Autor Wątek: Guns N' Roses w Saskatoon  (Przeczytany 6739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Saskatoon
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 20, 2010, 11:39:13 am »
0
set jak set - jak dla mnie :P Fajnie że są goście - ale pozycja nightrain nie ma większego znaczenia. Mam nadzieje, że teraz częściej będą kogoś zapraszać :)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses w Saskatoon
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 20, 2010, 11:41:41 am »
0
PC nie grane na sam koniec koncertu zdarzylo sie po raz pierwszy od 8 czerwca 1991 kiedy bylo przedostatnie
w secie, a na koniec poszlo wtedy WTTJ

Sebastian Bach tez wtedy byl na scenie ale w You're Crazy

a byl to show...w Toronto, Kanada  ;]
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Guns N' Roses w Saskatoon
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 20, 2010, 11:45:29 am »
0
Hihi, niezły Joke. Tak sami robi John Fogerty. Odkąd pamiętam zawsze jego koncert kończy się na Proud Mary. Jak zaczyna grać PM to wiadomo ze to ostatnia piosenka. Jednak parę razy zrobił niespodziankę i PM zagrał wcześniej i wtedy zonk bo nie wiadomo kiedy skończy koncert.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Guns N' Roses w Saskatoon
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 20, 2010, 11:50:44 am »
0
Zwykły zbieg okoliczności... ?  :P
W sumie to nie ma co się doszukiwać jakiegoś nawiązania do historii czy czegoś jeszcze innego.
Fakty są takie , że Gunsi zaskoczyli mnie z Paradise City.Chyba nie tylko mnie  ;]
Teraz czekam z niecierpliwością na materiały z wykonania Nightrain.
My Michelle z 2006 roku przypadło mi do gustu dlatego mam teraz spore oczekiwania  :P

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Guns N' Roses w Saskatoon
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 20, 2010, 11:59:12 am »
0

a i tak zaraz przylezie jakis malkontent i bedzie zawodzic ze TWAT nie bylo  :_:  

melduję się posłusznie  8)

oczywiscie stratą dla każdego show Gunsów jest brak TWAT, bo ten utwór ma jedno z najlepszych solo na płycie i dziwię się, że tak mało z Was docenia ten kawałek, a jara się na przykład ckliwym TIL, które w dodatku odsłania wszelkie braki wokalne Rudego :???: no ale o gustach się nie dyskutuje, więc zamilknę...

w sumie nie chce mi się pisać pod każdą setlistą tego samego, ale i tym razem muszę dać upust swej irytacji i napisać coś o coverach !!! według mnie włączenie coveru AC/DC na stałe do stelisty to zwyczajne przegięcie...oczywiście każda kapela gra covery swoich wielkich poprzedników i nie ma w tym nic dziwnego, ale na chwilę obecną Gunsi nie są już malo znaną kapelą z LA, która zadebiutowała 12 kawałkami i jes zmuszona rozgrzewać publikę coverami np. Elvisa... :???: Gunsi mają całkiem sporą dyskografię, w której znajduje się mnóstwo utworów na dziś będących już klasykami....nie można ich wykorzystać????? :???:
jesli zagraliby Whole...raz czy dwa pewnie w ogóle by mnie to nie ruszało, ale oni wypełniają już trzecim coverem setlistę.... 8) :rolleyes: Axl jest w bardzo dobrej dyspozycji wokalnej i nie widzę najmniejszych przeszkód, aby włączył do repertuaru piosenki takie jak Perfect Crime, Don't Damn Me, czy RNDTH 8) Jeśli umie energetycznie i z powerem wykrzyczeć dzwięki AC/DC, to nie powinno być problemu - prawda ???
będąc gwiazda na miarę GN'R można grywać covery, ale powinno się to dziać okazjonalnie, bo tylko wtedy będzie to tzw. "perełka" jak chociażby Hey Joe zagrane przez Zeppelinów... :rolleyes:

LALD także do wywalenia...

a co do zaskoczenia, jakie nam tym razem zaserwowali, to bardzo cieszę się z wersji Nightrain z Bachem :D kocham ten kawałek i jego wszelkie modyfikacje są dla mnie zawsze balsamem dla duszy... :sorcerer:

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7919
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip