Autor Wątek: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com  (Przeczytany 10801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 06, 2013, 09:19:01 pm »
+6
Ja nie mam nic przeciwko zdobywaniu przez zespół nagród, no ale do cholery - tej po prostu nie rozumiem. Jest ona dla mnie absurdalna i bezsensowna. Frontman, który się spóźnia 2 godziny, a z publiką ma taki sam kontakt, jak operator dźwięku, jest liderem zespołu dającego najlepsze koncerty na świecie? Naprawdę, nie wiem, kto tam głosował, ale chyba przeważały miłośniczki uśmiechu Axla.

I nie ma co porównywać z latami 80. Wtedy oni byli półbogami, ludzie chodzili tam nie tylko słuchać muzyki. Zasadnicza różnica. Dwa - spóźnienia zdarzały się czasami, teraz są norma. Trzy - kontakt z publiką był na najwyższym poziomie poziomie, słynne Rose Rants chociażby. I na koniec - wokal nie gwałcił uszu (co może to nie jest element koncertu?).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 09:23:06 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 06, 2013, 09:22:35 pm »
+1
Ciężko się nie zgodzić z CCC :P tzn. z CC :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 06, 2013, 09:28:56 pm »
+3
Z dystansem podchodziłbym do samego faktu tego wyróżnienia. Jest milion portali muzycznych, każdy z nich jako niemal punkt obowiązkowy ma swoją stertę mniej lub bardziej subiektywnych rankingów.

Sam artykuł pisany był wg. mnie przez zagorzałego fana gunsów, wspominał zresztą, że widział zespół przy wielu okazjach. Obiektywizmu bym nie oczekiwał. Nagroda jest bardziej za charyzme, show i mimo wszystko ducha rock'n'rolla (pomimo długiej listy zarzutów do Kierownika), który gdzieś tam w Axlu drzemie i czasem zdarzy mu sie przebudzić.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 06, 2013, 11:03:27 pm »
0
Tylko, że RHCP dają 1,5-godzinne show. To ma być coś? Gunsi dają prawie 3-godziny niesamowitych przeżyć, do tego super pirotechnika i gra światłem. Setlista jest jedynie minusem.
Akurat RHCP nie mogą dłużej grać ze względu na problemy słuchowe Flea. Co innego chęci, a co innego zdrowie. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie setlista odgrywa dość dużą rolę... Pirotechnika przy funku? Średnio bym to widział :) Poza tym, to zespół jest na scenie najważniejszy i co sobą pokazuje, a nie ekipa, która montowała światełka.
Czy fani innych zespołów też się tak "cieszą" z sukcesów swoich idoli?
Nie chodzi o to, że się wielu z nas nie cieszy. Po prostu to jest tak, jakby Kurt Cobain dostał nagrodę dla najlepszego gitarzysty, a Sid Vicious dla najlepszego basisty. Absurd absurdem.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 06, 2013, 11:48:52 pm »
+3
Funku hahaha stary to ty chyba funku nie słyszałes, to że koleś nakurwia klangiem to nie znaczy ze to już to  ;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 07, 2013, 12:05:41 am »
+4
A ja mam wrażenie że niektórzy,po prostu mają problem z tym że spóżniający Axl został doceniony z ''OBECNYM SKŁADEM".Dają czadu,grają najdłuższe koncerty z topowych kapel.Axl się spóżni dwie godziny,tyle co gra Aerosmith bo Steven nie domaga.Axl przy tym jeszcze imprezuje na całego,reszta(np.Tyler,Jagger,Bono,Bon Jovi)to przy nim pod tym względem leszcze :D.Kogo obchodzi RCHD i problemy słuchowe jego basisty?Co jakby ich nie miał to by oni wygrali?

Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 07, 2013, 12:07:11 am »
+2
Znowu nie musze sie rozpisywać bo ktoś to idealnie podsumowuje :D

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 07, 2013, 12:19:23 am »
+1
Arturze, czytaj całe posty. To, że wtrąciłem tutaj RHCP, było odpowiedzią na pytanie Witka. Poza tym zrozum, że bycie fanem nie oznacza patrzenie na artystę w sposób bezkrytyczny.
Maszyniusz - jak chcesz podyskutować czy RHCP to funk czy nie, to w odpowiednim temacie o nich.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5022
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1693
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 07, 2013, 07:48:53 am »
+1
Ja to bym się z chęcią dowiedział co z tym Flea i jego słuchem? Bo rzeczywiście te 1,5 h koncerty RHCP mnie drażnią...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline sweetcali

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +351
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 07, 2013, 09:50:10 am »
0
Ja się cieszę z wyróżnień mniejszych lub większych zespołu  :) Oby więcej takich pozytywnych opinii dla zespołu, na pewno to będzie miłe i da pozytywne efekty.Wiadomo jak ktoś jest chwalony to daje z siebie więcej i ma więcej pewności ,że to co robi idzie w dobrym kierunku.A chwalony lubi być każdy a co dopiero artysta ;)


Uploaded with [URL=http

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 07, 2013, 12:25:01 pm »
+7
Czytając te 5 stron Waszych wypowiedzi to dowiaduję się, że mamy wybitnych specjalistów w dziedzinie nadinterpretacji. Tak daleko idących wniosków to nawet u mnie na humanie przy wierszach Słowackiego nie było.
Wow, widzę, że temat 'nowej płyty' można podpiąć wszędzie.. Może słabo czytam, ale Guns N' Roses zostało wyróżnione w kategorii najlepszy zespół koncertowy 2012. Zresztą gratulacje dla nich. Ale jak to już było wspomniane, to tylko jakiś ranking jakiegoś portalu. Może np. odwiedza ich dużo fanów GnR po prostu. Gratuluję niektórym obiektywizmu, ale dla większości jakiekolwiek głosowanie to subiektywna sprawa. Z tego prostego powodu  zawsze mamy osoby zbulwersowane wyborem i zadowolonych. Dlatego nie ma sensu się spinać, zresztą to niezdrowo. Bawcie się i słuchajcie dobrej muzyki, szalom :)


Not in this lifetime

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 07, 2013, 07:30:19 pm »
+5
A ja mam wrażenie że niektórzy,po prostu mają problem z tym że spóżniający Axl został doceniony z ''OBECNYM SKŁADEM".Dają czadu,grają najdłuższe koncerty z topowych kapel.Axl się spóżni dwie godziny,tyle co gra Aerosmith bo Steven nie domaga.Axl przy tym jeszcze imprezuje na całego,reszta(np.Tyler,Jagger,Bono,Bon Jovi)to przy nim pod tym względem leszcze :D.Kogo obchodzi RCHD i problemy słuchowe jego basisty?Co jakby ich nie miał to by oni wygrali?
Tyler nie domaga? chyba zartujesz. Byłem na koncercie Aerosmith koleś daje radę i fizycznie i wokalnie. Wracając do Guns n' Roses. Cieszę się z tytułu i mam w dupie w jakim składzie go zdobyli. Axl się spóźnia i to brak szacunku wobec kogoś, kto zapłacił za bilet. W pracy za spóźnianie się nie dostajesz premii lub innej nagrody, a za notoryczne spóźnianie zostajesz wywalony z roboty, a koncertowanie, to praca Axl'a. Tytuł przyznany moim zdaniem troszke na wyrost, jednakże został przyznany, więc gratuluję.
BTW. A kondycji to Axl mógłby Jaggerowi pozazdrościć.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Buckethead

  • Gość
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 07, 2013, 10:28:39 pm »
+5
Steven Tyler nie domaga? Lol, chyba Axl nie domaga. Steven jest w świetnej formie, w przeciwieństwie do Różanego Księcia.

Offline 4077th

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Respect: +15
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 12, 2013, 07:41:56 pm »
+2
Jesli ktos dostaje nagrode dla najlepszego koncertowego zespolu to powinien takowym byc. Dlaczego wiec Gunsi wygrali, bo daja dobre show? Marny argument. A kto go nie daje? Wszystkie rockowe tuzy daja o niebo lepsze show. O co wiec chodzi? O ilosc swiatelek na scenie? Scenografia gwiazd popu bije na glowe scenografie GN'R. Wiec o co?

Trzeba uczciwie przyznac ze Gunsi na scenie wypadaja przecietnie. Swiatelka, telebimki, fruwajace fortepianki, tancereczki tu i owdzie. To przyklad przerostu formy nad trescia. Ze graja niby trzy godziny? Dla mnie graja tylko dwie. Te wszystkie nudne jamy czy usypiajace solowki to zwykle przerywniki, jak reklamy na Polsacie albo zwiastuny przed filmem w kinie. Sa bo sa, trzeba je po prostu przeczekac i tyle. Rownie dobrze mozna powiedziec ze graja piec godzin bo przeciez czekanie az jasnie pan wreszcie raczy wyjsc to tez czesc show.

W ogole caly ten opis zespolu, jaki to on wielki i wspanialy, i jacy niesamowici i wszechstronni sa gitarzysci czy perkusista. Wirtuozeria, polot, swiezosc, ekspresja, dzikosc na scenie. Same ochy i achy. No kurcze, ale kto to pisal? Wokalista w slabej formie i zerowym kontakcie z publicznoscia. Instrumentalisci tacy sobie (ze szczegolnym wskazaniem na perkusiste ktory jest po prostu slaby) i raczej nie zgrani ze soba. Niezmienna od lat setlista. I co? To sa warunki ktore trzeba spelniac aby byc najlepszym koncertowym zespolem? No to trzeba przyznac ze GN'R faktycznie nie mieli konkurencji.  ;) I beda pewnie wygrywac co roku.

Nagroda jak najbardziej niezasluzona ale spoko, niech sie chlopaki ciesza. To chyba jedyne co ten zespol moze osiagnac, bo o plycie czy uznaniu moga na razie pomarzyc.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Guns N'Roses najlepszym zespołem koncertowym 2012 wg. artistdirect.com
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 12, 2013, 07:54:19 pm »
+1
UUuhhuhuhuhuhuhhuuuu... no to chłopie zaraz się na Ciebie rzucą ;)
Ale trzeba przyznać, że jest sporo prawdy w tym co powiedziałeś. Nie zgodzę się jedynie z Twoim podejściem do jamm'ów na koncertach. No chyba, że są na słabym poziomie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8367
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip