Autor Wątek: Chris Slade: AC/DC nigdy nie brzmieli tak dobrze jak z Axlem  (Przeczytany 4083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Chris Slade: AC/DC nigdy nie brzmieli tak dobrze jak z Axlem
« dnia: Listopada 06, 2018, 10:23:38 am »
0
Chris Slade: AC/DC nigdy nie brzmieli tak dobrze jak z Axlem



 

Były bębniarz AC/DC, Chris Slade, pochwalił niedawno występy Axla Rose’a z zespołem Younga, twierdząc, że pojawienie się Axla w miejsce Briana Johnsona „dodało wigoru” AC/DC.


Prawie trzy lata temu muzycy AC/DC musieli odłożyć ostatnie koncerty północnoamerykańskiej części trasy po tym, jak lekarze orzekli, że dalsze występy mogłyby spowodować u Briana Johnsona utratę słuchu. Ostatecznie zespół dokończył trasę z Axlem jako „gościnnym wokalistą”.


Chris Slade, który grał z AC/DC podczas trasy promującej “Rock Or Bust”, zastępując aresztowanego za posiadanie narkotyków Phila Rudda, powiedział w udzielonym niedawno Eonmusic wywiadzie, że pojawienie się Axla stanowczo dodało AC/DC wigoru.


„Tak, zdecydowanie. Angus biegał po scenie w tę i we w tę jak uczniak! [Axl] dodał zespołowi wigoru. Brian jest niesamowity, wszyscy dobrze o tym wiemy; ma wielką osobowość i jest świetnym gościem. Axl zajął jego miejsce jako wokalista. Nie mogłem uwierzyć, jakie dźwięki zdołał osiągać; brakowało mi słów! Szczerze mówiąc, od początku nie miałem wielkich nadziei, ale kiedy usłyszałem, że Axl dołączy do zespołu, powiedziałem sobie: ‘Cooo, k***a?!’. Bo do tamtej pory słyszałem go wyłącznie w Guns N’ Roses. Aczkolwiek prawdą jest, że wszyscy wielcy wokaliści potrafią modulować głos, a Axl potrafi osiągać niewyobrażalne dźwięki. Był niesamowity! Sądzę, że wykonał doskonałą robotę. Słyszałem go dobrze, bo miałem odsłuch douszny, i [przyznam, że] nigdy nie słyszałem, żeby ten zespół brzmiał tak dobrze”.   


Zapytany o to, czy AC/DC rzeczywiście nagrywają nowy album z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem, Chris Slade odparł:

„Jeżeli tak jest, to fantastycznie. Dlaczego nie? Krąży tyle różnych plotek… Być może Axl zaśpiewa jeden kawałek, Brian inny… Ale nauczyłem się, że jeśli chodzi o AC/DC, to nie warto wierzyć pogłoskom. Angus przekroczył już sześćdziesiątkę i ma tylko kilka lat kariery przed sobą, podobnie jak ja i Brian. Relaksuje się, malując, pali i nie rozstaje się z gitarą”. 



Chris Slade dołączył do AC/DC w samą porę, żeby zagrać na albumie „The Razor’s Edge” z 1990. Zastąpił Simona Wrighta. Kiedy w 1995 powrócił Phil Rudd, Slade’owi pokazano drzwi i bębniarz nie przyjął tego dobrze. Dzisiaj ma 72 lata i nadal wali w bębny. Niedawno był w trasie ze swoim zespołem, The Chris Slade Timeline.







Źródło:
http://www.blabbermouth.net/news/chris-slade-on-axl-rose-fronting-ac-dc-its-the-best-ive-ever-heard-the-band/?fbclid=IwAR0Rp2MhFfI8gI_cmxGWk0Rg2zxi_nZseUqtW4aIDQ4-WPHy0X1oe7drNDE
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Chris Slade: AC/DC nigdy nie brzmieli tak dobrze jak z Axlem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 08, 2018, 06:17:34 pm »
0
Jak ja nie lubię takich "rewelacji" z ust dochodzących muzyków...
A Phill nie został czasem aresztowany za próbę zlecenia morderstwa?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Chris Slade: AC/DC nigdy nie brzmieli tak dobrze jak z Axlem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 08, 2018, 06:54:32 pm »
0
Został aresztowany ale temat się rozszedł po kościach. Gdzieś nawet ostatnio widziałem zdjęcie Briana i Philla razem obok sali nagrań...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Chris Slade: AC/DC nigdy nie brzmieli tak dobrze jak z Axlem
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 09, 2018, 05:13:02 am »
0
Też widziałem to zdjęcie, ale nie wiadomo kiedy było zrobione. Ludzi, którzy szerszą plotki jest mnóstwo.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Slash: Nie zamierzam zwalniać [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 3384
Ostatnia wiadomość Maja 07, 2019, 11:23:41 am
wysłana przez Włodi