Autor Wątek: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018  (Przeczytany 37495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sl4yer

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Respect: +37
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 13, 2018, 01:48:16 am »
+3

- kojarzycie może to zdarzenie ?
https://www.youtube.com/watch?v=Fc0dsV7Y7Sg

Czy tam naprawdę Axl zaprasza do auta taką Czeszką (nawet niezłą ;) ?

A skąd ty to wiesz, że to Czeszka? No i faktycznie, wygląda jakby ta fanka z nimi pojechała...ktoś coś więcej wie??

Bo z nią rozmawiałem wcześniej  8)

Aha, ok:) A myślałam że Axl woli wysokie dziewczyny, raczej typ modelki - a ona chyba była taka malutka, prawda? Ale mówisz, że ładna. Ile mogła mieć lat? I jak wygląda takie zaproszenie, była na backstage'u przez cały koncert ? Czy myślicie, że te laski zapraszane są na seks również?? Czy Axl tak robi w każdym mieście? Sorry za naiwne pytania, ale ciekawi mnie to no...:)
Tak. Axl przed kazdym koncertem zaprasza do siebie przypadkową dziewczyne spod hotelu i potem uprawia z nią seks. W każdym mieście. Robi tak od rozpoczęcia NITL i to miedzy innymi dlatego jest w takim dobrym humorku.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 13, 2018, 08:45:18 am »
+2
Czy myślicie, że te laski zapraszane są na seks również??

Axl zabiera je do biblioteki i czyta im Dostojewskiego! A potem wzdychają pół wieczoru do gwiazd na niebie (to nie w Katowicach, bo tam smog ;) ).

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 13, 2018, 03:11:39 pm »
0
18. Slash Guitar Solo (Johnny B. Good jam) (cover Chucka Berry'ego)
Cokolwiek to było to na pewno nie (Johnny B. Good jam). Nie tym razem :)
@cravenciak ?:)

Zwykły standard bluesowy. Dla mnie to brzmi jak "Człowieku co się z Tobą dzieje" albo "Poznałem go po czarnym kapeluszu" :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2018, 05:37:16 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 13, 2018, 03:19:04 pm »
0
Porównując koncert Rolling Stones patrząc z trybuny na płyta i na inne trybuny to na GnR publiczność była dużo lepsza ale oczywiście to tylko mój pogląd. W Gdańsku pod sceną było więcej czadu ale jak sami mówiliście, była to trochę przesada. :D Więc chyba nie dogodzisz... GnR chyba się podobało, bo się śmiali, więc nie ma co narzekać. :)

A co robi Axl z tymi kobietami? Pewnie nagrywa ścieżki dźwiękowe do Rocket Queen II.  :lol:

Offline lilliebyrne

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 13, 2018, 06:00:44 pm »
0

- kojarzycie może to zdarzenie ?
https://www.youtube.com/watch?v=Fc0dsV7Y7Sg

Czy tam naprawdę Axl zaprasza do auta taką Czeszką (nawet niezłą ;) ?

A skąd ty to wiesz, że to Czeszka? No i faktycznie, wygląda jakby ta fanka z nimi pojechała...ktoś coś więcej wie??

Bo z nią rozmawiałem wcześniej  8)

Aha, ok:) A myślałam że Axl woli wysokie dziewczyny, raczej typ modelki - a ona chyba była taka malutka, prawda? Ale mówisz, że ładna. Ile mogła mieć lat? I jak wygląda takie zaproszenie, była na backstage'u przez cały koncert ? Czy myślicie, że te laski zapraszane są na seks również?? Czy Axl tak robi w każdym mieście? Sorry za naiwne pytania, ale ciekawi mnie to no...:)
Tak. Axl przed kazdym koncertem zaprasza do siebie przypadkową dziewczyne spod hotelu i potem uprawia z nią seks. W każdym mieście. Robi tak od rozpoczęcia NITL i to miedzy innymi dlatego jest w takim dobrym humorku.

Tak właśnie sobie pomyślałam widzac ten jego dobry humor hehe.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 13, 2018, 11:26:22 pm »
0
Dobra, albo jestem głuchy albo nie wiem. Gdzie tam słychać jak Axl zaprasza kogoś?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Smok

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Respect: +2
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 14, 2018, 01:57:54 am »
+1
Hej!
Byłem w Chorzowie i ja. Koncert świetny, podobnie jak i rok wcześniej Gdańsk. Niestety to już nie takie koncerty jak w nowojorskim Ritz, ale zespół swoje przeszedł i czasy też się zmieniły. Pamiętam, że pierwszy raz zobaczyłem GnR w wieku 6-7 lat, oczywiście oglądając MTV, a konkretnie nagranie z Wembley z '92 roku. Doświadczenie wówczas dla mnie tak intrygujące, że pamiętam je do dziś. Przez lata GnR stawało się jednym z ulubionych zespołów, a wizja ewentualnego zobaczenia ich występu na żywo coraz bardziej niewyobrażalna i kuriozalna...  Więc tym bardziej cieszy możliwość obejrzenia zespołu w akcji, w prawie oryginalnym składzie, w tak dobrej kondycji i na tak długim występie.

Mam wrażenie, że koncert sprzed roku był jednak odrobinę lepszy. I nie mam na myśli setlisty. Albo to kwestia większej euforii wtedy, albo jednak zespół teraz był zmęczony długą trasą i w gorszej kondycji. Było widać na początku po Axl'u który momentami chyba nie wiedział kiedy wejść i Slash'owi momentami też coś chyba spod palców uciekało. Niemniej live to live.

Co do publiki. Wiadomo, rożnie bywa i ludzie są różni. Ogromną radość mi sprawia jak mogę dzielić koncert z nawet zupełnie obcymi ludźmi po których od razu widać, że mają tę samą zajawkę co ja. Natomiast nie znoszę dwóch rzeczy. Niezależnie co to za koncert. Pijanych kolesi, którzy chwile po rozpoczęciu pchają się na chama pod scenę przez gęsty tłum uważając, że przecież nikt im nie zwróci uwagi. Oraz nie lubię gdy się okazuje, że kluczowy moment koncertu będę oglądać przez ekran czyjegoś telefonu. Tak było w Chorzowie na You Could Be Mine. Sporo osób w GA1 wyciągnęło smartfony dumbuserów i zaczęło nagrywać całość piosenki...  Sporo z nich nagrywając chyba wzajemnie swoje telefony... Przecież ktoś z trybun i tak nagra to lepiej, bez trzęsienia i może nawet w 4K i wrzuci na YT... Po co iść do GA1 i próbować ustać równo w jednym z bardziej porywających momentów? Trochę mnie też bawili ludzie, którzy zaczęli wychodzić jeszcze przed bisem. Wyszło ich naprawdę sporo. Widocznie zmęczyli się po 2 godzinach, a martwili się wcześniej czy Axl da radę wystąpić. Nie wiem czy przed erą fb i smartfonów z internetem było tak samo, ale obecnie chyba na takie imprezy dużo ludzi chodzi po to by się pokazać na fb i insta. Sporo tych wychodzących to ludzie w koszulkach GnR, ewidentnie kupionych na koncert i wcześniej nie noszonych...  eeeh niedzielni fani. Podobnie z okazji koncertu Stonesów okazało się, że wszyscy od dziecka rzekomo się nimi fascynują. Ale to i dobrze, bo miejsca się więcej zrobi, a długi set pokaże kto jest prawdziwym fanem i ma siły i chęci skakać pod sceną do samego końca Paradise City  8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 14, 2018, 08:23:35 am »
0
Ej, a kojarzycie ten moment kiedy Axl podszedł do barierki po lewej stronie (patrząc od publiczności) i zaczął robić "pajacyki"? To była reakcja naachanie mojej siostry i moje. Niemal jednocześnie zaczęliśmy robić te pajacyki... prawie zlałem się w portki z wrażenia, bo kontakt wzrokowy był długi.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 14, 2018, 08:42:13 am »
0
Czyli staliśmy całkiem niedaleko siebie, Owsik ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 14, 2018, 11:45:34 am »
0
Dobra, albo jestem głuchy albo nie wiem. Gdzie tam słychać jak Axl zaprasza kogoś?

moim zdaniem to tylko widac sekundowy moment jak laska wsiada
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 14, 2018, 01:19:40 pm »
+3
bo tam smog ;) ).

smok to jest w Krakowie :P smog zresztą też :P

Ok, nadejszła wiełkopona chwiła ;) , kiedy jestem w stanie sklecić parę zdań na temat koncertu i tego, co zdarzyło się przed i po koncercie :)
Dzień przed koncertem - spotkanie z @Shivel. Było baaardzo sympatycznie :) Wieki znamy się online, wreszcie była okazja spotkac się na żywo :)
Przed koncertem - before party w Sztygarcie z udziałem : @Nika1030, @lania, @vitia, @Wojo, @mawier, @rose84, @shumshu i @Veronika654.
Pojawiłem się jakoś około 16 i mniej więcej do 19 byłem właśnie w Sztygarce, dlatego nie bardzo dało radę spotkać się na stadionie z @gloomy , @mafioso i @Borusse, chociaż. W sumie moje pojawienie się beforze, ani nawet na samym koncercie nie było takie pewne jak wydawało się wcześniej ( "technical diffilulties" ;) ) , ale udało się i dzięki wszystkim, którzy się tam pojawili :) O beforze nie ma sensu za wiele gadać - kto był, to wie jak było, a kto nie był i tak nie zrozumie ;)
Nie był to before organizowany przez NTS.

Zjawiliśmy się na stadionie, roździeliliśmy się i zaczęły się... schody ;)
I to dosłownie, bo z moją "opiekunką" Nika1030 przeszliśmy przez przeznaczoną dla wózkowiczów bramę numer 5 i... nie bardzo wiedzieliśmy, co dalej, bo zamiast podjazdu zauważyliśmy schody. W tzw. międzyczasie zobaczyliśmy jeszcze ceny koszulek itd., ale to tak na szybko, bo czasu za wiele nie było już, a jednocześnie nikt za bardzo nie był nam w stanie udzielić informacji jak dostać się na nasze miejsca. Ale w końcu się udało. Wcześniej siedziałem jak kołek pod schodami, kilka osób zapytało, czy może w czymś pomóc. Jeśli ktoś z Was to czyta - serdecznie dziękuję, że zwróciliście uwagę na to, że ktoś ma problem :)
Wreszcie uff, udało się... Dotarliśmy na miejsce, czyli sektor dla niepełnosprawnych, w którym, w porównaniu z Rybnikiem, było zadziwiająco duuuużo ludzi na wózkach. Wcześniej, szukając wjazdu miałem zresztą okazję poznać niektórych wózkersów z koncertu. Pomyślałem, że warto iść przed koncertem do toalety, ale...  "odpłynąła", to samo zresztą spotkało kibel obok , więc do końca koncertu musiałem jakoś wytrzymać ;)

