Autor Wątek: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista  (Przeczytany 12259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #30 dnia: Września 03, 2010, 11:29:34 am »
0
Zgadzam się w 100%.Nie podoba ci się nowy skład,to nie przychodż.Gunsi od zawsze się spózniają,więc to żadna nowość.

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #31 dnia: Września 03, 2010, 01:20:31 pm »
0
Moja teoria jest prosta.. po latach bojów Rudy ma zbyt mocną głowę żeby 3 butelki były mu straszne :D

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #32 dnia: Września 03, 2010, 04:49:55 pm »
0

zobaczcie jakie nastawienie juz w '89 mial Lemmy z Motorhead do rzucania butelek czy czegokolwiek na scene. Mysle ze podobnie mysli Axl, w koncu to to samo pokolenie rockmanow,  chociaz Axl i tak daje sie ublagac i wraca na scene :D

ciekawe:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YGlHmtnze7o" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=YGlHmtnze7o</a>


Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #33 dnia: Września 03, 2010, 09:53:32 pm »
0
Kompletnie nie rozumiem tych irolskich kretynów. Szczerze mówiąc że gdybym miał okazję ponownie - tak jak w 2006 r - stanąć na murawie..przed sceną gdzie mają wyjść w bliżej nieokreślonym czasie, to nawet i 1,5 czy 2 h nie popsułoby mojego humoru. Znając życie wraz ze wszystkimi ludźmi naokoło tylko bym się pozytywnie nakręcał i wkurzał z uśmiechem na ustach....a potem riff WTTJ i wybuch szału
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #34 dnia: Września 03, 2010, 10:18:58 pm »
0
Eeee. Chyba Chinese Democracy :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #35 dnia: Września 04, 2010, 01:58:45 pm »
0
Z tym zespołem jest jak z Solidarnością, żywi się legendą z którą nic nie ma wspólnego. Na dodatek psuje ją przez takie akcje.
Bardzo dobrze, że publika tak zareagowała, bo przynajmniej nie jest ślepa i głucha jak część Was. Axl swoimi spóźnieniami pluje fanom po gębie i wg Was mają się oblizywać, bo to Axl? Nie chodzi o to, że kiedyś im było wolno, a teraz to nie przepadam za nowym skladem i sie przypierdalam. Po prostu te podejscie jest jeszcze bardziej gowniarskie niz kiedys, wczesniej tlumaczyc to mogla woda, dragi, dymanie jakiejs panny, mezatki, kto tam wie, przed koncertem, a teraz tak na trzezwo swiadomie spozniac sie regularne to czyste chamstwo. Sam bym chetnie jebnal ta butelka w kierunku sceny gdyby ten bilet kosztowal mnie jakich okolo 30zl.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #36 dnia: Września 04, 2010, 02:12:23 pm »
0
A co Twoja reakcja zależałaby od ceny biletu? :???: Tzn jakby kosztował więcej niż 30 zł to byś butelką nie jebnął tak? A co do plucia fanom w twarz to Axl to robi od zawsze i jakoś jak patrze na wszystkie fora gn'r to wystarczy, że Axl powie coś nowego albo jest jakiś przeciek to ludzie tygodniami o tym gadają i się podniecają. Jakby mieli w dupie Axl i resztę chłopaków to by tak nie reagowali na coś "new"...

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #37 dnia: Września 04, 2010, 04:45:07 pm »
0
No cóz, może i ja sie w końcu wypowie odnoście tego wszystkiego  ;)  Wiadomo,  że idąc na konceet GN'R należy sie spodziewać różnych sytuacji w postaci opóźnienia koncertu, albo go odwołania.  Ale tutaj mimo wszystko stane po stronie widowni, bo w koncu artysta nie po to bierze tyle kasy, żeby sie spóżniać tyle czasu na koncert i do tego jescze przy rym robić komuś łaske, że chca zagrać. W końcu nie wszyscy mieszkają w miejscu gdzie sie odbywa koncert i wiele osób dojeżdża z daleka. Mnie osobiście chyba by kurwica wzieła, gdybym przez takie spóźnienie musiał szybciej opuścic koncert, bo trzeba by było łapać ostatni pociąg do domu. Może i cieszy fakt, że mimo wszystko nie zakonczył występu, ale tu go nic nie usprawiedliwia, bo takie podejście świadczy tylko o lekceważeniu widzów i organizatorów. Być może Axl chce przypomniec, co niektórym, że dalej jest taki jaki jest, ale moim zdaniem już powinien sobie z tym dać spokój i zacząć normalnie do tego podchodzić  ;)


Uploaded with ImageShack.us

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #38 dnia: Września 04, 2010, 06:47:09 pm »
0
  Ja bym nie doszukiwał się tu jakiegoś zamierzonego działania za strony Axla. Spóźnił się , żeby udowodnić , że jest równie ZA***STY jak kiedyś? Bzdura. Od kilku lat udowadnia to raczej w bardziej zrównoważony sposób. Kut...em  to by się okazał , gdyby zszedł po pierwszej butelce i olał normalnych fanów. A tak olał kretynów, którzy zanim rzucą butelką, powinni się nią najpierw 10 razy pierdolnąć w łeb.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #39 dnia: Września 04, 2010, 07:36:43 pm »
0
Tak tylko w 2006 roku i na początku tej trasy jakoś potrafili normalnie rozpoczynać koncert  ;)  Dlatego takie podejście mnie troche irytuje. A co do tych butelek i innych przedmiotów, to przypominam sytuacje z Newcastle 2006 r  :)
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2010, 07:38:20 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #40 dnia: Września 04, 2010, 07:49:46 pm »
0
Z tym zespołem jest jak z Solidarnością, żywi się legendą z którą nic nie ma wspólnego. Na dodatek psuje ją przez takie akcje.
Bardzo dobrze, że publika tak zareagowała, bo przynajmniej nie jest ślepa i głucha jak część Was. Axl swoimi spóźnieniami pluje fanom po gębie i wg Was mają się oblizywać, bo to Axl? Nie chodzi o to, że kiedyś im było wolno, a teraz to nie przepadam za nowym skladem i sie przypierdalam. Po prostu te podejscie jest jeszcze bardziej gowniarskie niz kiedys, wczesniej tlumaczyc to mogla woda, dragi, dymanie jakiejs panny, mezatki, kto tam wie, przed koncertem, a teraz tak na trzezwo swiadomie spozniac sie regularne to czyste chamstwo. Sam bym chetnie jebnal ta butelka w kierunku sceny gdyby ten bilet kosztowal mnie jakich okolo 30zl.
Sosna kiedy postawisz w końcu tego stolca,z legendą Guns N' Roses to Ty nie masz nic wspólnego.Napisz do zespołu,oddadzą ci te pieniądze które wydałeś na te wszystkie spóżnione koncerty na których byłeś.

Offline apache_rose

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #41 dnia: Września 05, 2010, 01:26:54 am »
0
Mi się wydaje, że to jednak zamierzone dzialanie...ktory to juz raz? tak sie sklada ze widzialam wszystko z bliska w O2, mimo wszytsko bylo geeniaalnie i jestem nadal pod wielkim wrażeniem, czekanie nie było dla mnie dużym problemem,bo byłam na to przygotowana, ale przecież nie tylko fani chodza na koncerty i wiedza o zwyczajach axla i spolki;) a stanie w tlumie 1,5h nie nalezy do przyjemnosci;p mysle, ze gdyby chociaz padlo jakies 'sorry for being late' z ust axla to nie byloby takiej sytuacji,ale axl to axl;P oczywiscie zachowanie publiki to jakis absurd...trzeba miec niezle nie teges w glowie zeby rzucac butelkami na scene, a te fucki etc to tez swiadcza o kulturce...masakra. Jestem zaskoczona, ze wrocili na scene, szacun. dobre rozwiazanie z wejsciem po 40min, najwieksze bydelko poszlo do domu i byl spokoj..ale po kierowniku do konca bylo widac ze nie jest zadowolony hahaha.. mialam wrazenie ze odwala ten koncert w pewnym momencie..  w kazdym razie gunsi chyba juz chyba nie zawitaja do dublina hahaha.  btw to sprzedawanie butelek na koncercie to nie najlepszy pomysl chyba..no coz, widzial ktos moze czy sa jakies komentarze axla i spolki?

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #42 dnia: Września 05, 2010, 05:55:50 pm »
0
Ja myślę, że to wszystko przez Reading. Organizator tamtego festiwalu narobił mnóstwo hałasu o spóźnianie się Gunsów, wreszcie ci się spóźnili i zrobiła się afera. Ludzie podchwycili temat i w Dublinie zrobili zadymę. Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że zespół nie powinien się spóźniać, ale żeby publika od razu obrzuciła ich butelkami? Można trochę inaczej wyrazić swoją dezaoprobatę co do spóźnienia zespołu. Chłopaki wyszli pograć, a nie robić za mięso armatnie.

Offline coniu

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #43 dnia: Września 06, 2010, 05:22:15 pm »
0
Ci którzy narzekają na publikę mogą siebie nazwać albo idiotami albo zwykłymi fanatykami. 'To że Gunsi się spóźniają to nic nowego' ? To jest typowy brak szacunku dla widowni i fanów. Po tym jak odeszła stara ekipa Axl powinien się jakoś bronić, muzycznie im to na żywo średnio wychodzi więc chociaż mogliby się nie spóźniać. A to co się teraz dzieje to jest zwykłe wykorzystywanie marki Gunsów dla odnoszenia korzyści materialnych. Mam nadzieję że parę takich incydentów jeszcze w najbliższym czasie sprawi że Axl przestanie gwiazdorzyć i chłopaki naprawdę wezmą się do roboty. Pewnie, podniecajcie się dalej jakim to Rose jest rokendrolowcem, jak ma wszystko gdzieś i bawi się przez całe życie. Ale jak dla mnie to jest tylko zachowanie idioty a nie gwiazdy.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #44 dnia: Września 06, 2010, 05:33:03 pm »
0
To jeszcze powiedz mu to w twarz :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 26063
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey