Autor Wątek: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)  (Przeczytany 112168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 06, 2012, 09:18:39 pm »
0
xRuda - życzę powodzenia  ;)
Cholera, chyba nici z ibaneza, wydam oszczędności na dojazd i bilet  :lol:
Czyżbyś grała na gitarze? To witam w klubie  :)

Offline kamix200

  • Patience
  • Wiadomości: 29
  • Respect: 0
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #166 dnia: Lutego 06, 2012, 09:21:35 pm »
0
Hehe :D Dzisiaj mój ulubiony dzień ogłoszenie koncertu gunsów jeszcze gitare elektryczną dziś dostałem :D Ja się najbardziej boje że zabraknie biletów. Zapraszam was do mojego wydarzenia na Facebooku związanego właśnie z tym koncertem, będę tam umieszczał najnowsze informacje dotyczące koncertu http://www.facebook.com/events/169872819789162/ Pozdrawiam Kamil.

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #167 dnia: Lutego 06, 2012, 09:23:30 pm »
0
Ja żeby nie ryzykować (bo bym sobie nie wybaczyła jeśliby dla mnie nie straczyło GC) kupuję bilet w piątek punktualnie o 12 - Warszawa Złote Tarasy Empik  ;) Może się nie znam, ale wydaje mi się, że przy takich cenach mogą się szybko wyprzedać więc jak to się mówi lepiej dmuchać na zimne  :)

Offline redhairedxnoise

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • they never knew .
  • Respect: 0
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #168 dnia: Lutego 06, 2012, 09:26:07 pm »
0
xRuda wiesz, zdarza się, ale jeżeli chodzi o patrzenie na to '' na serio '' ( taa, mega serio  :facepalm:  ) to wokal bardziej ; 3
"Ale jeżeli chcesz, bracie, żyć, to musisz te komedie odgrywać "
'' We are made up of two contrasting ideals-Love And Fear. Pick One and Live. ''                                                 
'' Loud is a way of life ''
'' Nawet gdyby świat miał się skończyć dziś, proszę mnie nie budzić... ''

McKagan, Stradlin, Adler, Rose, Hudson .
 

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #169 dnia: Lutego 06, 2012, 09:28:00 pm »
0
tylko po jaką cholerę czekać, piątek, 12:00 - Empik Stary Browar Poznań - spotkam się z kimś może? :P

ja będę ale chyba nie o 12 bo mam lekcje ;p i dalej nie wiem który bilet brać! ;(
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #170 dnia: Lutego 06, 2012, 09:30:58 pm »
0
xRuda wiesz, zdarza się, ale jeżeli chodzi o patrzenie na to '' na serio '' ( taa, mega serio  :facepalm:  ) to wokal bardziej ; 3
Cóż, chętnie bym z Tobą o tym jeszcze pogadała bo też zajmuję się tymi dwoma rzeczami w takim jakby zespole  :D ale nie będziemy offtopować. W każdym razie miło, poznać kogoś z podobnymi zainteresowaniami.

A co do koncertu, byłam dzisiaj w empiku w moim mieście i na kasie powiedzieli mi,że nie słyszeli o  dacie 11 lipca, że dalej mają wpisany 30 czerwca...Miło.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #171 dnia: Lutego 06, 2012, 09:33:55 pm »
0
WYDARZENIE PRZEZ NAS UTWORZONE! -> https://www.facebook.com/events/169589396484374/

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #172 dnia: Lutego 06, 2012, 09:34:39 pm »
0
Ja żeby nie ryzykować (bo bym sobie nie wybaczyła jeśliby dla mnie nie straczyło GC) kupuję bilet w piątek punktualnie o 12 - Warszawa Złote Tarasy Empik  ;) Może się nie znam, ale wydaje mi się, że przy takich cenach mogą się szybko wyprzedać więc jak to się mówi lepiej dmuchać na zimne  :)

To może i w Warszawie byśmy zrobili coś zlotopodobnego, jak planuje parę postów wcześniej Poznań? Nieczęsto się kupuje bilet na koncert GN'R - okazja chyba dobra ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2012, 09:36:37 pm wysłana przez mslazek »

Offline redhairedxnoise

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • they never knew .
  • Respect: 0
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #173 dnia: Lutego 06, 2012, 09:35:00 pm »
0
Ej, wiecie może coś o godzinach w emipkach w krakowie ? o,o
"Ale jeżeli chcesz, bracie, żyć, to musisz te komedie odgrywać "
'' We are made up of two contrasting ideals-Love And Fear. Pick One and Live. ''                                                 
'' Loud is a way of life ''
'' Nawet gdyby świat miał się skończyć dziś, proszę mnie nie budzić... ''

McKagan, Stradlin, Adler, Rose, Hudson .
 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #174 dnia: Lutego 06, 2012, 09:35:06 pm »
0
A ja nie wiem jak finansowo sobie z tym poradzę (nie zarabiam samodzielnie, wiem jak to brzmi  :P), w połowię lutego idę na tatuaż i boję się, że jak zrobię jedno to nie starczy na drugie  :/  no i wtedy będę musiała mocno kombinować...

A tatuaż musisz mieć koniecznie w połowie lutego ? Koncertu Gunsów może już nie być więcej w Polsce.
Swoją drogą, jak się wszyscy wepchacie do GC to tam się Donnigton szykuje...  ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #175 dnia: Lutego 06, 2012, 09:38:39 pm »
0
WYDARZENIE PRZEZ NAS UTWORZONE! -> https://www.facebook.com/events/169589396484374/
jedyne słuszne ;)
Poznań planuje zlot? :P
Jak ktoś chce, to może mnie odwiedzić w VI LO, to jest na ulicy przy Starym Browarze, będę w trakcie prób przed koncertem ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #176 dnia: Lutego 06, 2012, 09:40:25 pm »
0
A ja nie wiem jak finansowo sobie z tym poradzę (nie zarabiam samodzielnie, wiem jak to brzmi  :P), w połowię lutego idę na tatuaż i boję się, że jak zrobię jedno to nie starczy na drugie  :/  no i wtedy będę musiała mocno kombinować...

A tatuaż musisz mieć koniecznie w połowie lutego ? Koncertu Gunsów może już nie być więcej w Polsce.
Swoją drogą, jak się wszyscy wepchacie do GC to tam się Donnigton szykuje...  ;)
Tatuaż już umówiony, ale na koncercie mi bardziej zależy więc w sumie mogłabym odwołać termin i po sprawie  :P
 
redhairedxnoise - też jestem z Krakowa, tak więc od razu mówię lepiej żebyś przeszła się do którejś galerii tam będziesz mieć od pon-pt do 22, np Galeria Krakowska, tam Empik jest większy i wydaje mi się, że lepszy

Offline redhairedxnoise

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • they never knew .
  • Respect: 0
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #177 dnia: Lutego 06, 2012, 09:44:31 pm »
0
ja tak w sumie to do Krakowa mam 50 km ; x ale jakoś załatwię, przejadę sie do innego ; 3
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2012, 09:51:36 pm wysłana przez Zqyx »
"Ale jeżeli chcesz, bracie, żyć, to musisz te komedie odgrywać "
'' We are made up of two contrasting ideals-Love And Fear. Pick One and Live. ''                                                 
'' Loud is a way of life ''
'' Nawet gdyby świat miał się skończyć dziś, proszę mnie nie budzić... ''

McKagan, Stradlin, Adler, Rose, Hudson .
 

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #178 dnia: Lutego 06, 2012, 09:52:40 pm »
0
Ja żeby nie ryzykować (bo bym sobie nie wybaczyła jeśliby dla mnie nie straczyło GC) kupuję bilet w piątek punktualnie o 12 - Warszawa Złote Tarasy Empik  ;) Może się nie znam, ale wydaje mi się, że przy takich cenach mogą się szybko wyprzedać więc jak to się mówi lepiej dmuchać na zimne  :)

To może i w Warszawie byśmy zrobili coś zlotopodobnego, jak planuje parę postów wcześniej Poznań? Nieczęsto się kupuje bilet na koncert GN'R - okazja chyba dobra ;)
Jestem za, lepszej okazji chyba być nie może  ;)

Offline kamix200

  • Patience
  • Wiadomości: 29
  • Respect: 0
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #179 dnia: Lutego 06, 2012, 09:55:24 pm »
0
gloomy czemu tak sądzisz ? Ja jako pierwszy założyłem wydarzenie na facebooku. Ale nie będę się rzucał jak dziecko.

 

Alan Niven: "bez Izzyego i Stevena to co najwyżej Velvet Roses"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12711
Ostatnia wiadomość Kwietnia 14, 2016, 07:35:39 pm
wysłana przez pawlik.7