Autor Wątek: Jeszcze o Axlu i Carrie Underwood  (Przeczytany 641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Jeszcze o Axlu i Carrie Underwood
« dnia: Maja 02, 2022, 07:22:29 pm »
0



Kilka dni temu, w ramach Stagecoach Country Music Festival, Axl Rose nieoczekiwanie pojawił się na scenie podczas koncertu Carrie Underwood, żeby wykonać z nią „Sweet Child O’ Mine” i „Paradise City”.

https://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/axl-rose-goscinnie-u-carrie-underwood/

Z tej okazji na muzycznych portalach pojawiły się wzmianki o pewnym epizodzie z roku 2020. Carrie wystąpiła wówczas w programie Jimmy’ego Fallona i opowiedziała o swojej miłości do Guns N’ Roses, a w szczególności do Axla, którego nazwała „swoim bohaterem”.


Poniżej fragment wywiadu.   


Fallon: Kiedy wasza trasa dobiegła końca, wybrałaś się na koncert Guns N’ Roses.

Underwood: Owszem.

F.: I powiedziałaś, że to była jedna z najlepszych nocy w twoim życiu. Dlaczego?

U.: Trasa dobiegła końca, a my byliśmy akurat gdzieś w pobliżu Las Vegas. Postanowiłam więc, że pojadę tam z moim zespołem, żeby zobaczyć Guns N’ Roses. To było jedno z moich największych marzeń i po prostu nie mogłam zaprzepaścić takiej szansy. Dlatego porzuciłam męża, porzuciłam dzieci i pojechałam do Vegas. I zobaczyłam Guns N’ Roses.

F.: I jak było?

U.: Zaje***iście. Zazwyczaj, kiedy chodzę na koncerty, ustawiam się w specjalnym sektorze z boku. To wygodne, ale nie wyczuwa się tam buzującej w tłumie energii. Ale w Las Vegas wtopiłam się między ludzi i to było niesamowite. Wszyscy się wydzierali. Ja też. Myślałam sobie: „Co mi szkodzi, przecież i tak już tych ludzi nie spotkam”. Fantastyczna sprawa!

F.: Czy spotkałaś się z zespołem?

U.: Nie jest łatwo spotkać się z kimś, kogo uważa się za bohatera. A ja uważam Axla za kogoś, kto nauczył mnie, jak należy śpiewać. Uwielbiałam to, co wyczyniał ze swoim głosem. Toteż mówiłam sobie: „Co będzie, jeżeli się z nim spotkam i odkryję, że wcale nie jest taki, za jakiego go uważam?”. Ale okazało się, że jest. I to było fantastyczne. Był świetny i serdeczny. Pogadaliśmy.   








Źródło
Źródło



"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Jeszcze o Axlu i Carrie Underwood
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 02, 2022, 08:43:43 pm »
0
Zapowiadając Axla na Stagecoach zawołała do publiki że to najlepszy wieczor w jej życiu
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Duff o Axlu jako wokaliście [duff] [axl] [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1789
Ostatnia wiadomość Kwietnia 28, 2019, 11:15:38 pm
wysłana przez naileajordan