Autor Wątek: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.  (Przeczytany 20488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 03, 2012, 03:38:38 pm »
0
Gdyby ktoś wpisywał się w tematach o koncertach Slasha, że powinien grać starych Gunsów zamiast swoje cienkie piosenki też by się to skończyło awanturą.
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 03, 2012, 03:43:18 pm »
0
Oczywiscie :D
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 03:46:13 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 03, 2012, 03:48:51 pm »
0
Gdyby ktoś wpisywał się w tematach o koncertach Slasha, że powinien grać starych Gunsów zamiast swoje cienkie piosenki też by się to skończyło awanturą.
Slash w przeciwieństwie do Axla nie używa nazwy Guns N'Roses.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 03, 2012, 03:51:55 pm »
+1
Slash w przecwienstwie do Axla nie założył Guns N Roses. Za to przy każdej okazji zamiast grać swój solowy materiał, gwałci kawałki Guns N Roses.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 03, 2012, 03:55:10 pm »
0
Gdyby ktoś wpisywał się w tematach o koncertach Slasha, że powinien grać starych Gunsów zamiast swoje cienkie piosenki też by się to skończyło awanturą.
Slash w przeciwieństwie do Axla nie używa nazwy Guns N'Roses.

I dlatego jeśli wybucha wojna to nie o to, że powinien grać piosenki Gunsów, tylko wręcz przeciwnie, że nie ma prawa ich grać. Bo jak wiadomo grać piosenki Gunsów mogą tylko Ron, DJ, Fortus i pozostali prawdziwi Gunsi  :D
Hm, a może tak dla odmiany napisalibyśmy coś na temat?  :P :D Jak oceniacie formę zespołu w Atlancie i zestaw utworów? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 03, 2012, 03:56:41 pm »
0
Slash tak samo jak Axl był w klasycznym składzie i ma takie same prawa do tamtych piosenek. A gra kawałki  Gunsów tak jak były napisane, w oryginalnych wersjach i najpierw posłuchaj a potem się wypowiadaj. Do el_loko oczywiście.

Koncert jak wszystkie ostatnio. ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 03:58:18 pm wysłana przez arkadiusss »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 03, 2012, 03:58:52 pm »
0
ja ******ę, a Ty zaczynałeś słuchać Gunsów od Chinese czy od kawałków ze Slashem? tak Cię boli, gdy ktoś woli stare kawałki a nie nowe?

A to była jakaś płyta Gunsów przed Chinese? Przecież oni grają dopiero od 2001  :D Przedtem to było takie granie do kotleta przecież.  :P
Dopiero dzięki geniuszowi Fincka i Bucketheada o Gunsach usłyszał świat. Bardzo żałuję, że ich już nie ma w zespole i zastępują ich tacy przeciętniacy jak np. Ron Thal :P  grający jarmarczną melodię w stylu Różowej Pantery. To jest przecież zaprzeczeniem geniuszu Guns n' Roses. :P
Co do Atlanty - nie wiem, czy ktokolwiek był zainteresowany, ale tam wcześniej są linki, bo jeden z fanów Rick Dunsford nagrywał koncert. Widać niewiele, ale słychać dość dobrze, z tym, że nie chciało mi się oglądać całości, więc może potem widać lepiej. Ale podobno forma Axla rośnie i fajnie :)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 04:05:00 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 03, 2012, 04:00:28 pm »
0

ja ******ę, a Ty zaczynałeś słuchać Gunsów od Chinese czy od kawałków ze Slashem? tak Cię boli, gdy ktoś woli stare kawałki a nie nowe?


nic mnie nie boli, zwyczajnie scharakteryzowałem osobę która sama siebie zaszufladkowała :)

ps. ja też lubie come, civil war itd. lubie starych gunsów do dzis słucham starych wykonań co nie oznacza że slash dziś zwyczajnie sam rozmienił się na drobne i jest nikim, ciągnie się z nim guns n roses. zaraz komentarz że axl też, ale axl przynajmniej stworzył COŚ niż kolejne "surowe [...]" i tak dalej...
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 04:02:29 pm wysłana przez Nieuchwytny »

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 03, 2012, 04:00:38 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KHXU5IoCxqM" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=KHXU5IoCxqM</a>


Faktycznie orginalna wersja.

A klasyczny skład to dla jednych ten z AFD a dla niektórych ten z ChD, to kwestia subiektywna. Obiektywne jest to, że Axl założył wraz z Izzym zespół i ma prawo do nazwy, wiec nie ma chodzby najmniejszej przesłanki by z powodu jednego byłego gitarzysty miał zmieniać nazwe.

smakol

  • Gość
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 03, 2012, 05:43:09 pm »
0
Slash w przecwienstwie do Axla nie założył Guns N Roses. Za to przy każdej okazji zamiast grać swój solowy materiał, gwałci kawałki Guns N Roses.

Axl n' Roses gwałcą klasyki Guns n' Roses od 12 lat ;) Lubicie elektronikę, sterylność brzmienia i ciągłe zmiany w składzie (i nadal nazywanie tego zespołem) - Ok, wasze prawo, ale po co całą watahą "zagryzać" każdego kto woli stare wcielenie Gn'R albo nie daj Boże ceni sobie Slash'a. To forum stworzone do dyskusji o wszystkich inkarnacjach Gunsów i projektach solowych, czy kółko wzajemnej adoracji i w 7-8 osób będziecie tu prowadzić Dżihad przeciwko niewiernym ? O wiele chętniej bym tu zaglądał gdyby ludzie mieli do tych spraw więcej dystansu - ja się ostatnio staram :]

Btw sugerowanie, że Kudłacz gra tylko numery Gn'R to spore nadużycie - 22-23 piosenki na każdym koncercie, z tego 7-8 Gunsowych...  Więc 2/3 koncertu to reszta jego projektów ;)

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 03, 2012, 06:01:20 pm »
0
Gdyby ktoś wpisywał się w tematach o koncertach Slasha, że powinien grać starych Gunsów zamiast swoje cienkie piosenki też by się to skończyło awanturą.
Slash to Slash, a Guns n Roses to Guns n Roses...tak wogóle Slash nie ma cienkich piosenek i nie musi grac utwory starych Gunsów
Gdyby ktoś wpisywał się w tematach o koncertach Slasha, że powinien grać starych Gunsów zamiast swoje cienkie piosenki też by się to skończyło awanturą.
Slash w przeciwieństwie do Axla nie używa nazwy Guns N'Roses.
słuszna uwaga
Slash w przecwienstwie do Axla nie założył Guns N Roses. Za to przy każdej okazji zamiast grać swój solowy materiał, gwałci kawałki Guns N Roses.
nie wypisuj głupot, proszę
Slash tak samo jak Axl był w klasycznym składzie i ma takie same prawa do tamtych piosenek. A gra kawałki  Gunsów tak jak były napisane, w oryginalnych wersjach i najpierw posłuchaj a potem się wypowiadaj. Do el_loko oczywiście.

Koncert jak wszystkie ostatnio. ;)
wreszcie coś mądrzejszego napisane
ja ******ę, a Ty zaczynałeś słuchać Gunsów od Chinese czy od kawałków ze Slashem? tak Cię boli, gdy ktoś woli stare kawałki a nie nowe?

A to była jakaś płyta Gunsów przed Chinese? Przecież oni grają dopiero od 2001  :D Przedtem to było takie granie do kotleta przecież.  :P
nie wypisuj głupot, proszę
ja ******ę, a Ty zaczynałeś słuchać Gunsów od Chinese czy od kawałków ze Slashem? tak Cię boli, gdy ktoś woli stare kawałki a nie nowe?


Dopiero dzięki geniuszowi Fincka i Bucketheada o Gunsach usłyszał świat. Bardzo żałuję, że ich już nie ma w zespole i zastępują ich tacy przeciętniacy jak np. Ron Thal :P  grający jarmarczną melodię w stylu Różowej Pantery. To jest przecież zaprzeczeniem geniuszu Guns n' Roses. :P
nie wypisuj głupot, proszę

Offline Rash

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +30
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 03, 2012, 06:04:18 pm »
0
Ej ja jestem białej rasy nie zhejtujecie mnie?  :_: ogarnijcie juz sie

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 03, 2012, 06:05:51 pm »
0
Slash w przecwienstwie do Axla nie założył Guns N Roses. Za to przy każdej okazji zamiast grać swój solowy materiał, gwałci kawałki Guns N Roses.

Axl n' Roses gwałcą klasyki Guns n' Roses od 12 lat ;) Lubicie elektronikę, sterylność brzmienia i ciągłe zmiany w składzie (i nadal nazywanie tego zespołem) - Ok, wasze prawo, ale po co całą watahą "zagryzać" każdego kto woli stare wcielenie Gn'R albo nie daj Boże ceni sobie Slash'a. To forum stworzone do dyskusji o wszystkich inkarnacjach Gunsów i projektach solowych, czy kółko wzajemnej adoracji i w 7-8 osób będziecie tu prowadzić Dżihad przeciwko niewiernym ? O wiele chętniej bym tu zaglądał gdyby ludzie mieli do tych spraw więcej dystansu - ja się ostatnio staram :]
sensowny komentarz

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 03, 2012, 06:05:56 pm »
0
Hm, a może byśmy tak o koncercie pogadali dla odmiany?   :D Chce ktoś? :P


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uBjdlVEUwa0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=uBjdlVEUwa0</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HkzXI-hoGSg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=HkzXI-hoGSg</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Tp_e-dMHT6g" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Tp_e-dMHT6g</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Qg6KQ24GJds" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Qg6KQ24GJds</a>
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 03, 2012, 06:08:35 pm »
0
Slash w przecwienstwie do Axla nie założył Guns N Roses. Za to przy każdej okazji zamiast grać swój solowy materiał, gwałci kawałki Guns N Roses.
Btw sugerowanie, że Kudłacz gra tylko numery Gn'R to spore nadużycie - 22-23 piosenki na każdym koncercie, z tego 7-8 Gunsowych...  Więc 2/3 koncertu to reszta jego projektów ;)
7-8 Gunsowych? ale przyjemniej się słucha jak Slash wykonuje te stare utwory Guns n Roses - mają w sobie coś

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24997
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey