Autor Wątek: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!  (Przeczytany 17866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #60 dnia: Października 17, 2010, 08:16:07 pm »
0
Duff Duffem ale ja się pytam - Do cholery gdzie ITW w secie? Nie mogą przestać tego grać!  :D

Offline axl1974

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #61 dnia: Października 17, 2010, 09:00:47 pm »
0
W esce rock mowili tez o tym koncercie z duffem i podobno spotkali sie przez przypadek w hotelu (wpadli na siebie axl i duff) zgadali sie i zagrali. tak swoja droga to duff prowadzi zdrowy tryb zycia wiec nie wiem czy byla flaszka ;). Slash podobno juz nawet nie pali co jest dla mnie calkowitym szokiem

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #62 dnia: Października 17, 2010, 10:34:34 pm »
0
I pomyśleć, że ja 3 dni żyłem w pełnej nieświadomości, że Duff znów zagrał z Gunsami :angry:

Reunionu nie chcę, ale fajnie było zobaczyć Duffa na scenie obok Rudego. Następnym razem powinien odpalić "Attitude" :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LcrnngCmlpM&amp;playnext=1&amp;videos=doCXbKec8QM&amp;feature=mfu_in_order" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=LcrnngCmlpM&amp;playnext=1&amp;videos=doCXbKec8QM&amp;feature=mfu_in_order</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PTb-2QKILtg&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=PTb-2QKILtg&amp;feature=related</a>
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 10:49:07 pm wysłana przez mafioso »

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #63 dnia: Października 18, 2010, 01:23:48 pm »
0
"This is better than the birth of Christ"ten komentarz o Guns N' Roses w/ Duff McKagan Knockin' On Heaven's Door O2 Arena 14/10/10....mówi sam za siebie
Axl był tego wieczoru w super formie, niesamowite.
Astrologicznie to dla niego doskonały okres, Mars króluje z Wenus i urodzeniowym Neptunem w paśmie Skorpiona a wszystko to na fanów działa niezwykle charyzmatycznie przy jednoczesnej  reaktywacji głosowej.......................NIE DO UWIERZENIA/jego śpiew jest zaskakujaco dobry, tak dobry jak jeszcze nigdy wczesniej jako dojrzałego wokalisty.
Fajnie ze ta dojrzałość pozwoliła na przekroczenie barier  w związku z Duffem, tez mnie to ogromnie ucieszyło;  czas na meskie  pojednanie wyjatkowo sprzyjał w tym szczególnym dniu i mysle ze obaj Panowie Axl i Duff poczuli sie  rodzinnie; obaj byli może trochę usztywnieni zwłaszcza Duff ale niewątpliwie pierwszy krok znaczący do pojednania odbył się na oczach publiczności.
Ta sytuacja pozwoliła zabłysnąc Axlowi wyjatkowym światłem i wyzwoliła chemię, hormony zaczęły działać dzieki czemu usłyszelismy i zobaczylismy coś wyjątkowego /tak!/ D40
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2010, 01:49:38 pm wysłana przez dorota40 »

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #64 dnia: Października 18, 2010, 05:43:48 pm »
0
Dorota40

Mam nadzieje,że takie niespodzianki w wspólnym zagraniu przez byłych członków GNR będą nas coraz częściej odwiedzać.

Tak swoją  drogą ten nowy gitarzysta w tym kapeluszu do złudzenia mocno naśladuje Slasha nawet pali fajki na koncertach  :lol: taki jakby inny, odnowiony może i lepszy Slash
Right Next Door To Hel

guest2646

  • Gość
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #65 dnia: Października 18, 2010, 05:53:25 pm »
0
Następnym razem powinien odpalić "Attitude" :)
To by było dopiero. :D Chciałbym zobaczyć jeszcze Duff'a śpiewającego Attitude.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #66 dnia: Października 18, 2010, 06:07:52 pm »
0
Tak swoją  drogą ten nowy gitarzysta w tym kapeluszu do złudzenia mocno naśladuje Slasha nawet pali fajki na koncertach 
Fakt, nikt oprócz Slasha nie pali fajek na scenie ani nie gra na Les Paulach...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #67 dnia: Października 18, 2010, 09:05:20 pm »
0
cyt.
"Urzędnicy ostrzegli gitarzystów Keitha Richardsa i Ronniego Wooda, aby nie oddawali się papierosowemu nałogowi na scenie hali O2 Arena.

Muzycy regularnie palą papierosy podczas koncertów i nie jest pewne, czy zastosują się do zalecenia podczas trzech koncertów w Londynie 21, 23 i 26 sierpnia. Gitarzystom za zapalenie każdego papierosa grozi kara w wysokości 50 funtów.
Niektórym artystom władze pozwalają palić na scenie, ale tylko wtedy, gdy rzeczywiście jest to „niezbędne dla spójności przedstawienia”....no ciekawe czy Ashba zabuli ?
Ci co grali z fajką/m.in./dylan, Steve Clark-Def Leppard,  Kurt Cobain , Hendrix palił gitarki...więcej grzechów nie pamietam
Ale prawda jest że Slash bez fajki to jak Churchill bez cygara/D40

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #68 dnia: Października 18, 2010, 10:25:16 pm »
0
Cytuj
Tak swoją  drogą ten nowy gitarzysta w tym kapeluszu do złudzenia mocno naśladuje Slasha nawet pali fajki na koncertach  cheesy taki jakby inny, odnowiony
Idąc tym tropem to Slash jest odnowionym Keithem Richardsem :P
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #69 dnia: Października 21, 2010, 12:35:47 am »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3vELiJuBwUI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=3vELiJuBwUI</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JkowTcRDLyw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=JkowTcRDLyw</a>
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 12:37:26 am wysłana przez William_Bailey »

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #70 dnia: Października 21, 2010, 04:55:51 pm »
0
...na marginesie: trzeba przyznać że Guns N' Roses w/ Duff McKagan Knockin' On Heaven's Door O2 Arena 14/10/10,  jak na moje odczucie jedno z najlepszych wykonań w "historii".......................no PERŁA
Pytanie tylko czy to profecjonalizm?czy magia chwili?czy.../?/
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 04:59:36 pm wysłana przez dorota40 »

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #71 dnia: Października 14, 2020, 12:01:44 pm »
+1
Okrągła rocznica  :sorcerer: Równo 10 lat temu Duff zagrał z Axlem po raz pierwszy od pamiętnego występu w Argentynie w 1993. Ależ ta informacja musiała wtedy elektryzować, teraz to już dla nas rutyna ;)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #72 dnia: Października 14, 2020, 04:23:01 pm »
+1
A zatem gratulacje

« Ostatnia zmiana: Października 14, 2020, 04:24:40 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Wazonnik

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: +4
Odp: Gunsi w Londynie (Anglia) - 14 października; gościnny występ Duffa McKagana!
« Odpowiedź #73 dnia: Października 14, 2020, 05:59:35 pm »
0
Rocznica tak dobra, że należą się nawet 3 złote szpadle ;)

__________________
Jeśli remonty w Krakowie, to z nimi!
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2021, 12:26:43 pm wysłana przez Wazonnik »

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24899
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey