Autor Wątek: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"  (Przeczytany 33839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 29, 2010, 11:18:37 pm »
0
Kupiłem i nie żałuje  :) 


Uploaded with ImageShack.us

Offline Harley Rose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Just a little pinprick
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 01, 2010, 09:28:07 pm »
0
Ja też nie żałuję a powiem więcej, że cieszę się, że ją mam. Podoba mi się. :)
No one sings me lullabies
And no one makes me close my eyes
No one speaks
And no one tries
And no one flies around the sun

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 04, 2010, 05:43:41 pm »
0
Lol, rozdu pca mnie ta nowa polska fala "super wydań" . Zdzierają kase na frajerach ile mozna. Dzisiaj wizdialem ze sprzedają w takiej samej debilnej edycji (ksiazeczka, kartonik i DVD)  Dr Dolittle 2 za 28zl z kolekcji "kino familijne" , albo Miś za 19.99 "komedie PRLu"  :facepalm:. Co to za moda w ogole. Juz przez chwile sie podjarałem jak dostalem esa ze jest wydawnictwo "z niepublikowanymi materialami' , ale przeciez ten film sie kurzy u mnie na pułce od 3 lat  :facepalm:

A tak w  ogole korzystajac z sytuacji , chcialem spytac tych co siedza w temacie wydań bardziej -  kto pamieta jakie jeszcze wyszly publikacje o GNR w polsce ostatnimi latami?
bodajże Ritz został 5 razy wydany przez jakies gazety?
bylo cos jeszcze?

plus chyba Tylko Rock w 2004 roku zrobił wkładke o GNR, co sobie mozna bylo wpiąć w segregator , a potem w tym roku znowu Tylko Rock (?!) wydał wkładke o GNR  (tylko tym razem była osobna i kosztowała 10zl  :facepalm:). Ja ich nie kupilem, ani nawe nie czytalem, ale sobie przejrzalem raz u kumpla i ogolnie żal - historia przekopiowana z wikipedii, plus pare zdjec, plus ewentualnie plakat, plus subiektywne recenzje wszystkich/paru albumów przez jakiegos nieznajacego sie na rzeczy bu ca.  Pamietam jak w 2008 Metal Hammer zrobil taka mini wkladke / duzy artykul (juz nie pamietam ile to mialo stron, ale ze 4 - 8 ) o GNR 2.5 , to żal do tego stopnia ze nawet nazwiska i daty mylili.  Mnie to zawsze doprowadza do piany na pysku jak ludzie wydaja pieniadze zeby kupic taką kupe papieru.  Jest gazetka , maja 10 writerów , i raptem kazdy jest specem od wszystkiego . Koles taki ma miesieczne do napisania 15 artykulow o 15 zespolach i  robi to tak ze czyta wiki i pare innych artykulow a potem robi summary / paraphrase - a dzieciaki biorą jego slowa jak wyrocznie ... wiem bo 10 lat temu sam tak robilem. Pamietam jak 7 lat temu jakis kretyn sie przy piwie ze mna wykłucał ze nie lubi GNR bo kupil jakas gazete gdzie pisalo ze nie zagra dla polaków - ja mowie ze bzdura (na tym etapie juz sluchalem GNR kilka lat jako #1 band i studiowalem o nich sporo), aon mowi ze na bank, ze on jest starszy to sie zna na muzyce lepiej, i ze gazeta dolaczyla plyte CD z nagraniem  :lol:

Gazeta muzyczna, ktora bym szanowal to taka ktora by składała sie z regularnych freelancerow (choc to brzmi troche paradoxalnie), w ktorej kazdy jeden dziennikarz by byl expertem od jednego zespolu (majac na uwadze te sławne, a nie lokalne) i bylby zatrudniany tylko gdy trzeba napisac artykul o tym zespole. A nie takie s ranie w banie

Film sam w sobie jest i tak jednym z najlepszych filmow o GNR bo :
1. zawiera w sobie te fragmenty koncertow, courtesy of Robert John, ktore nie byly nigdy i nigdzie wczesniej (pro 2007) wykorzystane
2. nic wiecej
ale denerwuje sie , bo malo brakowalo bym sie dał nabrac na 22złote a chyba bym podpalił kiosk i centrale w warszawie jakbym wsadził podjarany płytke do kompa , czekajac na niepublikowane materialy , atu by sie ten film wlaczyl...
Dobra, bo mi żyłka pęknie lol
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2010, 05:50:05 pm wysłana przez whatashame »
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 04, 2010, 09:36:43 pm »
0
w ktorej kazdy jeden dziennikarz by byl expertem od jednego zespolu (majac na uwadze te sławne, a nie lokalne) i bylby zatrudniany tylko gdy trzeba napisac artykul o tym zespole


to by się im nieźle powodziło  :D jakby tak o jednym zespole tylko pisali..
a może dziś w tylko rock, jutro w wyborczej, pojutrze w playboyu itd itp  :P
tylko kto by w kółko czytał o gnr?

problem leży gdzie indziej.. w dobie internetu KAŻDY kto ma kompa może próbować recenzować płyty i z reguły kiepsko to wychodzi  :rolleyes:
jeszcze w latach 90 byli dziennikarze (albo inaczej - były gazety w których był recenzent który trafiał do mnie) po których recenzjach kupowałem płyty w ciemno  8) i 9 na 10 razy było super  8)
a teraz lipa - ciężko znaleźć niezłą recenzję w czeluściach  interśmietnika.. a tytułów o których piszę nie ma.. były na tyle niszowe, że jak net się upowszechnił padły po prostu albo musiały zmienić profil tudzież dostosować się do wymogów rynku (tzw recenzje sponsorowane)..

Offline emily_rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +122
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 04, 2010, 10:21:50 pm »
0


to by się im nieźle powodziło  :D jakby tak o jednym zespole tylko pisali..
a może dziś w tylko rock, jutro w wyborczej, pojutrze w playboyu itd itp  :P
tylko kto by w kółko czytał o gnr?


Jaaaa!!!! xD

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 04, 2010, 10:36:08 pm »
0
ja też ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 05, 2010, 12:13:06 am »
0
moze sie źle wyrazilem w powyzszym poscie. chodzilo mi o to, ze  byla by gazeta sobie ,  i napisali by artykul o black sabbath , guns n roses, aerosmith i iron maiden .  a potem typowe recenzje , pierdoły, s ra nie w banie . w nast miesiacu duze artykuly o metallica , bon jovi , ronny j. dio . next month megadeth , malmsteen i vai. itd. itd. w tylko rocku bylo by to wszystko napisane naprzemiennie przez 3 osoby, plus recenzje i szefowie działu.  w idealnym piśmie , gdyby chcieli napisac artykul o black sabbath znalezli by experta od black sabbath , i skorzystali z jego uslug tylko/prawie zawsze gdyby pisali o black sabbath. potem przy artykule o gnr by skorzystali z INNEGO experta [inny czlowiek ,inny expert, inny zespol] od gnr [wtedy i tylko wtedy, czyli gdy pisza o gnr]. i tak dalej.
A nie ze jest gazeta, ktora za 10 zlotych wyręcza nas w czytaniu blabbermouth dla newsów, i wikipedi dla artykulow . plus dorzuca gratis subiektywne recemzje plyt i ewentualnie daje recenzje koncertow na ktorych nie bylismy, ale dizeki ktorym po 5 piwach mozemy udawac ze bylismy - rzucając motywami z artykulu :_:
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 05, 2010, 08:33:50 pm »
0
W końcu udało mi sie znaleśc czas na obejrzenie tej biografii  :) No cóz... film jako tako dośc ciekawy ( choć przy Behind the music wypada troche blado ), ale tłumacznie wyszło tragiczne  :facepalm: Dziwie się, że nikt nie zrobił tego w wersji z lektorem co ułatwiłoby oglądanie. Na duzy plus zasługuje opakowanie z ksiązeczką, mimo że skromnie, ale za to elegancko  :) Odstawiłem na półke, gdzie bedzie się ładnie prezentował, jako kolejny egzemplarz do kolekcji o GN'R  :)


Uploaded with ImageShack.us

Offline Harley Rose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Just a little pinprick
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:05:02 pm »
0
Może i jestem frajerem wydając forsę na takie rzeczy, ale nie mogę udawać krytyka i mówić, że mi się nie podoba skoro tak nie jest :D.
No one sings me lullabies
And no one makes me close my eyes
No one speaks
And no one tries
And no one flies around the sun

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:17:43 pm »
0
No ja ogólnie kasy nie żałuje, mimo że spodziewałem sie czegoś ciut lepszego.


Uploaded with ImageShack.us

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Gunsi w kolekcji "Rzeczpospolitej"
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 06, 2010, 05:36:22 pm »
0
Ja ostatnio szukałem jeszcze po sklepach i jak nie było tak nie ma. Jest już o Hendrixie.

 

Gunsi w Brazylii - Rock in Rio - Rio de Janeiro, 08.09.2022 [set]

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1042
Ostatnia wiadomość Września 09, 2022, 09:32:32 pm
wysłana przez nightrain