Autor Wątek: Gunsi w Vegas w 3D  (Przeczytany 17150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 27, 2014, 09:07:15 am »
0
Czyli mówicie, że jednak jest powód, żeby iść na ten koncert ?  :lol: :D Fajnie, że się uda, mam nadzieję, że niedługo doczekamy się polskich terminów, pewnie w Multikinie, więc warto obserwować :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 02, 2014, 07:11:08 pm »
0
Właśnie oficjalne konto na FB i Twitterze poinformowało o DVD w Vegas. Czyli w końcu to się jakoś ukaże!
https://twitter.com/gunsnroses/status/440184766063992832/photo/1

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 12, 2014, 07:15:45 am »
0


Powtórka z rozrywki.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #108 dnia: Marca 12, 2014, 09:01:18 am »
0
Czy to się kiedykolwiek ukaże? Wątpię.
(...)
Uwierzę jak zobaczę w Biedronce :P

No cóż ...  :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #109 dnia: Marca 12, 2014, 09:50:48 am »
0
rockfuel:

" we cannot comment, except the matter is being resolved with reps of original members.. more to come."

Nie bardzo rozumiem, dlaczego Tracii, Rob, Izzy albo Axl mieli coś przeciwko wydaniu tego dvd.   ;)

Slash hating starts in 3...2..1..  go!
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 12, 2014, 10:32:59 am »
0
No sprawa jest interesujaca... jestem ciekawy szczegółów i tego w jaki sposob byli członkowie zespołu mogą blokować wydania plyt. Swoją droga szkoda, ze takie coś robią (o ile to prawda)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 12, 2014, 10:51:05 am »
0
Pamiętam, jak w 2004 Geffen ( chyba Geffen ) chciał wydać GH i to był czas, kiedy Axl, Duff i Slash sprzymierzyli się, żeby zablokować wydanie tego albumu, więc mimo, że byli członkowie ( Duff i Slash ) nie mają praw do nazwy, to mają jakieś prawa do tego, co się wydaje pod szyldem Gn'R, przynajmniej, jeśli chodzi o starsze nagrania, chociaż nie wiem, czy tylko, bo przecież Axl wspominał o bataliach dotyczących wydania CHD, więc może do dziś byli członkowie zespołu mogą mieć wpływ na to, co się wydaje, a czego nie, pod szyldem Gn'R. Tutaj sprawa jest ciut inna, bo, powiedzmy sobie szczerze, masa koncertowego materiału Gunsów powstała w czasie, gdy z obecnych członków zespołu w zespole był jedynie Axl bądź Axl i Dizzy. Być może chodzi o jakieś kwestie licencyjne, odpalenie większej działki za prawa autorskie do piosenek ze sprzedaży dvd/ Bluraya/ seanse kinowe. Komunikat jest dość enigmatyczny, ale sprawa nie wydaje się nowa. Przy okazji tej sprawy ludzie przypominają, że rzekomo Made in Stoke Slasha, czyli wydawnictwo podobnego typu nie mogło być sprzedawane w Stanach. Nie wiem, na ile to prawda, ale jeśli faktycznie tak było - wygląda na rewanż.
Bardzo ciekawa jest sprawa praw do nazwy, piosenek, nagrań, udzielania zgody na użycie piosenki w filmie itd, bo jakby nie było to ostatnie jest sprawą pokrewną, a przecież gdzieś, kiedyś czytałem, że w sprawie użycia nagrań w filmie wciąż pytani są : Duff, Slash i Axl. Prawdopodobnie jako współautorzy piosenek. Ciekawa jest sprawa z Izzym. Odszedł i kompletnie zrzekł się swojego "dziedzictwa" Gunsowego, czy po prostu nie obchodzi go to, co się dzieje, póki kasa za stare albumy wpływa mu na konto... Stevenowi zapłacili tantiemy po dawnej rozprawie, więc jego mają "z głowy".
To są sprawy, do których "śmiertelnicy" nie mają dostępu i mogą jedynie gdybać, no chyba, że gdzieś, kiedyś wypłynie info o pozwie jednej strony przeciw drugiej, a to nie jest takie nierealne, bo wcześniej tak bywało. Myślę, że musiał być jakiś pozew o ochronę praw autorskich, pewnie złożony przez Slasha i Duffa, którzy wcześniej występowali w podobnych sprawach razem, bo inaczej nie byłoby "blokady". Ale trudno oceniać sytuację nie znając faktów, nie wiedząc co zaszło i dlaczego. Mogę się jedynie domyślać i wnioskować na podstawie niekompletnych danych i tego, co wiemy z przeszłości o podobnych tego sprawach dotyczących Gn'R.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #112 dnia: Marca 12, 2014, 10:53:21 am »
0
Przy Better już się mówiło, że klip nie wyszedł dlatego, że Axl ma prawa do nazwy, ale nie do wizerunku GN'R, dlatego np. Slash może blokować wychodzenie tego typu wydawnictw. Z drugiej strony może on nawet nie wiedzieć, że to blokuje, ponieważ takimi sprawami się zapewne zajmują prawnicy, wytwórnie i części tego typu spraw muzycy nie kontrolują nawet. Trudno oceniać, bo nie ma oficjalnego stanowiska żadnej ze stron, wskazującego na jakieś konkretne osoby, decyzje oraz ich motywacje, szkoda tylko, że fani i muzyka tracą na tym całym zamieszaniu.
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #113 dnia: Marca 12, 2014, 11:00:46 am »
0
Przy Better Lars nie pozwolił ;) Był nawet oficjalny komunikat na stronie  :D ;) A tak na poważnie - coś pewnie w tym jest, bo np. nie widzimy za wiele rzeczy związanych z obecnym składem, typu jakieś kalendarze, czy cokolwiek i niekoniecznie musi to oznaczać niekomercyjnego Axla, tylko po prostu brak określonych praw. Inna sprawa, że mogą po prostu nie chcieć robić tego typu rzeczy jako zespół. Natomiast nie do końca rozumiem, czemu wcześniej np. CHD miałoby być wstrzymywane jako dzieło Gn'R. Axl ma prawa do nazwy, więc np. nie widzę powodu, albo inaczej, nie widzę możliwości, żeby byli członkowie zablokowali nagrania tego składu, jeśli byłby to ich autorski materiał. Oczywiście np. BH mógłby powiedzieć, że nie życzy sobie, żeby jakiekolwiek jego nagrania wyszły teraz pod szyldem Gn'R i myślę, że nie miałby problemów z tym, żeby to wymóc, podobnie jak np. Axl blokuje wydanie Rapidfire, gdyż jest to, po części, jego materiał. Myślę, że o coś podobnego sprawa rozbija się tutaj i tak naprawdę w grę wchodzi odpowiednia gratyfikacja finansowa dla byłych członków za to, że sprzedaje się ich materiał, nawet jeśli nie oni go wykonują. To miałoby sens.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 12, 2014, 11:07:31 am »
0
A myślicie, że tak samo może być w przypadku ewentualnej nowej płyty? Od razu mi to przyszło do głowy. Skoro musi się w wywiadach, że Axl ma mnóstwo materiału. Ale może ten materiał jest właśnie "obciążony" prawami autorskimi jeszcze kogoś np. właśnie BH czy nawet chłopaków z wcześniejszych składów. To może być przecież stary materiał, który chcieliby wykorzystać i dlatego sprawa z wydaniem płyty tak się komplikuje.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4397
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2462
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 12, 2014, 11:13:52 am »
+1
Czyli odrzutów z ChD nie ma, bo Bucket i Finck się nie zgadzają. A nowego krążka Gunsowego, nagranego przez obecny skład nie ma bo... Duff i Slash się nie zgadzają?!

Axl wywalczył sobie prawa do nazwy, ale ciągle jest w szachu?

Checkmate Mr. Rose :D
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #116 dnia: Marca 12, 2014, 11:18:14 am »
0
No i możemy tak się wymieniać teoriami w nieskończoność, a wystarczyłby jeden wpis ze strony Axla o co chodzi. Ale nie, bo po co ;)
Wątpię, że Slash/Duff/BH/Finck zawracaliby sobie głowę obecnym GN'R. Mimo, że kocham ten zespół, to jest on dla mnie niewiarygodny ze względu na długość wydawania CHD, spóźnienia Axla na koncerty, gadanie o nowej płycie no i wydawanie tej koncertówki.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4397
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2462
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #117 dnia: Marca 12, 2014, 11:20:45 am »
0
Może muzycy mają to gdzieś, ale ich grono menadżerskie pobierające 10% już nie ;)

Swoją drogą ciekawe, że na forum o Bucketcie nie pisze się KFC tylko BH :D
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #118 dnia: Marca 12, 2014, 11:23:33 am »
0
A myślicie, że tak samo może być w przypadku ewentualnej nowej płyty? Od razu mi to przyszło do głowy. Skoro musi się w wywiadach, że Axl ma mnóstwo materiału. Ale może ten materiał jest właśnie "obciążony" prawami autorskimi jeszcze kogoś np. właśnie BH czy nawet chłopaków z wcześniejszych składów. To może być przecież stary materiał, który chcieliby wykorzystać i dlatego sprawa z wydaniem płyty tak się komplikuje.

Podobno wszyscy w obecnym zespole chcą wydać nowy! materiał, podobno wszyscy są szalenie utalentowani, a Gn'R jest lepsze niż kiedykolwiek!, więc jaki problem nagrać coś w obecnym składzie? Autorskiego materiału Bąbla, czy DJ-a nikt nie blokuje, bo to ich autorski materiał i np. KFC nic do tego. Natomiast  w sytuacji, gdy coś zostało nagrane przez pierdyliard ludzi, z których połowy nie znamy, a druga połowa się ewakuowała z zespołu, to jednak problem może być. Tutaj jest o tyle inna sytuacja, że prawie nikt nie wymaga od Gunsów, żeby np. nigdy już nie grali Paradise city, czy SCOM, ale widocznie nie mogą się dogadać, jeśli chodzi o finanse, bo wydaje mi się, że etap nie, bo nie, osoby powyżej 5 roku życia mają za sobą :)
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2014, 11:27:59 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsi w Vegas w 3D
« Odpowiedź #119 dnia: Marca 12, 2014, 11:29:04 am »
0
Kto miałby się do tego przyczepić, jak nie Ty  ;]

Podobno ChD miało być trylogią, takie chodziły ploty. Może Axl nie chce wydać nic nowego, dopóki trylogia ChD nie dojdzie do skutku. A nie dojdzie bo np. BH i Finck czy też ich menagerowie (podejrzewam, tak jak Bender, że gdyby taka sytuacja zaistniała to duża w tym byłaby zasługa właśnie menagerów) blokują pozwolenie na wykorzystanie materiału.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 25731
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey