Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012  (Przeczytany 72473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rocket.Queen

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +152
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #225 dnia: Lipca 18, 2012, 09:07:47 pm »
0
Ja stałam między gościem, który ciągle narzekał, że zaraz go uderzę, a gościem, którego partnerka ciągle narzekała, że "nie wie po, co tu przyszła" i "nic nie widać, przez tych kolesi". Ale pomijając kilka takich osób, po prawej stronie sektora A, trochę dalej od sceny zabawa była przednia  :D

Gdyby udało się otworzyć drzwi percepcji, wszystko ukazałoby się człowiekowi takim, jakim jest – nieskończonym.

Offline balazianka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Kobieta
  • my way your way
  • Respect: +36
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #226 dnia: Lipca 18, 2012, 09:14:38 pm »
+1
Heja, to moj pierwszy koncert GNr ale jakze wyczekiwany :radocha:, troche sie obawiałam ,ze Rudy nie podoła ale jestem pod olbrzymim wrazniem "daje rade" :), mega moc, swietne efekty   :) i choc bawilam sie bdb to przez obsowe i mega wk...nie :'(  dopadlo mnie zmeczenie i poprostu rozbolaly mnie gnaty z oczekiwania (leciwa jestem  8) ). Nie zmienia to faktu, ze calosc oceniam na zajebista 5 + i licze na to ,ze jeszcze ich zobacze w realu  :kwiatek:. Gardlo zdarlam spiewajac razem z Gunsami i wspolczuje tym ktorzy stali przede mna  :lol: :lol: :lol:. A swoja droga Rybnik jest ZA***STY :) , baaaardzo mi sie podoba. GNR rules  8) 8) 8)

WindOfChange

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #227 dnia: Lipca 18, 2012, 09:43:52 pm »
0
Ale pomijając kilka takich osób, po prawej stronie sektora A, trochę dalej od sceny zabawa była przednia  :D
potwierdzam  :sorcerer:

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #228 dnia: Lipca 18, 2012, 09:53:52 pm »
0
Z lewej też było bardzo fajnie, nie licząc kilku wyjątków wszyscy bawili się genialnie, tylko momentami nagłośnienie było nie takie jak oczekiwałam, np. przy solo Rona :/



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #229 dnia: Lipca 18, 2012, 10:05:46 pm »
0
Za to po obu stronach bylo najwiecej akcji. Tak mi sie zdaje. Oczywisicie,ze podchodzili na srodek i tam glownie tez Axl urzedowal. Jednak i tak mam wrazenie,ze na bocznych wybiegach sie dzialo wiecej. ( Mam fokus na gitary)  Nastepnym razem ustawiam sie chyba po stronie Rona :D

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #230 dnia: Lipca 18, 2012, 10:10:30 pm »
0
Tez miałam wrażenie że gitary bywały częściej po bokach, lewa strona była dość popularna (Ron, DJ, Richard, Tommy) :D



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline nzuri

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +26
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #231 dnia: Lipca 18, 2012, 10:13:19 pm »
0
Na pierwszych piosenkach chyba cały przód skakał! Byłam na środku, może 2 rzędy dzieliły mnie od barierek, ale i tak jestem szczęśliwa, że udało mi się stać aż tam. :D Później już sama nie miałam siły, większość chyba też. Zabawa genialna, poznałam trochę fajnych ludzi, a i Gunsi się spisali. Mimo tego, że to mój pierwszy ich koncert mam wrażenie, że byli w dobrej formie. :)
I'll never find anyone to replace you, guess I'll have to make it thru, this time, oh this time, without you...

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #232 dnia: Lipca 18, 2012, 10:18:48 pm »
0
Ale pomijając kilka takich osób, po prawej stronie sektora A, trochę dalej od sceny zabawa była przednia  :D
Również mogę potwierdzić  :D Ludzie skakali, śpiewali i świetnie się bawili nie licząc kilku wyjątków, którzy calutki koncert stali z aparatem w łapie albo narzekając jak to ich nogi bolą. Niektórym humor dopisywał cały czas, strasznie rozbawiły mnie niektóre okrzyki typu "Gdzie jest Slash?!"  :lol:
Jedyne co mnie zdenerwowało tak awantura na początku, kiedy jakiś uczynny facet postanowił zapewnić swojej żonie doskonałą widoczność i wziął ją na ramiona  :_: Zupełnie wszystko zasłonili, ale odpowiednia interwencja ostudziła trochę ich zapał. Nie rozumiem dlaczego niektórym tak trudno dostosować się do niektórych zasad...  :'(

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #233 dnia: Lipca 18, 2012, 10:23:46 pm »
0
Specjalnie biegłam na lewą stronę, bo byłam pewna, że Fortus spędzi tam większość koncertu, no i się nie myliłam  :radocha:

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #234 dnia: Lipca 18, 2012, 10:24:06 pm »
0
Przyszli po prostu popatrzeć i tyle. Prawdopodobnie przez to "zabrali" wiele biletów prawdziwym fanom, którzy naprawdę przyszliby się pobawić pod sceną. Ja byłem w A, stałem blisko sceny i przód się bawił bardzo dobrze. Nie wiem co się działo za moimi plecami.
hmm, czyli prawdziwy fan to taki który skacze pod sceną??? heh... bzdury gadasz...

Nie, nie gadam bzdur. Mam na myśli ludzi, którzy tam przyszli z ciekawości, tylko i wyłącznie. I stać ich było na kupno biletu za 250 złotych, tym samym odbierając może przyjemność tym, którzy by się świetnie pod sceną bawili, czyli fanom. Po prostu przyszli z CIEKAWOŚCI. Czy teraz do ciebie dociera co miałem na myśli?

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #235 dnia: Lipca 18, 2012, 10:26:59 pm »
0
TheWlo raczej łatwo Cię zrozumieć. W A było trochę osób nie mających pojęcia o Gunsach, za to mających pieniądze i wolny czas  :_:

Offline KateRose.

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #236 dnia: Lipca 18, 2012, 10:44:41 pm »
0
nie mieli albo po prostu nie chcieli dać.  Kumpela szła tam się spytać, ale w końcu jak ją ochrona wkurzyła to wyciągnęła długopis i rozwaliła ten ręcznik  :lol:

Wiem, przecież też mam kawałek ręcznika!  :D Byłam i widziałam  :P

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #237 dnia: Lipca 18, 2012, 10:54:14 pm »
0
no wiem, wiem  :lol: ale sobie napisałam, żeby miło mi się to czytało i wspominało  :)

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #238 dnia: Lipca 18, 2012, 11:10:07 pm »
0
Dziwne.. Ja nie mam pojęcia kto koło mnie stał, kto skakał, kto śpiewał, a kto narzekał. A stałam bardzo blisko sceny, trzymając się barierki, trochę po lewej stronie. Po prostu nie mogłabym dopuścić do tego, żeby będąc na koncercie najlepszego zespołu na świecie ktoś zepsuł mi zabawę, więc skupiłam się na scenie ;) Zwróciłam tylko uwagę na pana, który stał trochę bliżej środka i zerkał na mnie z troską w oku, bo ok.15 razy powtórzyłam 'aaa, Richard/Ashba/Ron! zaraz zemdleję, łapcie mnie' i pan chyba był przygotowany na złapanie mnie w odpowiednim momencie :D I miałam świetny punkt widokowy na scenę, bo i widziałam z bliska przebywającego głównie na środku Axla jak i gitarzystów, którzy preferowali boki. 
Chociaż jak tak sobie przypomnę, to pamiętam dziwne spojrzenia ludzi, gdy pomiędzy 22 a 23 oparłam się o barierkę i zwyczajnie usiadłam. Jeśli kogoś to zdziwiło to sorry, ale nikt (!) o dziwo, nie przepychał się obok mnie pod scenę i było zwyczajnie miejsce, żeby usiąść i to wygodnie ;)


Not in this lifetime

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #239 dnia: Lipca 18, 2012, 11:11:07 pm »
0
Pamieta ktos/ widzial ? :
1. Axl schodzac chyba z tych glosnikow na przodzie srodka zaczol sie cofac tylem i nagle z zamknietymi oczami odchylil sie do tylu jakby mial zemdlec i pasc w tyl :O Zawalu prawie dostalam ze strachu. Na szczescie szybko sie wyprostowal.

2. Gdzies w czesci kiedy Axl wyciaga dluzej (nie pamietam na jakim kawalku) Ron liczyl Axlowi na palcach sekundy ile wyciagnal.Troche tego bylo :D Bumble zrbil taka fajna mine uznania (moze troche pokazowa). Czy on tak na kazdym koncercie liczy? Moge sobie wyobrazic,ze moze chce pozniej powiadomic Axla o nawym rekordzie :D

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7999
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip