Autor Wątek: Frank i Ron na najnowszej płycie The Compulsions!  (Przeczytany 3915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Frank i Ron na najnowszej płycie The Compulsions!
« dnia: Lipca 02, 2017, 02:37:47 am »
+2


Jak podaje portal "The Rockpit" lada moment spodziewać możemy się najnowszej płyty grupy "The Compulsions", w składzie której obecnie  znajdują się znani z GN'R Ron "Bumblefoot" Thal i Frank Ferrer . Z podanych informacji wywnioskować można, że najnowszy krążek grupy nazywać będzie się "Ferocious" i usłyszymy na nim:

Roba Carlyle- wokal i gitara
Hugha Poola- gitara
Rona "Bumblefoota" Thala- gitara
Aleca Mortona- gitara basowa
Braiana Delaneya- perkusja
Franka Ferrera- perkusja


Na płycie znajdą się najnowsze piosenki napisane oraz skomponowane przez Carlyle'a o tytułach takich  jak: "Band Of Thieves", "Killer In The Woodshed", "Shot Your Way To Freedom" oraz covery znanych piosenek, na przykład "Dead Flowers" Rolling Stonesów, czy chociażby "Dust N' Bones" Gunsów.

Oto w jaki sposób Rob zapowiada swoje nadchodzące wydawnictwo: " To kolejny świetny album stworzony przeze mnie, Kena Richa (producenta) oraz resztę zespołu. Mogę powiedzieć, że mamy tu wszystko, od prostego rock' n ' rolla, po post-apokaliptyczne piosenki, które idealnie pasowałyby do Mad Maxa. Jeśli chodzi o muzykę, to jest bardziej brutalna niż na poprzednich płytach, a teksty obracają się dookoła tematyki śmierci i zniszczenia. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to najbardziej chora płyta jaką ten zespół wydał do tej pory."

Niestety nie ma podanej jeszcze dokładnej daty wypuszczenia krążka na rynek, aczkolwiek na oficjalnej stronie zespołu można zamawiać już pre-ordery płyty oraz przeróżne gadżety związane z promocją nowego albumu (koszulki, plakaty, bidony, naklejki itp.)


Oficjalna strona zespołu -> https://www.thecompulsionsnyc.com/


źródło: https://www.therockpit.net/2017/the-compulsions-feat-past-and-present-members-of-guns-n-roses-new-york-dolls-raging-slab-tease-new-album-details/
newsa podesłał: daub
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2017, 10:11:59 pm wysłana przez Zqyx »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Frank i Ron na najnowszej płycie The Compulsions!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 02, 2017, 03:54:38 pm »
0
ta okladka to mi jakos dziwnie nawiazuje do symboliki GNR z AFD...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline oram

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: +3
Odp: Frank i Ron na najnowszej płycie The Compulsions!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 02, 2017, 10:52:08 pm »
0
Izziego wycieli w Photo...szopie :)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Frank i Ron na najnowszej płycie The Compulsions!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 03, 2017, 12:23:43 am »
0
Widziałem kilka filmików jak chłopaki nagrywali swoje partie i brzmi to nieźle, więc czekam na całość. Chociaż ta okładka trochę żenuje...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Frank i Ron na najnowszej płycie The Compulsions!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 04, 2017, 12:08:01 am »
0
Taki trochę plagiat. :D

 

Ron: "Wydaje się, że GnR odpoczywa, ale to może się w każdej chwili zmienić."

Zaczęty przez balumala

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6671
Ostatnia wiadomość Września 15, 2013, 10:02:27 pm
wysłana przez Emma