Autor Wątek: Gunsi na Bridge School Benefit Concert  (Przeczytany 30651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #60 dnia: Października 21, 2012, 08:38:18 pm »
0
Po prostu nie ładnie z jego strony że próbował naśladować publiczność i tyle  :facepalm:

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #61 dnia: Października 21, 2012, 08:40:29 pm »
0
Ja nie wiem czy on siebie nie słyszy czasem czy jak, chyba dalej myśli, że jego głos wymiata nawet bez przygotowania (albo ma totalnie w dupie jak brzmi). Skoro nie ma ambicji nagrać płyty, a chce grac nieskończona ilość koncertów tym bardziej powinien ćwiczyć głos, bo nim zarabia, chyba że wychodzi z założenia, że jakkolwiek będzie śpiewał ludzie i tak przyjdą, a permanentna angina nie będzie im przeszkadzać. :_:



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #62 dnia: Października 21, 2012, 08:45:04 pm »
0
Kurde ale mi zepsuliście oglądanie tego... już jestem źle nastawiony  :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #63 dnia: Października 21, 2012, 08:47:24 pm »
0
Ja pirdylę, pejszyns zryło mi banie...

https://www.youtube.com/watch?v=N9eZ-7_XpeU&list=ULN9eZ-7_XpeU&feature=player_detailpage
5:19 - o! tu jest w zasadzie spoko...
5:42 - so, this is it, how folks ? :)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #64 dnia: Października 21, 2012, 08:50:41 pm »
0
Może Frank da Axlowi parę skutecznych wskazówek co do utraty wagi ;)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #65 dnia: Października 21, 2012, 08:58:26 pm »
-1
You're Crazy, SCOM i Patience - niezle

WTTJ - fatalnie.

Ale i tak najjaśniejszym punktem koncertu był Chris Pitman. (Gra na tym cudacznych organach/pianinie - czad).

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #66 dnia: Października 21, 2012, 09:02:01 pm »
0
No Frank fajnie zrzucił, bardzo dobrze wygląda. Borshoock, w Patience myślałam w tym jednym momencie, że coś się z dźwiękiem stało, a potem zajarzyłam, że to Axl. :D
Chris w You're Crazy jest moim mistrzem. :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2012, 09:05:02 pm wysłana przez MissRose »



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #67 dnia: Października 21, 2012, 09:24:33 pm »
0
Żeby nie było wątpliwości - dzisiejszy koncertu nie będzie do oglądania na żywo w necie:
@bumblefoot
"NOOOO!!!! Looking like we're *not* streaming tonight. Very sorry for any confusion...! :P Boooooooooooooooooooo!!! #FAIL'

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #68 dnia: Października 21, 2012, 09:39:56 pm »
+1
To Better nie powinno mieć miejsca, Axl czymś takim rozmienia się na drobne. Jeśli coś gramy, to grajmy porządnie, a nie na odpierdol. A tak było w tym przypadku. Ale do wszystkiego nie można się przyczepić. Patience wyszło moim zdaniem świetnie, z tym że przecież zawsze było zaaranżowane akustycznie. SCOM z kolei brzmi tak jak zawsze. Mam na myśli wykonanie Rudego, bo jego ekipa spisała się przyzwoicie. I w ogóle Axl dobra stylówa, fajna ta kurtałka.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #69 dnia: Października 21, 2012, 09:47:50 pm »
-2
Przynajmniej jak zespół w przeciągu kilku następnych lat wejdzie do studia to tamtejsi magicy zajmujący się nagrywaniem sprawią, aby głos Axla był znośny.

I tego właśnie się obawiam, teraz można z głosem komputerowo zrobić cuda-niewidy, a potem przyjdzie mu zaśpiewać cokolwiek live to będzie brzmiał  tak fatalnie jak dziś. To jest zwykłe lenistwo Axla, nic więcej - jakby popracował trochę przed trasą nad swoim głosem to by wypadł o niebo lepiej. Nie oszukujmy się - facet ma już 50 lat, nigdy nie będzie już śpiewał tak jak w latach 90-tych, a żeby wrócić do głosu z 2006 czy 2010 on sam musi nad sobą dużo pracować - samo się nie zrobi.
A co musi zrobić by mieć głos?Popracować? Nad czym?Co byś mu zaprponował?Co ma zrobić?Jak ćwiczyć?Trenować można biegi przełajowe a nie skrzek.....

vegtcia

  • Gość
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #70 dnia: Października 21, 2012, 09:57:37 pm »
+1
A ja wierzę, że ma anginę. Jest też człowiekiem, który może zachorować. W którymś momencie na WTTJ złapał się za gardło, aż się przestraszyłam! Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia :) A i jeszcze.. Mimo, że jest chory to i tak wystąpił, a przecież nie musiałby skoro jest chory.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #71 dnia: Października 21, 2012, 10:00:52 pm »
+1
Przynajmniej jak zespół w przeciągu kilku następnych lat wejdzie do studia to tamtejsi magicy zajmujący się nagrywaniem sprawią, aby głos Axla był znośny.

I tego właśnie się obawiam, teraz można z głosem komputerowo zrobić cuda-niewidy, a potem przyjdzie mu zaśpiewać cokolwiek live to będzie brzmiał  tak fatalnie jak dziś. To jest zwykłe lenistwo Axla, nic więcej - jakby popracował trochę przed trasą nad swoim głosem to by wypadł o niebo lepiej. Nie oszukujmy się - facet ma już 50 lat, nigdy nie będzie już śpiewał tak jak w latach 90-tych, a żeby wrócić do głosu z 2006 czy 2010 on sam musi nad sobą dużo pracować - samo się nie zrobi.
A co musi zrobić by mieć głos?Popracować? Nad czym?Co byś mu zaprponował?Co ma zrobić?Jak ćwiczyć?Trenować można biegi przełajowe a nie skrzek.....


Trenerów od wokalu jest mnóstwo i Axl bankowo sie orientuje w tym środowisku. Poza tym spójrz jaka była różnica w jego śpiewie między 2002 a 2006 rokiem, niebo a ziemia więc z pewnością można. Jeżeli nie jest to wywołane jakimiś przewlekłymi dolegliwościami strun głosowych na które nie może nic poradzić, to obecna forma jest wynikiem lenistwa. A i tak zdarza mu sie zabrzmieć fajnie tak jak w You're Crazy. Angina anginą, ale podobnie brzmi już od długiego czasu więc mało to dla mnie wiarygodne.

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #72 dnia: Października 21, 2012, 10:01:30 pm »
0
"From Bumblefoot on the official GN'R forum:
"Yes, Axl *did* perform with strep throat, not easy to do. And there are 2 months of shows coming up to consider, you can't push and risk damage for the rest of the touring. Kudos for him pulling it off :)

Rather than judging, let's remember the whole point of this, which is to support those kids. It was about the smiles on their faces, and they had fun :) In my world this was the most meaningful and successful show we've done. Anyone who wants to join me in that world is welcome to, room for all :)"



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline apetytnadestrukcje

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • Rock N' Fuckin' Roll!
  • Respect: +178
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #73 dnia: Października 21, 2012, 10:06:52 pm »
0
Moim skromnym zdaniem Axl ma już za sobą swoje cudowne lata świetności i nie obchodzi mnie to, jak śpiewa dzisiaj. Ważne, że wciąż śpiewa.. Koncert świetny. Dzięki za newsy. Tyle ode mnie.
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę.."

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia."

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi na Bridge School Benefit Concert
« Odpowiedź #74 dnia: Października 21, 2012, 10:12:48 pm »
+2
do Rybnika jechałem z myślą, że Axl spierdzieli cały koncert - jak potem usłyszałem, że na żywo to brzmi zupełnie inaczej niż na youtube, LEPIEJ, w szczególności kawałki których się nie dało słuchać z bootlegów jak YCBM, to stwierdziłem, że nie będę więcej oceniał aż tak krytycznie nagrań z yt.
Tutaj brzmi to momentami fatalnie, momentami poprawnie, szkoda, że przeważają te pierwsze. Aranżacja Better super, zauroczyła mnie tak jak kiedyś to
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rw5gSgZFqfI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=rw5gSgZFqfI</a>

Czekam na koncerty w Vegas
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 25005
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey