Autor Wątek: Christopher Lennertz: Jestem zadowolony z efektów mojej pracy nad November Rain  (Przeczytany 634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3504
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3586
 



Niedawno ukazał się jubileuszowy kuferek „Use Your Illusion”, a w nim między innymi unowocześniona wersja „November Rain”, w której zamiast syntezatorów pojawiła się pięćdziesięcioosobowa orkiestra smyczkowa.

Tę nową aranżację stworzył kompozytor Christopher Lennertz.

Maestro był gościem najnowszego odcinka audycji „Appetite For Distortion”.

Odpowiedział tam również na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło tego, nad którym przebojem Guns N’ Roses najbardziej chciałby pracować. Po niedługim wahaniu wskazał kilka tytułów.

Sweet Child O’ Mine”, powiedział. „Ta piosenka byłaby moją faworytką, a to ze względu na riff, który jest niewiarygodnie dobry i błyskotliwy. Dlatego prawdopodobnie zacząłbym od tego właśnie utworu. Poza tym Welcome To The Jungle… Kocham Paradise City… Te kawałki to dla mnie zdecydowana czołówka”.

„Jednak November Rain to bez dwóch zdań najlepszy numer, pierwszy z mojej listy”, uściślił Lennertz. „Żaden inny nie daje takiego pola manewru, jeśli idzie o pracę nad nim”.

„Jestem zadowolony z efektów naszej pracy”, dodał kompozytor. „Także dlatego, że absolutnie nie chciałbym być osobą, która nie stanęła na wysokości zadania”.






Źródło

« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2022, 05:15:54 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Muzycy AC/DC i Axl pracują nad nową płytą? [acdc] [axl]

Zaczęty przez sl4yer

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6602
Ostatnia wiadomość Sierpnia 12, 2018, 11:13:42 am
wysłana przez lewyism