Autor Wątek: Kolejny przeciek Gunsów  (Przeczytany 22054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 15, 2008, 02:37:57 am »
0
huhu, wyjebisty numer :D

Mi nie przypomina,za to bardzo kojarzy się z OMG właśnie. Jest agresywny. Czegoś takiego brakowało. Niby Better i CHD mają swoją moc,ale to ma coś więcej.
z tym sie zdecydowanie zgadzam :D
ten kawałek jest lepszy od OMG swoją drogą, jakoś bardziej przejrzysty, i ogólnie lepszy :D


a może po prostu OMG już dostatecznie długo znam xD

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 15, 2008, 10:09:42 am »
0
Początek mnie szczerze przeraził - zaczyna się od kopa i nie zwalnia. Podoba mi się. Stawiałbym, że na początku to głos Axla - za czasów dinozaurów ;) pokazywał, że potrafi również nisko. Szkoda tylko, że to Shackler's, jak to ktoś powiedział, im więcej tym lepiej. Ale kawałek jest naprawdę dobry.

Tylko ja zaczynam mieć dziwne wrażenie, że w Chinach jednak zapanuje ta cholerna demokracja?

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 15, 2008, 10:18:25 am »
0
Co do solówki - to chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że nasz kochany Kurczak zrobił sobie obiad, a raczej ucztę z gitarowego gryfu i strun ;)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 15, 2008, 10:22:41 am »
0
Oczywiście, że nie :) w sumie to chciałbym już usłyszeć wersję o lepszej jakości... czyli za 20 dni jakoś?

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 15, 2008, 10:39:12 am »
0
Jeszcze trochę i z GnR zrobi się NIN  :sorcerer:

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 15, 2008, 11:00:42 am »
0
Cholercia, solowka jest typowo Bucketheadowa :) wiec : jest to wczesne demo lub jest to demo, ale na plycie moze uslyszymy kubloglowego, co mnie osobiscie bardzo by ucieszylo 8)


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 15, 2008, 11:17:42 am »
0
Mam nadzieję że będzie więcej numerów w tym stylu na Chinese Democracy jest to cięższe i ma większą moc niż stare nagrania ze Slashem i resztą starego składu.Dla fanów oczekujących tylko klasycznych hardrockowych melodi i solówek Slasha
Chinese będzie pewnie rozczarowaniem....ten numer ma większego kopa niż na przykład utwory ze sławnej płyty Libertad Velvetów(bo sobie cały czas porównuje Axelka i  New Gunsów ze starym składem)no i jeszcze ta solóweczka Bucketheada.....jest świetna!!!

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 15, 2008, 11:27:56 am »
0
średnio mi się podoba ten kawałek, bardziej mi przypomina Prodigy niż GNR

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 15, 2008, 11:57:35 am »
0
Bo najwyraźniej to już kawałek, który ma trafić na płytę. No wygląda na to, że premiera niedługo. Może to ten kawałek z RockBanda...
wątpie, kawałek w ogóle nie pasuje do RockBand'a, trudno by było zrobić z niego jakiś poziom czy cuś, choć perspektywa wydania RB skłania wszystkich do myśli że to SR

Offline Trisha

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 804
  • Płeć: Kobieta
  • The pearl of rock n' roll decadence
  • Respect: 0
    • Mój DeviantArt
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 15, 2008, 12:13:53 pm »
0
Dobra, to teraz ja się wypowiem: ABSOLUTNIE ZAKOCHAłAM SIę W TEJ PIOSENCE!
Jest dokładnie taka jaką kocham, moim zdaniem nic jej nie brakuje, jest absolutnie idealna, po prostu zwaliła mnie z nóg.
Na wstępie skojarzyła mi sie z Matrixem, ale ja lubię takie elektroniczne klimaty, po prostu czad!
Ostatni raz coś podobnego czułam jak nawiałam z domu na koncert  :rolleyes: jest niesamowita.
I OSOBIŚCIE, z całym szacunkiem i miłością jaką darzę Appetite for Destruction, ta piosenka ją pobiła.

Tak Trishce w serduszku śpiewa  :wub: :wub: :wub:
Dzięki Axl!  :D

Zawsze iść -
Rozkaz, który mam we krwi
Małą wojnę w sobie mieć

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 15, 2008, 12:49:42 pm »
0
Nie rozumiem skąd te porównania np. do Prodigy lub NIN zaraz, ktoś powie że to brzmi jak M.Mason lub Korn.....tak samo można stwierdzić że Apetit to zrzynanie z Led Zeppelin ,Aerosmith i AC/DC.....co ten numer ma wspólnego z Prodigy lub NIN  tylko dlatego że jest tu dużo efektów elektronicznych???Może Axl nie chce iść drogą takich kapel jak np.Aerosmith, którzy nagrywają bez przerwy podobne płyty i stali się po prostu (jak dla mnie) przewidywalni i nudni , chociaż cenię ich starsze dokonania.

smakol

  • Gość
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 15, 2008, 01:04:57 pm »
0
Tamte kapele nie są przewidywalne tylko nagrywają w określonej stylistyce ! A porównania do NIN bo ta muza naprawde przypomina NIN -- zmienisz wokal i na upartego mółby to byc ich kawałek ! Mi się kompletnie nie podoba--jak na tyle lat czekania to koszmarnie drętwy i prostacki numer:] Z całym szacunkiem dla Axl'a

Do Artur78 - WIem bo slyszę - OMG i ten numer jak by nie było bardziej epatują elektroniką niż the blues , czy madagascar czy nawet ChD
ALe pewnie możesz popadać w totalny bezkrytycyzm wobec mistrza Axl'a a jak...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2008, 01:07:40 pm wysłana przez smakol »

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 15, 2008, 02:25:12 pm »
0
A dla mnie ta piosenka to miernota jakich pelno. Kompletnie nie w moim guscie, podpisywanie tego czegos pod nazwa Guns N' Roses to zniewaga w czystej postaci. Nie rozumiem, jak mozna szczerze fascynowac sie AFD i jednoczesnie uwazac taki styl prezentowany przez newGN'R za do przyjecia.. No ale o gustach sie ponoc nie dyskutuje. Dla mnie Guns N' Roses i Rock n' fuckin' Roll to jakby jedno definiowalo drugie, takie odczucie mam sluchajac starych kawalkow, tu disco refren to jakas kpina. Co z tego, ze Kubłogłowy szybko przewija palcami, moze i Slash faktycznie by sobie je przy tym polamal, mnie to wali, bo w grze Slasha najlepszy jest unikalny feeling, klasa, prawdziwosc i widoczna pasja, tutaj natomiast wszystko jest schematyczne a co gorsza jakby sztuczne. Jesli kawalki tego typu mialyby sie ukazac na ChD to ja dziekuje bardzo za takie 'arcydzielo'... Mam nadzieje, ze jest ktos jeszcze, kto sie ze mna zgodzi i czaji o co mi chodzi:P pozdro:D

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 15, 2008, 03:09:44 pm »
0
Można fascynować się od 15 lat Apetit i jeszcze przez 55 lat się podniecać ale można też  się nie szuflatkować to prostackiej ideologii fuckin suckin puckin fucken ficken roll.Można słuchać Apetit jak również demówek Chinese.Na Slashu się rock nie kończy to raczej on gdzieś zgubił swoją dawną pasję i gra z byle kim i z kim popadnie nawet z disco panienkami.Jego FEELING dobrze współgra na scenie z panią artystką Pauliną Rubio.Do pana Smakol panu napewno się nie spodoba Chinese Democracy (jak w końcu ją wydadzą)bo nie będzie na niej mistrza FEELINGU Slasha.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Kolejny przeciek Gunsów
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 15, 2008, 03:42:53 pm »
0
A dla mnie ta piosenka to miernota jakich pelno.

SOSNA! nie jesteś sam. :'( A ja mam nauczkę,zeby się zawsze słuchać :D

 

Nowa muzyka Gunsów w 2013 ? Axl: "Zdecydowane może."

Zaczęty przez Wagon

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 14065
Ostatnia wiadomość Marca 18, 2013, 02:42:22 pm
wysłana przez Witek