Autor Wątek: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?  (Przeczytany 8830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 23, 2011, 12:14:50 pm »
0
fajnie będzie, w mediach zawsze to Axl był ten zły w ciągu kolejnych może się to zmienić jeżeli Slash ewentualnie odmówi takiemu wydarzeniu

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 23, 2011, 01:05:36 pm »
0
No w sensie jaka umowa zostanie wynegocjowana dot. wydania nowego krążka. Tak ja to odbieram.
No dobra, ale kto będzie miał na to wpływ? Pitman, czy Rose ? ;)

A to tam decyzje są podejmowane jedno osobowo? :P Bo z wywiadu wynika, że NIE ;]

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 23, 2011, 03:15:15 pm »
0
Takie dwa pytania mi się nasunęły:

Będziemy wydawać nowy materiał tak szybko jak dowiemy się co mówi nasza umowa z wytwórnią płytową, bla, bla, bla”.

No to on nie wie co oni mają wypisane w umowach?


Nie muszę im mówić co mają robić na scenie. Czasami mogę coś zasugerować, ale to są drobnostki.

Ciekawe jakie to są te drobnostki. ;)

guest211

  • Gość
Odp: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 23, 2011, 07:16:32 pm »
0
Cytuj
Ten brak zaufania powoduje, że obecna ekipa zarządzająca interesami Axla jest dla niego bardziej jak rodzina niż partner biznesowy. (...) Beta Lebeis oraz jej dzieci Fernando i Vanessa stanowią grupę zarządzającą. Beta mówi, że ten układ to rezultat ultimatum jakie postawiła Axlowi po tym jak ostatni manager Peter Katsis opuścił zespół w niecały miesiąc od rozpoczęcia współpracy.

Żeby nie skończył tak jak Villas ze swoją gosposią...


Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 23, 2011, 09:20:46 pm »
0
Nie wiem w sumie czemu dokładnie, ale nie lubię tej Lebeis:p Jak ktoś już napisał jakoś sekciarsko mi ta znajomość pachnie.
Zastanawia mnie jak to jest, że wszyscy managerowie są źli i niedobrzy i marzą tylko jak wydymać Axl'a z kasy...
No i tak się zastanawiam.. Czy muzyk nie powinien dążyć do tego aby wydawać swoje płyty? Dzielić się swoją muzyką z innymi? Jak dla mnie to podstawa. Axl ma do tego wszelkie środki, ale zawsze coś złego (spisek?;p) stanie na przeszkodzie. Jak mu tak ciężko pod logiem GN'R to niech wyda solo album:)

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 23, 2011, 10:06:58 pm »
0
Mi też sekciarsko to wygląda xD
ale ważne, żeby grali, grali i nagrywali, wtedy wszyscy będziemy zadowoleni.
CO do Reunionu, to pięknie by było, ale jestem realistą. Fajnie by było jakby zagrali składem z Appetite jakąś pioseneczkę albo 2 i zachowali się jak dorośli ludzie. Taka wisienka na torcie ;) bo chyba nikt nie zaprzeczy, że ostatnio mamy duuużo fajnych wieści od Gunsów ;) mnie to bardzo cieszy. Mam nadzieję, że nie przyjdą zaraz chude lata.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 23, 2011, 10:42:04 pm »
0
Mam mieszane uczucia co do tej rodzinki Lebeis,mając jeszcze w pamięci sytuacje naszej Villas .....hm. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i zobaczyć rezultat działań tej trójki. :???: Poza tym co Beta miała na myśli  mówiąc że Axl jest dla niej więcej jak syn?????  :'(

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Szczera spowiedź Axla! Zwolnienie Katsisa powodem zamieszania z GN'R w Rybniku?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 23, 2011, 11:02:18 pm »
0
Mam mieszane uczucia co do tej rodzinki Lebeis,mając jeszcze w pamięci sytuacje naszej Villas .....hm. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i zobaczyć rezultat działań tej trójki. :???: Poza tym co Beta miała na myśli  mówiąc że Axl jest dla niej więcej jak syn?????  :'(
Porównania do schorowanej,starszej kobiety są nie na miejscu 8),już nie popadajcie w gorszą paranoje od pani Budzyńskiej.Ja odnosze wrażenie że gdyby nie Beta wogóle by nie było już Guns N' Roses nawet w obecnej formie.
Nie wiem w sumie czemu dokładnie, ale nie lubię tej Lebeis:p Jak ktoś już napisał jakoś sekciarsko mi ta znajomość pachnie.
Zastanawia mnie jak to jest, że wszyscy managerowie są źli i niedobrzy i marzą tylko jak wydymać Axl'a z kasy...
No i tak się zastanawiam.. Czy muzyk nie powinien dążyć do tego aby wydawać swoje płyty? Dzielić się swoją muzyką z innymi? Jak dla mnie to podstawa. Axl ma do tego wszelkie środki, ale zawsze coś złego (spisek?;p) stanie na przeszkodzie. Jak mu tak ciężko pod logiem GN'R to niech wyda solo album:)
Może mu pomożesz,bo od 25 lat wiesz wszystko lepiej od samego Axla i reszty byłych i obecnych członków kapeli.

 

Slash był dumny z Axla w AC/DC [slash] [axl] [ac/dc]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 631
Ostatnia wiadomość Stycznia 26, 2022, 11:27:20 am
wysłana przez naileajordan