Autor Wątek: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?  (Przeczytany 10610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 22, 2013, 03:27:25 pm »
0
[a dla mnie to, że artysta/ zespół wydaje co jakiś czas płytę jest rzeczą jak najbardziej naturalną.  :)
Jestem jedyny?  :P

Nie jesteś jedyny :P Teraz tylko można się znów przyczepić co rozumiesz pod pojęciem "co jakiś czas"  :lol:

Jak dla mnie mogą być i kolejne wersje ChD. Najbardziej to bym chciał "odgrzewanego kotleta" w postaci kolejnej wersji AFD, co jest kompletnie niemożliwe i nierealne. Po prostu parę osób tutaj będzie rozpaczać, że Gunsi grają wtórnie i nie ma nic nowego w ich brzmieniu, ale to kompletnie nie mój problem :P Ja tylko zaznaczam możliwe zjawisko :P

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 22, 2013, 04:09:57 pm »
+2
Bardzo mnie cieszy, że chłopakom tak dobrze współpracuje się z Axlem. I co dalej?

Liczę na to że wydadzą kolejne części ChD.
Znaczna część tego forum będzie zrozpaczona, że Axl grzeje starego kotleta zamiast pójść z brzmieniem do przodu. Oh my...  :rolleyes:

Jak raz odgrzeje kotleta to nic się nie stanie. Pewna osoba odgrzewa go od 20 lat i ludzie są zachwyceni.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2013, 04:14:50 pm wysłana przez Bananan »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 22, 2013, 04:35:45 pm »
0
Wielu muzyków gra podonie stylowo od lat :) AC/DC na przykład, ja bym już nawet się tym nie przejmował, ale fajnie by było, gdyby GN'R coś wypuściło oficjalnie.

Co do tematu - wszyscy mówią, że fajnie się ze sobą czują, ale w tym momencie przecież wiemy, że o jakichś planach zespołu dot. wydawania czegokolwiek nie ma co mówić - były oficjalne komunikaty na ten temat.

Offline benyg1

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Respect: +4
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 23, 2013, 09:36:24 am »
0
Super!  bardzo jestem kontent, że Panowie tak się lubią i jest tyle pozytywnej chemii między nimi ale z tego nic konstruktywnego nie wynika! Wole by się nienawidzili rozmawiali tylko przez telefon ale tworzyli wspaniałą muzykę. Chcecie być najlepszym składem? Wydajcie coś na Miarę Use your illusion. To, że komuś się wydaje, że jest wspaniały wcale nie znaczy, że jest w rzeczywistości. Wszystko fajnie ciesze, że Axl znowu spiewa po latach ale bez przesady z tym pieprzeniem Dizzego.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 23, 2013, 09:43:58 am »
0
Wiesz - może być wspaniały pod względem osobowości i dogadywania się :) to jednak ich zespół i mają prawo robić z tym, co chcą :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 23, 2013, 10:09:02 am »
0
Obawiam się, że gdyby się nienawidzili to by ze sobą nie współpracowali a wtedy o drugim UYI w ogole nie można by było nawet pomarzyć. Dobre stosunki to podstawa do wspołpracy, moim zdaniem.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 23, 2013, 10:14:44 am »
0
No nie wiem :P patrząc na Motley Crue chłopaki dają radę (jak się nie mylę to Vince z Tommym nie przepadają za sobą). Wracając - jakich ludzi z aktualnego składu uważacie w tym momencie za najważniejszych?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 23, 2013, 10:18:50 am »
0
No wiesz co, biorąc pod uwagę Axla i calą historię GN'R to raczej wspołpraca bez choćby cienia sympatii dla któregoś z muzyków chyba by nie przeszla, nie? :P
Zresztą Motley tez nie wydało nowej płyty od 2008 roku :P (nad tym rokiem pewnie ciąży jakaś klątwa :P )
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2013, 10:20:26 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Jeśli Axl jest "klejem", to Dizzy jest...?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 26, 2013, 05:28:21 pm »
0
Ehhh kolejny wywiad, z którego wynika tyle, co z końskiego popierdywania... słabo mi, gdy czytam tego poklepywania się po tyłeczkach i jacy to jesteśmy świetnie i jak nasz zespól jest wspaniały i ja jestem wspaniały i Axl jest cudowny i miły, al enikt go nie rozumie, ale nie wkurzaj go, bo jest naprawdę straszny... a kiedy będzie płyta... a kto pyta? Nie będzie płyty, bo nic nie mamy... jak to nic, przeciez mamy 100 utworów, ale gramy te covery, bo kierownik je lubi chyba... my też jesteśmy za tym, żeby grac te covery, bo choć jesteśmy najlepszym składem w historii tego zespołu, to niczego dobrego nie stowrzyliśmy, więc gramy covery. Dobrze, że kierownik nam pozwala być w Guns and Roses... jesteśmy gwiazdami... bullshit
______________________________________
EDIT: Czyżbym zakończył dyskusję na ten temat?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Duff o koncercie w Troubadourze [duff] [axl] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2342
Ostatnia wiadomość Czerwca 12, 2019, 09:01:09 am
wysłana przez owsik