Autor Wątek: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.  (Przeczytany 15912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 14, 2011, 01:22:18 pm »
0
Jak juz sobie tak tu offtopujemy  :D

Samson co w tym dziwnego, ze na forum GNR roztrzasa sie kazda setliste? A gdzie takie przepraszam wszytskich za wyrazenie, "czubki" jak my mialy by to robic? Po to jest to forum, zeby dziwic sie, przerabiac do bolu i analizowac juz przeanalizowane tezy zwiazane z GNR. To po pierwsze.

Po drugie: kazdy ma tu mozliwosc swojej wypowiedzi i uwierz kazdy ma tu swoj ulubiony sklad GNR :)
w tematach "ulubione GNR" czy "marzenia o reunionie" mozna sobie o tym podyskutowac
To po raz setny dyskusja o tym czy ten zespol jest tamtym, dawnym zespolem.

Otorz NIE, GNR w latach 86-90tych byl zupelnie innym zespolem niz ten, ktory mielismy w 2000-2006, albo tym ktory mamy dzis.  Ktory jest lepszy? To juz kazdy oceni sam sobie. Ktora plyta byla, jest najlepsza, dokladnie to samo.
Jako weteranka moge powiedziec, ze stary sklad i plyty AFD i Iluzje sa plytami dla mnie jako fan bezcennymi, ale nie zgodze sie, zeby mowic iz Chinese Democracy byla gorsza. Ona jest po prostu zupelnie inna. Nagranna z zupelnie innymi ludzmi, ktorzy maja zupelnie innego kopa, bo go maja i nie ma sensu tego tu negowac.
Ja, przyznaje sie, chodze na koncerty GNR przede wszystkim, zeby zobaczyc Axla, ale naprawde bardzo cenie innych czlonkow zespolu takich jak Tommy czy Ron i slucham ich solowych plyt. Bardzooo zaluje, ze nie widzialam Bucketa, ktorego jestm wielka fanka.
Nie ukrywam, ze reunion bylby czyms bardzo wyjatkowym i cieszylabym sie znow mega popularnoscia jaka obrosl by ten zespol po zjednoczeniu.
Ale czy mi teraz czegos brakuje? Nie, mam plyty sprzed lat, ktore sa wspaniale do dzis, mam ChiDem, ktora non stop odkrywam na nowo i mam zespol, ktory koncertuje i jest aktywny (co do nowego materialu, jestem dobrej mysli :) ) Czego chciec wiecej  :P

A, i witaj na forum, mam nadzieje, ze nie odpuscisz sobie i zostaniesz na dluzej, bo fajnie jest miec konstruktywnych forumowiczow  :D

« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2011, 01:24:09 pm wysłana przez Nata »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 14, 2011, 02:14:38 pm »
0
A ja pozwoliłem sobie odpowiedzieć Samsonowi i myślę, że nie tylko jemu tu : http://gunsnroses.com.pl/forum/guns-n39-roses/gunsi-zespolem-bez-perspektyw/msg267030/#msg267030

Set w Kansas niczym mnie nie zaskoczył.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2011, 02:18:40 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 14, 2011, 03:10:41 pm »
0
Skoro ACDC jest wtórne, dlaczego frontman legendarnego zespołu Guns N Roses Axl Rose (49l.) gra ich covery?


Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 14, 2011, 04:13:50 pm »
0
Może właśnie dlatego gra utwory za lat 70? Jakoś nie zauważyłem, aby Axl zachwycał się utworami  z najnowszych płyt.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 14, 2011, 07:33:33 pm »
0
dlaczego w zime pada śnieg? zapytaj axla

Offline Speeder

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +11
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 14, 2011, 08:08:54 pm »
0
Panie Witku -- respekt za neutralność.

Duszku_82, ludzie dziś nie chodzą na GN'R dla Ashby czy Stimsona, Oni nie kochają zespołu(obecnogo) tylko Axl'a- a to różnica. Porównaj UYI do CHD. Czym się różnią? KOPYTEM. Owszem w materii ballad postawiłbym prawie remis, bo CHD bod względem wolnych kawałków np Sorry jest bdb. Ale próżno jest szukać odpowiednika YCBM, może IRS. Nie chcę zmieniać tematu na temat rzekę, chodzi mi o zespół w obecnym składzie i przeżywanie to co Gunsi nowego zagrają. Każdy z nas wie że oni nic nowego na tej trasie nie zagrają(swojego), jeżeli zaczeli już grać covery ACDC to źle o nich świadczy(może inaczej, źle świadczy o tym że mają coś swojego).


 ja się tylko spytałem czym się kierujecie wierząc że obecny skład Was czymś nowym porwie. Moim zdaniem niczym co wytłumaczyłem wcześniej.

Daj chlopakom czas, oryginalny zespol nie liczac Spaghetti mial 50 kawalkow na swoich plytach., natomiast aktualny ma ich 14... Jesli wydadza 3 razy tyle piosenek co do tej pory to nie widze zadnych przeciw wskazan, aby powstaly te "energiczne" kawalki jak wspomniales na miar YCBM.

Na koncert - wiadomo, ciagnie ze wzgledu na sama osobe Axla. Ale oprocz tego jakby Ron, Ashba, Dizzy, 4tus, itp mieli przyjechac do Polski solo - bylbym zdecydowanie szzzesliwy i bez dwoch zdan poszedlbym na ich koncert, bo to sa swietni muzycy  ;)

Czyms nowym ? A Stary sklad czym mialby nas porwac ? Tymi samymi solowkami Slasha ? Tu nawet ta wszechstronnosc aktualnych muzykow pozwala na wachlarz mozliwosciami, wlasnie tym moga nas porwac.


I jeszcze to : "w obecnym skłądzie GN'R (nie licząc AXLA) brak osób z kopem, jajami, którzy będą w stanie zainspirować-zmusić-zachęcić-zarazić Axla nową muzyką. Obecny skład to banda utalentowanych ludzi bez jaj. Ci co je mieli odeszli Slash,duff, Izzy. Oni chcieli grać i tworzyć, obecni chcą odcinają kupony i nie mają odwagi się postawić(bo to Axl bo to wielkie GN'R)"

Stary, Slash to jest ostatnia osoba, ktora moze zarazic "nowa muzyka". Jest swietnym gitarzysta, ale bardzo ograniczonym.
A ten fragment o jajach zniszczyl mnie totalnie. Rownie dobrze mozna napisac, ze Ci co nie mieli jaj odeszli  :???:
Co do wywiadu. Dj przynajmniej nie zasnal w trakcie udzielania wywiadu  ;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 14, 2011, 08:09:32 pm »
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KONIEC OFFTOPA!!! PAMIĘTA KTOŚ JESZCZE, ŻE JEST TO TEMAT DOTYCZĄCY KONKRETNEGO KONCERTU?!

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 14, 2011, 08:57:23 pm »
0
Moj post byl na temat, poniewaz Axl i jego projekt zagrali w Kansas dwie piosenki ACDC. Na szczęście dowiedziałem sie, ze ACDC zaczelo byc wtorne dopiero od lat 80' więc odetchnalem z ulga i spokojnie moge dalej se sluchac Highway To Hell  :sorcerer:

Offline Samson

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 14, 2011, 09:19:33 pm »
0
Szanowni Posłowie i Posłanki, Wysoka Izbo, Panie Marszałku:)

Przepraszam że rzuciłem iskrę z której wyszedł pożar, ale chyba o to chodzi:). Kończąc żarty, podsumowując Wasze wypowiedzi mogę stwierdzić, że dzielimy się na dwie grupy(nie chodzi mi o NewGNR vs AlkocholicGNR ):

Pierwsza(zaklinacze rzeczywistości): Osoby zapatrzone w Axla i aktualny zespół, bezkrytycznie lub prawie bezkrytycznie ufający, iż William i reszta dżentelmenów robi coś niesamowitego i z wiarą patrzy na przyszłość zespołu. Wiara tyczy się pojawienia się nowych utworów, tych których Axl ma podobno na pęczki. Do tej właśnie grupy skierowałem pytanie, na jakiej podstawie opieracie swoją wiarę(może bardziej przekonanie że coś takiego nastąpi, prawie jak ponowne przyjście Zbawiciela na świat) w to że Gunsi na tej trasie coś swojego nowego zagrają. Przypomina mi to troszkę zbiórkę prowadzoną przez Tadeusza Rydzyka na ratowanie stoczni.  Liczne grono melomanek RM wyciągało ze swoich ortopedycznych rajtuz oszczędności śląc je z głęboką wiarą na ten szczytny cel. To tylko metafora, w której Axl gra Rydzyka. Podobnie ani jeden ani drugi nie mógł wyjawić prawdy, dlaczego? Dlatego $$$.
Jak myślicie, jaka była reakcja po tym gdyby Axl powiedział że CHD to ostatnia płyta GUNS N'ROSES? Czy ktoś z was się nad tym zastanowił? Axl to inteligentna bestia, on doskonale wie że pokazanie całej dupy, może zgasić jeszcze iskrzący się płomień(no chyba że będą wiatry, te czy tamte :)).
Zespół który już nie tworzy, to martwy zespół.

Druga(opisywacze rzeczywistości)- do tej grupy ja się zaliczam(pewnie tylko ja:/). Ta grupa to również fani GN'R, z tą różnicą że patrzą inaczej na zespół w kwestii jego, że tak powiem nowożytnej historii. Moim zdaniem nie ma ani jednego logicznego argumentu, faktu, że zespół coś nowego stworzy(w postaci płyty):
- jak się wypowiadano głośno niedługo po wydaniu CHD, iż Axl ma materiału na 3 kolejne płyty, które powinny czy mają być wydane do 2012 roku:)))
(kolejny zabieg marketingowy)
- o teledysku do Better nie będę wspominał
- dziś nasz ukochany zespół gra covery ACDC(ja rozumiem gdyby ACDC przestało istnieć to jeszcze można by było to podciągnąć pod ukłon dla tego zespołu), to kolejny dowód który obala marzenia grupy 1 o nowych numerach zespołu oraz rzuca cień na wyznania o szafach nowej muzyki(GENIALNEJ ponoć).
- wywiady z których nic nie wynika, w których członkowie wcale nie nowi bo już parę lat grają mówią że marzy im się wejście do studia i nagranie nowego materiału, to brzmi komicznie, ja tu widzę absurd. Stimson jest już troszke w zespole in on po tylu latach mówi że ma nadzieje, że marzy mu się wejść do studia. Gdy metalica wydawała DM wszyscy wiedzieli kiedy wchodzą do studia, dlaczego wchodzą, jaka będzie nowa płyta. Tutaj tego nie ma.

Życzę NewGN"R żeby za jakiś czas nie byli okręślani jako COVER BAND GUNS N'ROSES.

PS. Oczywiście forum służy do wymiany zdań wrzucania setlist, 100% poparcia, z tym nie polemizowałem, polemizowałem za to z Waszą wiarą a bardziej przekonaniem że już na pewno w stanach nas czymś zaskoczą. I o to właśnie się spytałem. Skąd to przekonanie u szanownych posłów i posłanek:)?

Zamykam posiedzenie

Życze sobie żebym musiał to wszystko jak najszybciej odszczekać, ale nie wierze w to :) POZDRO

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 14, 2011, 09:28:45 pm »
+1
a na jakiej podstawie powinna być opierana wiara,bo ja się zgubiłem. axl ma nam dema porozsyłać? fotki ze studia wrzucać na fb? cieszę się że ciągle gra, a nadzieję podtrzymuje może tegoroczne estranged. byłoby fajnie gdyby nawet zagrali kilka starych kawałków, wszystko z chd. nowe kawałki to faktycznie gdybanie, ale czemu by nie? dziwisz mnie, masz swoje przekonanie które uznajesz za prawdziwe a w jezusa nie uwierzysz dopóki nie włożysz rak w otwory.

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 15, 2011, 10:13:37 am »
0
Jeszcze kilka lat temu w podobnym ironicznym tonie wypowiadano się o fanach czekających na CHD. Każda dyskusja na temat możliwej zawartości tego krążka krytykowana była, że rozmawiamy o czymś co nigdy nie wyjdzie.  Mówiono, że CHD nie istnieje, a tylko raz na jakiś czas jest o niej wzmianka żeby ludzie nie zapomnieli o Axlu. Nie ma to jak zarejestrować się na forum jedynie po to żeby porównać fanów newgnr do sekty rydzyka ech ... dowartościowałeś się samsonie - opisywaczu rzeczywistości, jedyny znający prawdę?

Offline Samson

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 15, 2011, 12:13:24 pm »
0
Ja jestem ironiczny, a Ty jesteś ignorantem.

Jak nie widzisz różnicy pomiędzy latami 2000-2006 a tymi 2008 - 2012(choć jeszcze się ten rok nie zaczął) to Ci gratuluję "bezstronności".

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 15, 2011, 07:06:35 pm »
0
KOLEJNY POST NIE DOTYCZĄCY KONCERTU będzie NAGRODZONY "BONUSEM".

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24995
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey