Ok, może ktoś krótko i konkretnie napisać, co się dzieje? Nie śledzę za bardzo yt, jeśli chodzi o Gn'R. Wiem, że @slasherr ma skasowane konta na vimeo i yt za rzekome naruszenie praw autorskich. Coś jeszcze? ;)
give me the leaks before  you tell me goodbye ;)

Offline sunsetstrip

 • Garden Of Eden
 • ********
 • Wiadomości: 4946
 • 13000 postów
 • Respect: +2701
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2018, 07:10:14 pm »
0
no to ciekawe, czyli tylko ja sobie moge ogladac moj film

downzy - admin mygnr napisal dlugi post jako komentarz po czym zamknal na razie ten topic na forum ale warto zacytowac postcriptum bo padaja konkrety

czyli w skrocie, niejaki Alfred Walker, ktory twierdzi ze pracuje dla/z upowaznienia GNR/TB, zglasza filmy na YT w ramach zemsty, bo jest wsciekly na fanbaze GNR.Niestety nie ma pojecia na czym polega prawo cywilne i autorskie przeklejajac cytaty z googla, co rowniez dotyka fanow spoza USA.

We know for a fact that Alfred Walker is claiming to be working for, on behalf of, Guns N' Roses and Team Brazil with respect to taking down YouTube videos/channels.  We also know, from his own admission, that he did so for purely vindictive reasons, claiming he is mad at the GNR fanbase.  I have been sent documentation that verify these claims.
We also know that Walker has zero understanding or concept of how civil litigation works.  Threatening to filing civil litigation in American court against a foreign citizen means fuck all.  Alfred, if you're reading this, while you're busy coping and pasting bullshit cease and desist orders from google you might want to look up the the concept of legal standing with respect to foreign citizens numbnuts. 
What we do not know is whether any of Alfred's claims towards TB or Guns have any merit.  We're hoping to get some sort of clarification at some point soon.


http://www.mygnrforum.com/topic/221064-an-open-letter-to-gnr-team-brazil-umg-and-those-who-are-ruining-the-community/?page=10
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

I'm sorry for you
not sorry for leaks


Offline Zqyx

 • Madagascar
 • ************
 • Wiadomości: 32274
 • Płeć: Mężczyzna
 • Respect: +2468
  • Bumblefoot fans Poland
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2018, 07:18:04 pm »
0
Ten cały Alfred działa jako UZI SUICIDE, które kiedyś usuwało fanowskie klipy GN'R i przecieki?
give me the leaks before  you tell me goodbye ;)

Offline sl4yer

 • Welcome to the jungle
 • *
 • Wiadomości: 67
 • Respect: +22
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2018, 07:18:52 pm »
0
Słyszałem też, że jest fanem DJa Ashby, nienawidzi Slasha i pragnie zniszczyć reunion doprowadzając do przywrócenia nuGNR

Gambit83:

Alfred hates Slash because he wants DJ back in the band. When I interviewed Billy Rowe, Alfred left a tweet that said #SlashMurderedToddCrew. I wish I screen capped that. His goal is to break up the reunion and get NuGNR back. I wish I was making this up.

He bashed Perla on my show and on his FB. I'll have to go back and find where in eps 31/36. Said things similar to the Blabbermouth article.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2018, 07:22:20 pm wysłana przez sl4yer »

Offline Zqyx

 • Madagascar
 • ************
 • Wiadomości: 32274
 • Płeć: Mężczyzna
 • Respect: +2468
  • Bumblefoot fans Poland
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2018, 07:25:53 pm »
0
No to już może wiemy, czy hejter Perli jest hejterem Slasha.
give me the leaks before  you tell me goodbye ;)

Offline sunsetstrip

 • Garden Of Eden
 • ********
 • Wiadomości: 4946
 • 13000 postów
 • Respect: +2701
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 02, 2018, 07:26:29 pm »
0
Ten cały Alfred działa jako UZI SUICIDE, które kiedyś usuwało fanowskie klipy GN'R i przecieki?

mozliwe

dowzy pisze:

Let's be clear here: there are only a few known knowns.  We know that there was a copyright C&D blitz starting three or four months ago.  We know that an LLC that was behind many of the copyright complaints was associated with person who has been banned from this forum for many, many years.  We know that certain banned members have threatened physical harm towards a current member and disclosed private information towards a member of the media.  But that's all we really know

czyli jakas firma mozliwe ze zwiazana ze zbanowanymi uzykownikami mygnr stala za sciaganiem filmow z YT
wiedza, ze niektorzy zbanowani uzytkownicy grozili obecnym userow uzyciem przemocy fizycznej
gruba sprawa
mysle ze GNR jako zespol nie ma z tym nic wspolnego
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2018, 07:30:12 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

I'm sorry for you
not sorry for leaks


Offline sl4yer

 • Welcome to the jungle
 • *
 • Wiadomości: 67
 • Respect: +22
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:06:10 am »
0
Brawa dla Dela Jamesa
Najpierw oznajmił na twitterze, że przeczytał list i w zasadzie to dobrze sie dzieje bo wrzucanie filmów/muzyki których sie nie powinno to łamanie prawa.
Kiedy ludzie zaczeli mu pisać o grożeniu rodzinom i o tym że osoba stojąca za tym podaje sie za członka TB/UMG/GNR, powiedział, że grożenie ludziom jest straszne i nie wiedział o tej sytuacji  :facepalm:
Serio? Najpierw pisze, że przeczytał list a potem sam przyznaje, że nie ma pojęcia o czym mówi.
Na koniec [na razie], napisał, że internet to dziwne miejsce w którym roi się od kłamców, psycholi itp.
Żeby tego było mało zapostował linka do utworu Lee Moses, opublikowanego z nieoficjalnego źródła. Wow

Offline Luk

 • Reckless Life
 • **
 • Wiadomości: 171
 • Respect: +38
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:37:16 am »
0
A ja się zastanawiałem ostatnio o co chodzi z tym ,,Film zablokowany w tym kraju''. Ciekawe czy to tak ma być i jest to oficjalne, czy po prostu jakiś postronny człowiek zaczął brudzić i kombinować.

A ogólnie youtube tak po prostu blokuje na skargę czy jakoś tą skargę rozpatruje?

Offline owsik

 • magister guns n'roses
 • One In A Million
 • *********
 • Wiadomości: 5743
 • Płeć: Mężczyzna
 • Respect: +754
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 03, 2018, 05:52:41 am »
+1
Wydaje mi się, że tak jest, że dopóki nie rozwieją wątpliwości i nie wyjaśnią sytuacji po prostu film ni ebędzie dostępny.
Jesli chodzi o mnie, to ja bym poprosił tych grożących przemoca fizyczną do siebie na osiedle i tam możemy porozmawiać na różne tematy...
Mam tez małą prośbę: nie każdy z nas tak dobrze jak niektórzy posługuje się językiem angielskim. Moglibyście wrzucać tłumaczenia zamiast oryginalnych postów i wiadomości?
Bardzo kocham swoją żonę :)

Offline sunsetstrip

 • Garden Of Eden
 • ********
 • Wiadomości: 4946
 • 13000 postów
 • Respect: +2701
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 03, 2018, 07:08:44 am »
0
@sl4yer
chyba już Del pokasowal te tweety?

@owsik nie oczekuj od osób znających angielski żeby tłumaczyły ci każde zdanie bo każdy robi to z własnej woli i poświęca na to swój czas. Borusse przetłumaczyl ogromny fragment za co mu chwała, ja zaś zawsze streszczam lub informuje o najważniejszych faktach z danego tekstu dorzucając oryginał dla chętnych. Nie mówiąc o tym ile wrzucałem własnych tłumaczen długich artykułów zrobionych w całości. Mam po prostu zwyczaj że podaje źródło tłumaczenia czyli albo link albo oryginalny tekst skąd pochodzi jak tu gdy link był podawany wyzej Naprawdę, nie pros o zbyt wiele bo jak widzisz nie ma dużo chętnych do tłumaczeń na nts zwłaszcza długich tekstów. Zresztą chyba nie chodzi o to że przeszkadza ci parę zdań wrzuconych po angielsku?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2018, 07:35:51 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

I'm sorry for you
not sorry for leaks


Offline Bender

 • Byli moderatorzy/newsmani
 • Garden Of Eden
 • *****
 • Wiadomości: 3708
 • Płeć: Mężczyzna
 • Respect: +2196
Odp: List otwarty moderatora mygnrforum do zespołu
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 03, 2018, 09:26:41 am »
0
Bez powodu raczej by nie usuwali materiałów z sieci.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / ...
WALKING PAPERS 12.06.14

 

Bumblefoot: "Zespołu z „Chinese Democracy” już nie ma"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 2058
Ostatnia wiadomość Luty 10, 2013, 06:08:23 pm
wysłana przez owsik