Autor Wątek: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.  (Przeczytany 15899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 13, 2011, 10:18:54 pm »
0
hity obecnie to robi bieber i rhianna... pokaz mi jeden rockowy hit ostatniego dziesieciolecia.
i co jest wedlug Ciebie kwintesencja gnr?

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 13, 2011, 10:24:36 pm »
0
a...Redhoci? :P Dobra koniec offtopowania moi mili ;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 13, 2011, 10:27:22 pm »
0
Wiecie co mnie bawi?

Napisanie kilku słów prawdy(w mojej ocenie), w których zadałem kilka pytań na które nikt z Was nie chciał odpowiedzieć. Przeczytałem tylko np od Pani Claudia Bloodyrose żebym poczytał o zespole. Uważacie że nie wiem co zespół grał na RIR 3 w 2001. Zajebiste podejście do tematu, dlatego pytam się np Pani Claudia Bloodyrose czego nie wiem o zespole co Ty wiesz? Bo moim zdaniem nic więcej nie wiesz co ja wiem(no chyba że jesteś wnuczką sąsiadku Axla której pomógł gasić dom). Nie zrozumiałaś mojego postu, pisząc że zaprezentował tylko OMG jest prawdą, bo to jedyny kawałek który wyszedł na świat zewnętrzny szerszej grupie odbiorców. A to że nie wymieniłem takich "Hitów" jak Madagscar, The Blues, S. Worms(tandeta), Ch democracy granych od 2001 nie znaczy że nie wiedziałem o ich istnieniu. Chciałem tylko zaznaczyć że to co tworzą, ile tworzą, a raczejto co  tworzy Axl na przestrzeni lat, nie nawiązuje nawet w połowie do tego co jest kwintesencją GN'R. Nie oszukujmy się, nie kochamy GN'R za Chinese Democracy, tylko za wcześniejsze dokonania. I tyle. Jeżeli ktoś pisze że się nie zgadza z moją opinią, mam prośbę żeby choć w dwóch zdaniach uargumentował swoją wypowiedź.

Pozdro

Przeczytaj mój wcześniejszy post i bedziesz wiedział z czym sie nie zgadzamy. Napisałes tak jakbys dopiero co poznawał zespol. Ale zanim zaczniesz cos pisać, to poznaj go dogłębnie. Ten zaspoł jest kochany za całokrztałt. Skoro tak bardzo porównujesz, to co powiesz o UYI, które juz odbiegało od rzeczywstego wizerunky zespołu. W koncu pojawiły sie klawisze, chórki i inne rzeczy, i co było ok, bo był Slash i spolka :rolleyes:
Podejrzewam że gdyby nie Axl to nawet i Illuzje by nie powstały,reszta chlała,ćpała,tylko odwyk uratował te sesje....no ,Steven nie dał rady.

Offline Samson

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 13, 2011, 10:34:19 pm »
0
Panie Witku -- respekt za neutralność.

Duszku_82, ludzie dziś nie chodzą na GN'R dla Ashby czy Stimsona, Oni nie kochają zespołu(obecnogo) tylko Axl'a- a to różnica. Porównaj UYI do CHD. Czym się różnią? KOPYTEM. Owszem w materii ballad postawiłbym prawie remis, bo CHD bod względem wolnych kawałków np Sorry jest bdb. Ale próżno jest szukać odpowiednika YCBM, może IRS. Nie chcę zmieniać tematu na temat rzekę, chodzi mi o zespół w obecnym składzie i przeżywanie to co Gunsi nowego zagrają. Każdy z nas wie że oni nic nowego na tej trasie nie zagrają(swojego), jeżeli zaczeli już grać covery ACDC to źle o nich świadczy(może inaczej, źle świadczy o tym że mają coś swojego).

Ostatnie 10 lat? jaki hit? Hmmmmm Hmmmmmm hm
szczerze? Żaden z zespołów czy to Metalica czy BS czy GN'R nie nagrali nic porywającego. To raczej wynika z natury człowieka, im starszym się jest  tym mniej zębów się ma.

Chciałbym żeby mnie dobrze zrozumiano, ja nie neguję obecnego GN'R, ja się tylko spytałem czym się kierujecie wierząc że obecny skład Was czymś nowym porwie. Moim zdaniem niczym co wytłumaczyłem wcześniej.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 13, 2011, 10:39:59 pm »
0
wszyscy członkowie zespołu sugerują to w wywiadach oraz wszyscy, którzy pracowali z Axlem, zgodnie przyznają że skrywa wiele utworów które można śmiało nagrywać i wydawać, dlatego.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 13, 2011, 10:40:58 pm »
0
Cytuj
Duszku_82, ludzie dziś nie chodzą na GN'R dla Ashby czy Stimsona, Oni nie kochają zespołu(obecnogo) tylko Axl'a- a to różnica.


A co robiłes ankiete ? Napewno sa tacy ludzie, ale i sa tacy co idą posłuchac GN'R a nie samego Axla. Ja jesli nie kochałbym całego zespołu to osobiście nie poszedlbym na koncert, taka jest róznica.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 13, 2011, 10:42:15 pm »
0
No ja rozumiem Twój punkt widzenia :)

Aczkolwiek kilka rzeczy

- niektórzy wolą coś takiego jak ChD, w sensie inna budowa utworów, nie prosty, kopiący (bardzo dobry :) ) rock n' roll, ale tu wchodzimy w kwestie jakiegoś gustu
Cytuj
dzie dziś nie chodzą na GN'R dla Ashby czy Stimsona
Znam osoby, które chodzą :)
Cytuj
. Ale próżno jest szukać odpowiednika YCBM, może IRS
My np z katarynką jak o tym rozmawiamy to dla niej najbardziej energiczny jest Scraped, dla innych Riad, dla innych Better.

Jeśli chodzi o samą ChD to jej zarówno przekleństwem jak i mocą jest to, że materiał jest tam bardzo zróżnicowany :)
Cytuj
, jeżeli zaczeli już grać covery ACDC to źle o nich świadczy(może inaczej, źle świadczy o tym że mają coś swojego).
Fakt, że dwa covery AC/DC to dużo trochę ale może jak się tam jest to całkiem fajnie się tego słucha, nie byłem na koncercie GN'R w składzie aktualnym :)
Cytuj
szczerze? Żaden z zespołów czy to Metalica czy BS czy GN'R nie nagrali nic porywającego. To raczej wynika z natury człowieka, im starszym się jest  tym mniej zębów się ma.
Ale jest sporo młodych ludzi na świecie, nie?:) a nikt się jakoś nie wybija :)

A ogólnie to czekamy na to co jest pod napisem "Going Down" na liście utworów, które są przećwiczone przez zespół :)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 13, 2011, 10:53:48 pm »
0
   I czym tu się podniecać? Kolejny raz w ciągu ostatnich kilkunastu lat ktoś wieszczy rychły koniec Axla, jednocześnie obarczając go za odejście starych członków zespołu. Nie trzeba daleko szukać, tuż przed samą trasą pojawił się taki temat na forum. A potem przyszedł Axl, skopał wszystkim dupy i dalej robi to co zawsze.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

smakol

  • Gość
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 13, 2011, 10:54:39 pm »
0
hity obecnie to robi bieber i rhianna... pokaz mi jeden rockowy hit ostatniego dziesieciolecia.
i co jest wedlug Ciebie kwintesencja gnr?

Chyba się trochę zagalopowałeś - w ciągu 10 lat było całkiem sporo dobrych rockowych numerów, które okupowały listy przebojów. Choćby takie pierwsze z brzegu "Seven Nation Army" The White Stripes.


Offline Samson

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 13, 2011, 11:07:37 pm »
0
Panie Witku, WIteczku, WItek! :)

rozbroiłeś mnie, znasz osoby które chodzą na kocerty GN'R dla Stimsona, Ashby czy reszty z nowego składu? Wierzysz w to co piszesz?
Dwa. cytujesz mnie w kwestii coverów ACDC. Przecież to jasne jak 2+2, GN'R gdyby mieli nowe nagrania a przypomne ze CHD wyszło w 2008 roku w którym wieszczono że utworów mają na 2 kolejne płyty, nie grali by kowerów ACDC. To chyba logiczne? Jeszcze inaczej, graliby, graliby i graliby :) jeżeli uznaliby, że covery są lepsze niż ich nowa niewydana enigmatyczna Twórczość o której mówili najwięksi pracujący przy CHD. Ludzie nie wmawiajmy sobie czegoś co nie ma pokrycia w faktach. Trzeba rozróżnić marzenia od rzeczywistości. A rzeczywistość jest na dzień dzisiejszy taka że GN'R dograją trasę w tym roku, później 2 lata ciszy, później trasa nr 3 pod tytułem  CHINESE DEMOCRACY i emerytura.

Jak można wierzyć w to co oni mówią ? Gdzie jest teledysk do Better gdzie niby miał wystąpić gitarzysta Metaliki?  
Każdy NORMALNY ZESPÓŁ nie kryje się z chęcią nagrywania nowych płyt. W GN'R jest inaczej, jeżeli kazdy na temat nowych kawałków-płyty odpowiada wymijająco, to chyba każdy w miarę inteligentny gość wie, że nowa płyta jest na półce pomiędzy Alicją z krainy czarów a Harrym Potterem.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 13, 2011, 11:11:27 pm »
0
Cytuj
rozbroiłeś mnie, znasz osoby które chodzą na kocerty GN'R dla Stimsona, Ashby czy reszty z nowego składu? Wierzysz w to co piszesz?
el_loko, Nata :) znam, widziałem te osoby, istnieją, nie tylko dla nich, przede wszystkim dla Axla ale wiem, że cenią twórczość np Tommyego ;)
Cytuj
A rzeczywistość jest na dzień dzisiejszy taka że GN'R dograją trasę w tym roku, później 2 lata ciszy, później trasa nr 3 pod tytułem  CHINESE DEMOCRACY i emerytura.
To prawdopodobne, niestety.
Cytuj
Gdzie jest teledysk do Better gdzie niby miał wystąpić gitarzysta Metaliki? 
Skąd info o gitarzyście Metallici?:) bo tego nie pamiętam
Cytuj
Każdy NORMALNY ZESPÓŁ nie kryje się z chęcią nagrywania nowych płyt. W GN'R jest inaczej, jeżeli kazdy na temat nowych kawałków-płyty odpowiada wymijająco, to chyba każdy w miarę inteligentny gość wie, że nowa płyta jest na półce pomiędzy Alicją z krainy czarów a Harrym Potterem.
Chciałbyś :D

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15144
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 13, 2011, 11:18:14 pm »
0
A mnie tam cieszy fakt, że wszystkie myśli, które się tu pojawiły tak trafnie oddają atmosferę koncertu w Kansas City.
Już nie mogę się doczekać relacji z kolejnych koncertów Guns N' Roses!!

Offline Samson

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 13, 2011, 11:19:44 pm »
0
http://spinki.pl/1826-perkusista-metalliki-w-klipie-guns-n-roses.html

Witek no ja mam Cie uczyć? :)))

Było głośno o tym. Pomyliłem gitarzystę z perkusistą ale to chyba mi wybaczycie :)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 13, 2011, 11:45:12 pm »
0
A mnie tam cieszy fakt, że wszystkie myśli, które się tu pojawiły tak trafnie oddają atmosferę koncertu w Kansas City.
Już nie mogę się doczekać relacji z kolejnych koncertów Guns N' Roses!!

Następna już jutro :lol: Ciekawe czym Nas zaskoczą w setliście :P

Axl albo ma nową muzykę, albo nie. Tylko od niego zależy czy ją wyda. Moim zdaniem ma, zdaniem kolegi Samsona nie ma. Trzeba pamiętać, że Axl jest perfekcjonistą i byle gówna nie wypuści na zasadzie chcieliście to macie. To jest bardzo irytujące, to czekanie, przez co i mnie często ponoszą emocje w dyskusjach. To już nie jest styl starego GN'R, pisanie przebojów, bo żaden utwór z ChD nie jest przebojem takim jak NR. Należy też pamiętać że od przełomu lat 80. i 90. rynek muzyczny się bardzo mocno zmienił, nie dominuje muzyka rockowa tylko tańczące gołe dupy. MTV czy Viva to już nie są telewizje muzyczne. Fani sami muszą sobie szukać tego co im się podoba w necie np. Ale niestety większość, tak jak Ty woli żyć przeszłością i wzdychać do starych piosenek. Ja też czasami wzdycham, ale zaraz przychodzi otrzeźwienie, że ten stary skład już nigdy nie wróci i nie będzie tworzył razem. Takie są realia. Tobie też radzę wziąć zimny prysznic przed snem i ochłonąć.

Po drugie może Slash, Izzy czy Duff mają większą łatwość tworzenia muzyki, może więcej płyt wydali, zagrali więcej koncertów, ale ile z tych rzeczy jest wartych zapamiętania ?? Velvet Revolver i może parę pojedynczych piosenek. Reszta się zlewa w całość. Natomiast co do "Chinese Democracy" to można jej nie lubić (mi się np. średnio podoba) ale trzeba przyznać, że każdy kawałek jest perfekcyjnie dopracowany. Takie dopracowywanie musi trwać czasami i długie miesiące. Axl byle czego nie wyda. I jeszcze Nas wszystkich zadziwi, tego jestem pewny, ze względu na skład i otoczenie w którym teraz się znajduje i w którym się świetnie czuje, co po prostu widać.

Sprawę teledysków Axl wyjaśnił w wywiadzie. Radzę uważnie posłuchać.

smakol

  • Gość
Odp: Gunsi w Kansas City - 12.11.2011.
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 14, 2011, 12:07:15 am »
0
Sprawę spóźnień też niby wyjaśnił ale jakoś ciężko wierzyć w te wyjaśnienia ;)

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24976
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey