Autor Wątek: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022  (Przeczytany 5931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 23, 2022, 09:45:07 pm »
0
No tak, tak, kiedyś to było, trzeba było na koniu jechać na koncert i wierzgał niesamowicie, to były emocje, a nie tam jakieś pitu pitu ze sceny... W Rybniku to miałem takie przeżycia jak poszedłem do Toi Toi, a tam wiecie co było? Nie da się tego opisać. Ciemno było bo ktoś nie podłączył go do prądu i chyba nie wybrał tego co powinno być wybrane, a do tego głos Axl'a wprawiała ten plastik w taki dziwne drgania, że walczyłem tam o życie, a może to byli ludzie skaczący po tym czymś, już nie pamiętam z tych emocji - oczywiście papieru nie było... :lol: A tu w Warszawie to co to za przeżycia? Normalna porcelana i papier jak puszek tygodniowego koteczka.  :lol:

O ile ktoś ma poczucie humoru, jak nie to bardzo przepraszam.  :lol: To tak mniej więcej ma się do koncertu co niektóre opowieści. :P

byłeś na płycie czy na trybunach? Bo ja byłem na płycie i byłem skazany na toi toie

Zdrówko mi nie pozwala na takie ściskanie się pod sceną niestety ale to była przenośnia. Od pewnego czasu kupuję bilety nisko na trybunach, jak najbliżej płyty się da i nie dalej niż w połowie obiektu - idąc tym tropem nigdy nie miałem wielkich problemów z akustyką. Po prostu chodziło mi o to, że tak jakby części umyka sam zespół co gra, a bardziej ich rajcuje sama otoczka.

Niestety nie słyszałem supportów, bo jechałem 3 godziny na stadion, a mam do niego 50 km - to mój rekord, na Metallice jechałem nieco ponad godzinę. Teraz będę na Rammstein - nie wiem czy nie trzeba jechać dzień wcześniej.  :lol:

A co do artykułu Pana Pawła to się trochę zgadzam, mam wrażenie, że część dziennikarzy tylko czeka, aż coś pójdzie nie tak, a do tego ich wiedza na temat zespołu jest tak jakby byli fanami Zenka, a nie Gunsów... Myślę, że jakbyśmy wysłali pierwsze kilka osób z tego forum to każda z nich by wiedziała więcej niż jakiś tam Pan dziennikarz muzyczny, w ogóle nie rozumiem sytuacji kiedy taki Pan idzie pod dach i narzeka na akustykę, może następnym razem powinien wejść na piorunochron... I do tego to pisze gościu od muzyki, a wygląda jakby pierwszy raz był na koncercie... Jak się przegapi dobre miejsca albo chce się zapłacić mniej to trzeba się też liczyć z tym gdzie się jest. Powinny być oznaczenia miejsc z możliwymi problemami akustycznymi ale to utopia, bo kasa by się nie zgadzała.

Coś tu chyba ostatnio za dużo piszę. :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2022, 09:48:02 pm wysłana przez Luk »

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 24, 2022, 09:30:30 am »
0
Oto jedna z recenzji koncertu. Pan Paweł Szczygielski podesłał wpis. Jest chętny na polemikę, więc nie krępujcie się komentować :)

https://pawelszczygielski.pl/2022/06/23/gunsnroses-2022/

Przeczytam jak napiszę swoją relację. A to już coming soon ... :D

Offline Sweet Bucket o KFC

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +71
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 26, 2022, 12:14:23 am »
0
Jeszcze a propos wspomnianego tu TWAT - było ono grane... W Chorzowie na próbie przed koncertem. Myślałem, że oszaleję, kiedy to usłyszałem. Później był tylko drobny zawód, że na koncercie nie było. A teraz drobny zawód, że nie byłem w Warszawie, ale i tak się człowiek cieszy, że koncert był petardą. Pozostaje czekać i jechać na kolejny  :D
"So, when you're at Guns N' Roses concert you're like: 'Yeah, yeah, Paradise city, whatever. Why don't they rock me some Chinese Democracy?'"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 26, 2022, 11:19:51 am »
0
O tym czy długość ma znaczenie, o kolekcjonowaniu wspomnień i jak w wieku 60 lat można nadal czerpać radość z grania rock n' rolla, czyli Guns N' Roses zagrali w stolicy 😀

Moja relacja:
👉 http://www.askoncertowy.pl/2022/06/guns-n-roses-warszawa-stadion-narodowy.html

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 26, 2022, 12:20:38 pm »
+1
@mafioso McKagan piszemy razem, a Born Under a Bad Sign napisali Booker Jones i William Bell. Albert King tylko ten klasyk spopularyzował. W przypadku bluesowych standardow trzeba uważać, tak samo jak Thrill is Gone nie napisał B.B. King, a ilość coverów w bluesie sięga niebotycznych rozmiarów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2022, 12:23:46 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 26, 2022, 12:23:28 pm »
0
Dzięki