Wreszcie.... około godziny 8 animacje ....i powiem szczerze, że w tym momencie nie czułem jeszcze atmosfery koncertu. Ok , widoczność ( ze względu na telebimy ) , była zdecydowanie lepsza, ale czegoś mi w tym momencie brakowało. Starałem się nie śledzić setu przed koncertem i to okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem, niemal idealnym, gdyby nie spoilery wysyłane czasem na Fb przez Gunsów i NTS :P ( Zapamiętać, żeby przed następną trasą unikać FB, lub wywalić z obserwowanych niektóre strony/ a nawet osoby ;) )
Koncert.... ISE, Brownstone - bawiłem się dobrze, nawet bardzo dobrze, ale przez moment pomyślałem, że to już lata jak zaczynają koncert w ten sposób i przydałoby się jakieś urozmaicenie. I to była moja ostatnia "krytyczna" myśl pod adresem Gunsów na tym, zdecydowanie najlepszym koncercie Gunsów w Polsce.
Nie będę Was męczył swoimi obserwacjami dotyczącymi każdego kawałka, bo nie o to tu chodzi, zwrócę tylko uwagę na fakt, że na telabimie pojawiała się głównie wielka trójka GN'R, a Dizzy'ego pokazywali chyba najrzadziej - pierwszy raz wypatrzyłem go chyba przy Estranged.
Zastanawiałem się w jakiej formie będzie Axl, bo o resztę zespołu byłem raczej spokojny i muszę powiedzieć, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wiadomo, to już nie są lata 90-te, ale na tyle, na ile był w stanie dał z siebie wszystko, do tego stopnia, że w pewnym momencie zastanawiałem się, czy nie śpiewa z playbacku. Filmiki z yt w żaden sposób nie oddają tego, co słyszałem.  Zresztą cały zespół był naładowany niesamowitą, pozytywną energią :) Gdzieś w okolicy Knockn skojarzyłem, że już niewiele czasu zostało do końca koncertu, ale czas leciał mi baaardzo szybko. Liczba bisów i to, co się w nich zmieściło było dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem  ( warto nie śledzić setu przed koncertem :) , najbardziej na samym koncercie zaskoczyły mnie: Yesterdays, Used to Love Her, Whola lotta Rosie, no i oczywiście monumentalny Maddy. :) We wcześniejszej fazie koncertu pojawiły się ciary... przy This I Love. Nie wiem, co miało w sobie to wykonanie, ale... bardzo mi się podobało.
Czy czegoś zabrakło? Hm.... W zasadzie nie, dostałem to, po co przyjechałem, a nawet więcej. Na samym koncercie nie zabrakło mi niczego, widziałem zespół zaangażowany, dający z siebie wiele.
Po koncercie udało mi się spotkać @slasherr z @różanopalca, którzy wypatrzyli mnie w tłumie, podeszły do mnie także: @sylvik , @bozenkamalutka3@shiris i @KasiaHud ( o której nie wiedziałem, że jest KasiąHud :P  ) , poczekaliśmy na "niedobitków" z grupy beforowej i udaliśmy się na aftera do Sztygarki, gdzie spotkaliśmy @Canis_Luna , @Lamai_Ferdinand i @Hollywood*Rose. Przed koncertem ( chyba? ) odezwał się też administrator @krelke, ale niestety nie było okazji się spotkać.  After zakończył się koło godziny 1.30 ( przynajmniej dla naszej grupy, bo "niedobitki" chyyyyba zostały, , a potem z @Veronika654 błądziliśmy po Chorzowie i Katowicach :P
Po dotarciu do dworca PKP rozdzieliliśmy się, zacząłem się zastanawiać nad sensem życia ;) , zobaczyłem na dworcu tłuuuuumy "gunsozombie" ( fanów Gunsów czekających na transport do domu, większość spała, lub przysypiała )  i przez moment próbowałem pogadać nawet z przesympatycznymi fankami Gunsów z Kielc ( lub okolicy ), które zaprosiłem na NTS ( ciekawe, czy dotrą... ), a po godzinie piątek ewakuowałem się do domu autobusem linii 820 , wymieniając jeszcze chwilę wcześniej uścisk dłoni i kilka słów z @Meximax :) W drodze na dworzec kolejowy spotkałem jeszcze "zmęczonego" fana Gunsów z Węgier ;) i kilka innych osób, niestety nie poznaliśmy się za bardzo, tylko wymieniliśmy z niektórymi kilka słów o koncercie.
Serdeczne podziękowania dla chłopaków, którzy pomogli mi w transporcie tramwajem ( wsiadanie i wysiadanie :)
Dzięki wszystkim za wspólną zabawę i do następnego! :)
Szczególnie dziękuję  @Nika1030, która musiała mnie znosić cały koncert :P oraz  @Veronika654, dzięki której cały i zdrowy dotarłem na dworzec! :) Masz u mnie piwo i coś jeszcze ;p
P.S. Jeśli coś pomyliłem, to z góry przepraszam, ale pamięć  już nie ta, co kiedyś  :P ;)

« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2018, 08:26:40 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 14, 2018, 02:47:53 pm »
0
Zqyx w Twojej relacji zabrakło treści smsa ode mnie, wysłanego jakoś w trakcie YCBM. Idealnie oddaje on formę Axla :p
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 14, 2018, 03:03:22 pm »
+1
@Veronika654, dzięki której cały i zdrowy dotarłem na dworzec! :) Masz u mnie piwo i coś jeszcze ;p
Aż się boje :D :P
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline WhiskyaGoGo

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +30
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 14, 2018, 03:26:25 pm »
0
Zqyx w Twojej relacji zabrakło treści smsa ode mnie, wysłanego jakoś w trakcie YCBM. Idealnie oddaje on formę Axla :p
No, powiedz co tam było, skoro już zacząłeś  :P
no one left to cry to, baby

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 14, 2018, 04:25:28 pm »
0
Świetny set , chłopaki w dobrym humorze , piękna pogoda , piękny stadion , ciężko wq znaleźć jakiś temat do narzekań.  Dla mnie każdy ich koncert to wielkie przeżycie i święto. Koszulka na pamiątkę kupiona , wróciłem cały i zdrowy , nic tylko czekać i mieć nadzieję na to że wrócą.
Skoro podobno Axl czytuję NTS to chciałem Ci podziękować za wszystko  ;)
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24894
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey