Autor Wątek: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)  (Przeczytany 112220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 06, 2012, 05:29:25 pm »
0
mowili w teleekspredieeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
teraz wierzę :D

smakol

  • Gość
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 06, 2012, 05:32:39 pm »
0
Jeszcze pytanko ... czy niepełnoletni, bez opieki dorosłego mogą wejść ??


8. Wstęp osób małoletnich jest dopuszczalny na podstawie biletu. Taka osoba podczas imprezy powinna znajdować się pod opieką osoby pełnoletniej.

cały regulamin:

http://www.imprezyprestige.com/regulamin.php

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 06, 2012, 05:33:17 pm »
0
mowili w teleekspredieeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mama mi się darła na cały dom, że leci, a ja jeszcze o mało co nie zrzuciłam laptopa. :DD Ale babka się nagadała. ;pp

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 06, 2012, 05:34:15 pm »
0
Już się mi wydawało , że nic mi dzisiaj humoru nie poprawi....
Wspaniała wiadomość , już nie mogę się doczekać dnia koncertu , planowania wyjazdu i wszystkich rzeczy które związane są z wizytą Gn'R w Polsce.
Musze też zacząć zastanawiać się nad biletami jakie mam kupić bo powiedziałem siostrze , że na płycie będzie spoko a ona na to , że to GUNSI przyjeżdżają i wypada kupić te VIPowskie...  :D Troche mnie zaskoczyła ale w sumie to nie jest głupi pomysł.
Chciałbym tylko wiedzieć co jest w pakiecie z takimi wejściówkami  :)
Jedno jest pewne - to bedą na pewno niezapomniane chwile i wspaniałe przeżycie a trzeźwy obudze sie dopiero w domu po kilku dniach...  :D  ;]

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 06, 2012, 05:38:54 pm »
0
Jeszcze pytanko ... czy niepełnoletni, bez opieki dorosłego mogą wejść ??


8. Wstęp osób małoletnich jest dopuszczalny na podstawie biletu. Taka osoba podczas imprezy powinna znajdować się pod opieką osoby pełnoletniej.

cały regulamin:

http://www.imprezyprestige.com/regulamin.php

Powinna, a nie musi. xdd Kurde, bo jak pod opieką dorosłego, to porażka.

Offline muller

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 06, 2012, 05:47:32 pm »
0
Jeszcze pytanko ... czy niepełnoletni, bez opieki dorosłego mogą wejść ??


8. Wstęp osób małoletnich jest dopuszczalny na podstawie biletu. Taka osoba podczas imprezy powinna znajdować się pod opieką osoby pełnoletniej.

cały regulamin:

http://www.imprezyprestige.com/regulamin.php

Powinna, a nie musi. xdd Kurde, bo jak pod opieką dorosłego, to porażka.


jeśli masz zamiar się naw... eee podchmielić porządnie albo stać w miejscu to porażka wtedy, a jak nie to czemu marudzisz? będzie fajnie  :radocha: przynajmniej pojedziesz  ;)
Duff: "Did I say bananas?"
Slash: "Yeah hahaha"
Duff: "I did?? No...!!"

Offline grregorz

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Respect: 0
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 06, 2012, 05:50:01 pm »
0
Witam wszystkich fanów GNR,

Jak już wiecie spełniły się najbardziej optymistyczne przewidywania, że koncert zespołu GNR odbędzie się w Rybniku. Myślę, że dla wielu fanów zespołu GNR zaszczytem będzie znaleźć się na takim koncercie, bez względu na to jak daleko mieszkają od Rybnika.

Myślę, że wynegocjowane ceny biletów są to dość atrakcyjne, więc na pewno pozytywnie wpłynie to na frekwencję.

Ze swej strony mogę dodać, że istnieje możliwość otrzymania bezpłatnego wstępu na koncert zespołu GNR. Jak to bywa przy tego typu imprezach, organizatorzy koncertu mają możliwość wysłania indywidualnych bezpłątych zaproszeń do osób, które wniosły wkład w organizację koncertu.

Osoby, które byłyby w stanie pomóc uatrakcyjnić koncert GNR w Rybniku, zapraszamy do współpracy. Wszelkie pomysły są mile widziane. Zaangażowanie fanów na pewno nie pozostanie bez odzewu, tacy fani mogą liczyć na status specjalnego gościa na koncercie. "Status specjalnego gościa" czyli osoba z przywilejami VIP-a, mogąca sama wybrać sobie najdogodniejsze miejsce podczas koncertu i to wszystko bezpłatnie.

Drodzy fani zespołu GNR, jeśli macie jakieś pomysły, to proszę o zorganizowanie się w grupy i przesłanie szczegółowych informacji do Urzędu Miasta Rybnika. Wszelkie dane kontaktowe znajdziecie w Internecie. Na początek oczywiście najlepszy byłby kontakt mailowy, aby kompetentne osoby mogły zapoznać się z Waszymi pomysłami.

Jeśli pomysły zostaną zaakceptowane przez władze miasta i organizatora koncertu i faktycznie te pomysły zostaną zrealizowane, to takie osoby mogą spodziewać się miłej nagrody.

Liczę na to, że zabawa na koncercie będzie przednia oraz nie ukrywam - liczymy na duże zaangażowanie i kreatywność fanów zespołu GNR.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 06, 2012, 06:00:16 pm »
0
grrzegorz, przede wszystkim dziękujemy za informacje, które nam przekazywałeś od grudnia. Serdecznie się cieszymy, że wszystko poszło po myśli fanów Guns N' Roses i wyczekiwany koncert w Polsce dojdzie do skutku. Ze swojej strony mogę również na Pańskie ręce złożyć przeproszenie za brak wiary, a czasem za nie za bardzo kulturalne wpisy z naszej strony w okresie grudniowo - styczniowym.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 06, 2012, 06:02:16 pm »
0
Dziękujemy grregorz  :)  I dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten koncert się odbędzie  :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2012, 06:11:27 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline oemsuite

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 06, 2012, 06:02:52 pm »
0
kurde ogladalem dzisiaj teleexpres, nie widzialem nic:(

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 06, 2012, 06:07:22 pm »
0
Błagam, nie narzekajcie tylko, że za daleko, narzekanie mnie dobije.

Postaram się, chociaż te półtorej godziny jazdy....  ;) :lol: :lol: :lol:
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 06, 2012, 06:08:23 pm »
0
Tutaj można zobaczyć jak ktoś nie widział: http://tvp.info/teleexpress/wideo/06022012-1700/6247640

Zaraz przed wiadomościami muzycznymi.

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 06, 2012, 06:09:38 pm »
0
Aż się zalogowałem :P. Świetna informacja! w 2006 nie byłem, czego nie mogę sobie darować do dziś. Wielkie podziękowania dla władz miasta i innych organów i pojedynczych osób, dzięki którym ten koncert się odbędzie.  :kwiatek:
Oczywiście bilet za 250 zamówię w pierwszym możliwym terminie.
(za darmowy bilet to ja mogę nawet kosą trawę na stadionie wykosić  przed koncertem  ;) )

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 06, 2012, 06:19:07 pm »
0
Byłem w 2006, zrobię wszystko wszystko by być i 2012. Co prawda jeszcze 5 miesięcy i dużo się może zmienić, ale liczę, że piwko z Witkiem znowu strzelę :D
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Guns N' Roses w Polsce! Koncert w Rybniku potwierdzony! (11 lipca 2012!)
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 06, 2012, 06:28:34 pm »
0
Błagam, nie narzekajcie tylko, że za daleko, narzekanie mnie dobije.


Postaram się, chociaż te półtorej godziny jazdy....  ;) :lol: :lol: :lol:


Zqyx ciebie narzekanie dobija. A co ja mam powiedzieć. Najkrótsze połączenie to dwanaście godzin jazdy dwoma pociągami. Więc przestań mnie dobijać. A tu macie dowód: http://imageshack.us/photo/my-images/703/poczeniakolejowekoszali.png/

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Alan Niven: "bez Izzyego i Stevena to co najwyżej Velvet Roses"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12711
Ostatnia wiadomość Kwietnia 14, 2016, 07:35:39 pm
wysłana przez pawlik.7