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 26, 2022, 04:00:15 pm »
0
@mafioso McKagan piszemy razem, a Born Under a Bad Sign napisali Booker Jones i William Bell. Albert King tylko ten klasyk spopularyzował.
Nie tylko spopularyzował, ale również jako pierwszy nagrał ten kawałek mimo, że faktycznie nie był autorem.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 26, 2022, 06:17:52 pm »
0
Jeszcze a propos wspomnianego tu TWAT - było ono grane... W Chorzowie na próbie przed koncertem. Myślałem, że oszaleję, kiedy to usłyszałem. Później był tylko drobny zawód, że na koncercie nie było. A teraz drobny zawód, że nie byłem w Warszawie, ale i tak się człowiek cieszy, że koncert był petardą. Pozostaje czekać i jechać na kolejny  :D
Z ciekawości, skoro słyszałeś próbę - ile godzin przed koncertem to było?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Sweet Bucket o KFC

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +71
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 27, 2022, 09:58:43 am »
0
Jeszcze a propos wspomnianego tu TWAT - było ono grane... W Chorzowie na próbie przed koncertem. Myślałem, że oszaleję, kiedy to usłyszałem. Później był tylko drobny zawód, że na koncercie nie było. A teraz drobny zawód, że nie byłem w Warszawie, ale i tak się człowiek cieszy, że koncert był petardą. Pozostaje czekać i jechać na kolejny  :D
Z ciekawości, skoro słyszałeś próbę - ile godzin przed koncertem to było?
Koncert startował o 20, próba około 14:30.
"So, when you're at Guns N' Roses concert you're like: 'Yeah, yeah, Paradise city, whatever. Why don't they rock me some Chinese Democracy?'"

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 27, 2022, 11:31:14 pm »
0
O tym czy długość ma znaczenie, o kolekcjonowaniu wspomnień i jak w wieku 60 lat można nadal czerpać radość z grania rock n' rolla, czyli Guns N' Roses zagrali w stolicy

Moja relacja:
 http://www.askoncertowy.pl/2022/06/guns-n-roses-warszawa-stadion-narodowy.html


Ogólnie się zgadzam z relacją - natomiast jedno ,,Murzyn'' w słowniku jest definiowane tak:
murzyn
1. Murzyn dziś często uważane za obraźliwe «człowiek o bardzo ciemnej, czarnej skórze»
2. pot. «człowiek opalony na ciemnobrązowy kolor»
3. pot. «ktoś, kto wykonuje pracę za kogoś bez ujawniania swego nazwiska»
4. pot. «ktoś, kto ciężko pracuje i jest wyzyskiwany»

Nie mi to oceniać ale warto być delikatnym w takich kwestiach. :P

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 28, 2022, 09:00:30 am »
0
@mafioso jaki sektor miałeś?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Raq_20

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 28, 2022, 10:49:51 am »
0
Witajcie

Wracajac do naglosnienia i do spraw glosowych to widzialem Guns n Roses w 2017 na London Stadium Wszystko bylu super chodz glos jie za fajny

W niedziele wrocilem w to samo miejsce na koncer RHCP, Anthony ma glos ja zyleta!!! Az nie koglem uwierzyc, ze tak dobrze spiewal Koncert Mega fajny
Well some say I\'m lazy
And others say that\'s just me
Some say I\'m crazy
I guess I\'ll always be
But it\'s been such a long time
Since I knew right from wrong
It\'s all the m

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 28, 2022, 01:47:50 pm »
0
1. Murzyn dziś często uważane za obraźliwe «człowiek o bardzo ciemnej, czarnej skórze»

Murzyn to Murzyn. Pomijając pierdoloną poprawność polityczną co jest obraźliwego w słowie Murzyn?
Murzynka Bambo też chcą ze szkół usunąć.
To niech się kurna przefarbują jak Michael Jackson, skoro ich własny kolor skóry obraża.

@mafioso jaki sektor miałeś?

V03

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 28, 2022, 02:25:29 pm »
0
Jednym przeszkadza Murzyn, drugim kolorowe kredki w szkole, a trzecim kanapki z szynka w piatek.

Taki kraj.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Gunsi w Polsce - Warszawa - 20.06.2022
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 28, 2022, 04:21:24 pm »
+1
1. Murzyn dziś często uważane za obraźliwe «człowiek o bardzo ciemnej, czarnej skórze»

Murzyn to Murzyn. Pomijając pierdoloną poprawność polityczną co jest obraźliwego w słowie Murzyn?
Murzynka Bambo też chcą ze szkół usunąć.
To niech się kurna przefarbują jak Michael Jackson, skoro ich własny kolor skóry obraża.

@mafioso jaki sektor miałeś?

V03

Michael Jackson z tego co wiem to był chory, a nie się farbował, mnie tam nic nie obraża, szczególnie jak to mówi ktoś dla mnie anonimowy ale jakby Frank na Insta napisał, że ,,białaski'' się fajnie bawiły, a ten w sektorze V03 najlepiej to może by mnie wtedy negatywnie ruszyło. Jak jestem chory, a mówią na mnie kaleka to raczej to świadczy o brakach osoby mówiącej, a mi nic do tego, idę dalej przez życie. :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2022, 04:22:55 pm wysłana przez Luk »

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24893
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey