Autor Wątek: Gunsi na Bridge School Benefit Concert  (Przeczytany 30667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #90 dnia: Października 22, 2012, 04:21:01 pm »
+2
Ale DementedGirl - tu nie chodzi (w tym przypadku) o to, że naród narzeka tylko o to, że Axl na tym koncercie brzmiał jeszcze słabiej niż zawsze. Świetnie, że pomogli dzieciom, że wystąpili, to chwalimy, jak najbardziej. Ale są zachowania, które są dla zespołu nie za dobre - w tym wypadku chodzi o formę wokalisty :)

Offline kate

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 116
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +8
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #91 dnia: Października 22, 2012, 04:50:18 pm »
+1
gardła nie wystarczy naoliwić  :) , mam "mówioną" robotę i po 12godz. pracy w sobotę i niedzielę dzisiaj prawie zaniemówiłam, piszczę gorzej niż kierownik, a jeszcze 2,3 lata temu to bez różnicy mi było ile godzin/dni pociągnę :'(

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #92 dnia: Października 22, 2012, 05:08:02 pm »
+1
jedno jest pewne naród Polski potrafi tylko i wyłącznie narzekać i krytykować  :)
Gówno wiesz w takim razie o narodzie polskim:)

fiołek

  • Gość
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #93 dnia: Października 22, 2012, 05:14:53 pm »
+2
Nie byłem, a co tam do zwiedzania? Jeśli mnie zapraszasz to wybacz, ale za słabo się znamy:)
Wyrywkowo jak ogladam nagrania z youtube to za każdym razem niemal nie leży mi jego wokal.
Na youtube to sobie możesz. A skoro nie wiesz jak brzmi Axl live, to radzę ci przystopuj z komentarzami bo malutko słyszałeś. Oceniać wokal po nagraniach z youtube, żart tygodnia :lol:
   

ja byłam i brzmiał równie fatalnie. No i co teraz?

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #94 dnia: Października 22, 2012, 05:51:01 pm »
-3
Widać znasz się tak na muzyce i wszelkich jej aspektach jak ja na fiołkach :lol:

fiołek

  • Gość
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #95 dnia: Października 22, 2012, 05:54:38 pm »
+1
Ale mi dowalileś  :lol:

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #96 dnia: Października 22, 2012, 06:06:32 pm »
-1
No, i to ostro :)

A tak w ogóle to dziwi mnie trochę, że w oba dni prawie niezmienna pozostała setlista. Mogliby zrobić coś wymiennego, np Catcher za Better albo WLR za UTLH ;]

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #97 dnia: Października 22, 2012, 06:10:52 pm »
0
Może Axl wyeksploatował swój głos przez nieprawidłową technikę śpiewania? Przeczytajcie wg wikipedii fragment o higienie głosu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Apiew
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2012, 06:12:30 pm wysłana przez lewyism »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #98 dnia: Października 22, 2012, 07:13:08 pm »
+1
Guzki śpiewacze to częsty problem "niezawodowych" śpiewaków. Ostatnio miała z nimi problem Adele i Jacoby z Papa Roach. Axl chyba też miał ten problem. W każdym bądź razie miał kłopoty z krtanią. Kto wie na ile te problemy zostawiły ślad...
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #99 dnia: Października 22, 2012, 07:13:17 pm »
+1
Przynajmniej jak zespół w przeciągu kilku następnych lat wejdzie do studia to tamtejsi magicy zajmujący się nagrywaniem sprawią, aby głos Axla był znośny.

I tego właśnie się obawiam, teraz można z głosem komputerowo zrobić cuda-niewidy, a potem przyjdzie mu zaśpiewać cokolwiek live to będzie brzmiał  tak fatalnie jak dziś. To jest zwykłe lenistwo Axla, nic więcej - jakby popracował trochę przed trasą nad swoim głosem to by wypadł o niebo lepiej. Nie oszukujmy się - facet ma już 50 lat, nigdy nie będzie już śpiewał tak jak w latach 90-tych, a żeby wrócić do głosu z 2006 czy 2010 on sam musi nad sobą dużo pracować - samo się nie zrobi.
A co musi zrobić by mieć głos?Popracować? Nad czym?Co byś mu zaprponował?Co ma zrobić?Jak ćwiczyć?Trenować można biegi przełajowe a nie skrzek.....


Trenerów od wokalu jest mnóstwo i Axl bankowo sie orientuje w tym środowisku. Poza tym spójrz jaka była różnica w jego śpiewie między 2002 a 2006 rokiem, niebo a ziemia więc z pewnością można. Jeżeli nie jest to wywołane jakimiś przewlekłymi dolegliwościami strun głosowych na które nie może nic poradzić, to obecna forma jest wynikiem lenistwa. A i tak zdarza mu sie zabrzmieć fajnie tak jak w You're Crazy. Angina anginą, ale podobnie brzmi już od długiego czasu więc mało to dla mnie wiarygodne.
Każdy gada o treningu,więc się pytam jak i co ma zrobić by mieć skrzek?Głos chociażby jak 2006 roku?Założe się że nikt tak naprawdę z Was nie zna się na tym :).Stracił chrypę i tyle,tego nie da się wytrenować,miał ją i  już jej nie ma,to tylko 50 -letni człowiek.

Nikt nie twierdzi przecież, że sie na tym zna. Mówie wyraźnie o tym, że są ludzie którzy mają o tym pojęcie.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #100 dnia: Października 22, 2012, 09:09:25 pm »
0
jedno jest pewne naród Polski potrafi tylko i wyłącznie narzekać i krytykować  :)

To się wyprowadź, skoro nie możesz przebywać w towarzystwie osób, którzy nie przyjmą z zachwytem kabaretu zamiast występu.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2012, 09:12:16 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #101 dnia: Października 22, 2012, 10:07:53 pm »
-3
Axl i nauki śpiewania?Dobre :D,zejdżcie już na ziemię i nie bujajcie w obłokach :D.To jest Rock N Roll a nie operetka :D. Forma wróci po paru imprezach :),młode kobietki,wóda i cygara zapewne pomogą :D.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #102 dnia: Października 22, 2012, 10:12:52 pm »
0
Guzki śpiewacze to częsty problem "niezawodowych" śpiewaków. Ostatnio miała z nimi problem Adele i Jacoby z Papa Roach. Axl chyba też miał ten problem. W każdym bądź razie miał kłopoty z krtanią. Kto wie na ile te problemy zostawiły ślad...
moja koleżanka miała ten problem, śpiewa prawie 9 lat, musiała przez kilka miesięcy odpuścić sobie śpiewanie, a jeszcze dłużej musiała odpuścić śpiewanie emisyjne, jeżeli ma się czas na porządne wyleczenie to nie powinno zostać śladu ale jak ktoś będzie się rwał do mikrofonu to na pewno to dobrze nie wpływa na wokal

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #103 dnia: Października 22, 2012, 10:18:55 pm »
+1
Axl i nauki śpiewania?Dobre :D,zejdżcie już na ziemię i nie bujajcie w obłokach :D.To jest Rock N Roll a nie operetka :D. Forma wróci po paru imprezach :),młode kobietki,wóda i cygara zapewne pomogą :D.

A co w tym dziwnego jeśli brał lekcje śpiewu, bo nie rozumiem.  Sprawdź w google nazwisko Ron Anderson.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #104 dnia: Października 22, 2012, 10:57:28 pm »
+1
Axl i nauki śpiewania?Dobre :D,zejdżcie już na ziemię i nie bujajcie w obłokach :D.To jest Rock N Roll a nie operetka :D. Forma wróci po paru imprezach :),młode kobietki,wóda i cygara zapewne pomogą :D.

Podczas nagrywania Czarnego Albumu James Hetfield stracił głos i potrzebował lekcji u nauczyciela śpiewu. Wszystko wróciło do normy i nikomu korona z głowy nie spadła. No taaak, ale zaraz napiszesz kim jest James Hetfield w porównaniu z Axlem Rose'm prawda?

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 25006
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey