Autor Wątek: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa  (Przeczytany 3543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #15 dnia: Września 15, 2020, 10:09:22 am »
0
Troche mi szkoda w tej sytuacji obozu Gn'R  bo ewidentnie sa przeciwko Trumpowi ale kiedy odbijaja piłeczkę, okazuje się, że nie ma ona jakiejkolwiek siły przebicia. Zupełnie inaczej niż kiedy robi to DT.


Zobaczymy w listopadzie, czy górą będzie Trump, czy jednak Gunsi ;)
W Stanach trwa w ogóle jakaś kampania wyborcza? Niczego nie słychać. Jak Trump mierzył się z Hilary to echa tego było slychać nawet u mnie na wsi :P Teraz cisza. Przewiduję zatem wygraną Trumpa.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #16 dnia: Września 15, 2020, 10:19:33 am »
0
ej a czemu w ogole w USA jest taka niepisana zasada ze jak nie masz 70 lat to nie startujesz na prezydenta? to prawie jak z papiezem, ze jak nie masz przynajmniej 80 to nawet sie nie wychylaj
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #17 dnia: Września 15, 2020, 04:29:05 pm »
+1
Bo to taki prezydent jak i u nas rządzący, najmądrzejszy we wsi populista nieliczący się z nikim.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #18 dnia: Września 15, 2020, 05:26:53 pm »
0
W sumie tam rządzi emeryt i u nas emeryt. Tylko różnicą taka że w USA najpierw się człowiek dorobi a potem idzie do polityki, a u nas idzie do polityki żeby się dorobić
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #19 dnia: Września 15, 2020, 10:13:36 pm »
+1
Życzę wszystkim podupadłym zespołom, żeby kosili na trasie takie miliony jak GN'R.
Śmieszy mnie ta gadka o koszeniu milionów i zapełnianiu stadionów. Zespół o nazwie Guns N' Roses póki co jawi się jako projekt pod względem artystycznym totalnie skończony, bez perspektywy na wydanie jeszcze czegokolwiek nowego.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #20 dnia: Września 16, 2020, 09:21:57 am »
+3
Axlowi, Slashowi i Duffowi jest przykro, że tak uważasz @Ivellios . Ze smutku otrą łzy dolarami.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #21 dnia: Września 16, 2020, 10:38:05 am »
+1
Zespół jest takim swoistym muzeum multimedialnym objazdowym. Inne zespoły się rozwijaja, tworzą nowe rzeczy a ci 30 lat to samo odgrywają.

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #22 dnia: Września 17, 2020, 01:17:12 am »
0
Axlowi, Slashowi i Duffowi jest przykro, że tak uważasz @Ivellios . Ze smutku otrą łzy dolarami.
Sobie mogą dupy podetrzeć tymi dolarami ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #23 dnia: Września 17, 2020, 10:21:40 am »
0
Zespół o nazwie Guns N' Roses póki co jawi się jako projekt pod względem artystycznym totalnie skończony, bez perspektywy na wydanie jeszcze czegokolwiek nowego.

Trudno zaprzeczyć, ale tez trudno zaprzeczyć, że koszą miliony, chociaż co do zapełniania stadionów wszędzie to jednak bym polemizował. Tak mogło być w 2016 i pewnie było, ale lata płyną, nowego materiału nie widać, chyba tylko najwięksi optymiści wierzą, że ten zespół stać na coś więcej niż objazdówka z hitami sprzed lat do końca kariery. Ake to wciąż Guns N' Roses.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #24 dnia: Września 17, 2020, 10:47:39 am »
0
Usuną teledysk z YT by go nie oglądał ;)

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #25 dnia: Września 20, 2020, 12:58:54 am »
0
Mnie tam na miejscu Axl'a to by śmieszyły te komentarze. Myślicie, że jakbyście byli na jego miejscu to byście się przejmowali tym, że ktoś chce płytę, a ktoś chce kogoś w zespole, a ktoś chce cover, a ktoś coś innego? Raczej chyba gościu stabilnie przez całą karierę ma wszystko w dupie i robi co chce jak nikt inny. ;)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #26 dnia: Września 20, 2020, 09:35:23 am »
0
Do momentu regroupu tak było...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #27 dnia: Września 20, 2020, 11:55:06 am »
0
Axl dalej robi, co chce, a nie to, czego chcieliby fani. Fani, a przynajmniej znaczna część z nich mówi - chcemy płytę. Co na to Axl? ;)

Przewiduję zatem wygraną Trumpa.


Sondaże przewidują inaczej.

"Z Gn'R właściwie już wygrał, nie mogą mu w żaden sposób póki co "podskoczyć".
Jeśli przegra w listopadzie to nie z nimi a ze swoimi politycznymi przeciwnikami. Axl i spółka będą mieli wtedy satysfakcje ale czy dołożą jakiś znaczący element do ewentualnej porażki Trumpa?"

Zobaczymy, kto przetrwa dłużej - Trump, czy GN'R. Ten, kto przetrwa dłużej - mamiąc swoich fanów ;p -  ten wygrał.
Zawsze może być tak, że ostatnie słowo będzie należeć do Axla, który nagra kawałek odnoszący się do prezydentury Trumpa.
Ale... Axl i coś nagrać? ;)
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2020, 11:59:25 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #28 dnia: Września 22, 2020, 09:29:16 am »
0
To chyba nazywa się oksymoron  ;)
In Rock We Trust

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Klip do November Rain najwspanialszym teledyskiem wszech czasów wg D. Trumpa
« Odpowiedź #29 dnia: Września 23, 2020, 06:13:56 am »
0
BTW ostatnio przez przypadek trafiłem na FB na jakiś spot Trumpa , dość długi . Nie wiem czy stary czy nowy. Wydaje mi się , że chyba nowy. Generalnie propaganda sukcesu i w momencie gdy na ekranie byli jacyś pracownicy w zakładzie pracy jeden z nich był dobrze widoczny w koszulce Gunsów UYI .
Przypadek? Nie sądzę .
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

 

Nowy klip Dizzy’ego [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1000
Ostatnia wiadomość Czerwca 09, 2019, 11:46:09 pm
wysłana przez owsik