Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012  (Przeczytany 72393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 14, 2012, 12:41:39 am »
0
Nigdy nie zapomnę momentu, kiedy DJ pojawił się przy pierwszych dźwiękach Chinese Democracy, poprostu magia  :wub:
Dokładnie. Serce mi podskoczyło w tamtym momencie. Koncert był niesamowity, nie zapomnę go do końca  życia. A tego co tam się działo, jak publiczność śpiewała, ta atmosfera. Cudownie :) Miałam szczęście być pod sceną, trochę po lewej stronie. Pierwsze piórko,które rzucił Ashba wpadło mi do buta  :o To jakiś cud. Jakiś czas później pokazał palcem na mój tatuaż i uśmiechnął się, miałam wtedy mini atak serca. Jestem bardzo zadowolona. Mam super pamiątkę i super wspomnienia.
Publiczność się bawiła, nawet to spóźnienie można wybaczyć. A FLAGA po prostu genialna! Ogromna, przesuper. Widziałam jak niesie ją ekipa z Nightrain station ale trochę bałam się podejść.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 14, 2012, 12:44:29 am »
0
Nie ma czego - nie gryziemy ;) Przynajmniej Ja ;)

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #167 dnia: Lipca 14, 2012, 01:47:13 am »
0
Dobra, wreszcie mogę coś napisać bo nie dość że do hotelu nas nie wpuścili o 4tej (za co zebrali burę i muszę przyznać że pięknie się zachowali bo nie policzyli 120zł a jedynie 50 przy czym zrobili nam zajebiste śniadanko i dali dodatkową dobę na odespanie, co dla mnie było najważniejsze, bo narzeczona pierwszy raz robiła dłuższą trasę samochodem) a do dziś byłem jeszcze u wyżej wymienionej narzeczonej w Łodzi (która tam Gunsów miała w dupie, ale już to że Fortus ma zajebistą klatę a Ashba jest cholernie chudy to zauważyła :D)

Jak było ? Tak jak się spodziewałem - wypierdoliście :) Nigdy nic nie miałem przeciwko nowym Gunsom, wręcz bardziej się nimi jarałem niż oryginalnym składem ale dopiero po tym koncercie przekonałem się że nigdy się co do nich nie myliłem. Co do Axla... tuż przed koncertem pisałem że się o niego obawiam, że od Rio to leci caaaaaały czas na łeb na szyję w dół... forget it :D Axl dał ZA***STY popis, tam gdzie się spodziewałem że będzie fatalnie było co najwyżej marnie, tam gdzie się spodziewałem że będzie bardzo źle było znośnie, fragmenty o których myślałem że mu nie wyjdą - wyszły a te w których zawsze dawał sobie radę - dał radę ze 100x lepiej niż zazwyczaj (osobiście uważam że to po prostu typ człowieka który jak się spóźni trochę ponad te planowane 2h i jeszcze dostanie scenę zasłaną różami to po prostu zaczyna się STARAĆ). Co do nagłośnienia to byłem w sektorze B, dość blisko końca sektora A i ani nie jestem rozczarowany ani zachwycony... Niektóre fragmenty zlewały się w papkę... 80% całego koncertu nie.. mi to wystarczy, ja nie wymagam od kraju 22 lata po komunie i sto lat za czarnuchami żeby robił wszystko jak należy. Jestem niesamowicie wdzięczny Ashbie za "Mi Amor" nie wiem i nigdy się pewnie nie dowiem czy jest w tym choć trochę zasługi mojej i tych paru osób które go męczyły o to na fejsie ale jeśli tak to jestem k***a dumny. Nie złapałem mikrofonu, ani Ashba ani Richard ani nawet Ron nie dorzucili kostki do mojego sektora ale chuuuuuuuj z tym ! :D Mam konfetti z Paradise City. I tak samo z resztą jak z wokalem tak z tym konfetti - wieeeedziałem że to musi lepiej brzmieć/wyglądać na żywo niż na YT. Ciary miałem na Chinese Democracy największe bo wiadomo - pierwszy raz ludzi których od paru ładnych lat śledzę po jutubach itd widzę na żywo, jednak największym zaskoczeniem były dla mnie - Don't Cry, November Rain i This I Love.. piosenki których nienawidzę na co dzień, po których rzygam na kolorowo i które uważam za baaardzo ładny przykład kiczowatej muzyki na żywo zostały wykonane genialnie (do tego stopnia że żałuję że nie nagrałem sobie tego November Raina) Tak czy siak, większość filmików mam w takiej sobie jakości ale i tak lepszej niż się spodziewałem a co najważniejsze - mam zajebiste wspomnienia z koncertu który na 99,9% już mi się nie powtórzy (a k***a mać szkoda :D)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8OsQ8G6wfgg&amp;feature=youtu.be" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=8OsQ8G6wfgg&amp;feature=youtu.be</a>
- pierwszy z moich, jak się spodobają wrzucę wam resztę, nie mam rocket queena, november raina, patience, solówki Dizzy'ego i chyba tyle, ale głowy nie dam bo potrzebuję jej do przesłuchania Chinese Democracy 2  :>

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #168 dnia: Lipca 14, 2012, 08:03:11 am »
0
Zapraszam do dzielenia się wrażeniami w formie opowieści i audio-wizualnej do specjalnego działu poświęconego koncertowi w Rybniku. Admin się napracował, żeby wszystko w dziale było fajnie poukładane, więc uszanujmy jego wysiłek :) Nam wszystkim będzie łatwiej coś znaleźć :) http://gunsnroses.com.pl/forum/rybnik-2012/

W razie, gdyby trzeba było stworzyć osobny poddział w dziale rybnickim piszcie o tym tu: http://gunsnroses.com.pl/forum/o-forum/faq-czyli-co-i-jak-na-forum/2085/
Ten temat zamykam. :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #169 dnia: Lipca 14, 2012, 09:47:05 am »
0
Ten akurat będzie otwarty ale tutaj generalnie dyskutujemy o koncercie organizacji...jego fragmentach jak ktoś ma większe przemyślenia to proszę do wrazen koncertowych sie udać i tam zalozyc temat ze swoja recenzja :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #170 dnia: Lipca 14, 2012, 09:53:32 am »
0
Tak samo z filmikami, zdjęciami i.t.d. Tam będzie łatwiej znaleźć. I to nic, że ktoś już tu wrzucił wrażenia/ filmiki, czy zdjęcia. Tamten dział jest właśnie po to, żeby jak najdłużej cieszyć się koncertem :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline barbed1

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 14, 2012, 01:26:05 pm »
0
dobra przyznawac sie ktore z Was sie tak mizgaja do kierownika ?
http://instagram.com/p/M9_vzptDpz/


aaaaa zbieram szczekę z podłogi!!!! Gdzieście go wyczaiły????



No właśnie też sie zastanawiam.?!

Pod hotelem Monopol w Katowicach ;)



Fajnie wiedzieć ;)

nie no miło :D

my czekałyśmy na niego około dwóch godzin po koncercie, było widać jego samochód ale nie wyszedł więc postanowiłysmy sobie pójść:/ o której go spotkałyscie?

Offline KateRose.

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 15, 2012, 12:48:51 pm »
0
11/12.07.2012r. - najpiękniejsza noc w moim życiu.  :wub:
Ej, wiecie może który z Guns'ów gra czerwoną kostką? Bo złapałam, ale nie wiem czyja.  :P
Mam też kawałek ręcznika Fortusa.  :D

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 15, 2012, 01:06:24 pm »
0
Fortus gra czerwonymi ;) Jak to kawałek ręcznika? :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline KateRose.

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 15, 2012, 01:34:01 pm »
0
Ooo. :3 A Ashba i Bąbel jakimi kolorami grają?  :P
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4RkVh3aeXbA&amp;feature=share" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=4RkVh3aeXbA&amp;feature=share</a>
<- Tu na początku filmiku widać jak Richard rzuca nam ręcznik.  :D Złapało go z pięć osób i nikt nie chciał puścić, więc podzieliliśmy się jakoś. xD

Offline axelowa

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • 'Take me down to the Paradise city...'
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 15, 2012, 02:28:06 pm »
0
dobra przyznawac sie ktore z Was sie tak mizgaja do kierownika ?
http://instagram.com/p/M9_vzptDpz/


aaaaa zbieram szczekę z podłogi!!!! Gdzieście go wyczaiły????



No właśnie też sie zastanawiam.?!

Pod hotelem Monopol w Katowicach ;)





Fajnie wiedzieć ;)

nie no miło :D

my czekałyśmy na niego około dwóch godzin po koncercie, było widać jego samochód ale nie wyszedł więc postanowiłysmy sobie pójść:/ o której go spotkałyscie?


Strzelam że jakoś przed koncertem ^^


Ok, dość tego schodkowego cytowania. Zqyx
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2012, 02:46:15 pm wysłana przez Zqyx »
Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny.

 — Sosai Masutatsu Oyama


Tęsknie za czasami w których nie żyłam...

Offline mario78

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 293
  • Respect: +5
    • http://
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 15, 2012, 02:37:13 pm »
0
Teraz ja.

To był mój 3 koncert GnR, wiec mam porównanie. Oczywiście pierwszy wspominam najlepiej -bo to pierwszy- stałem przy samych barierkach i szalałem.

W pradze nas wychujali, z godzina więc jak zaczeli to byłem na pizzy.

Teraz postanowiłem już nie szaleć pod scena ponieważ przyjechałem z ekipą ''co znaja tylko stare przeboje'' .

Porównując te trzy koncerty , głos kierasa najgorszy , reszta zespołu idealna.

Show bardzo widowiskowy, ale wiadomo taki jak na 2 poprzednich koncertach.

Największym minus setlista, - i nie chodzi o to że ciagle to samo , tylko o ilość wolnych utworów. Prawie co drugi utwór to ballada, lub tzw .powerballada, - oczywiście wiam dlaczego, ponieważ Axl nie dał by rady , tym bardziej że głos niestety piszczący w większości momentów.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, przecież AC/DC - Brian czy Motorhed -Lemmy ( celowo podałem przykład wokalistów spiewających gardłowo)dużo starsi nie graja  ballad na koncertach - a wychodzi to lepiej jak na płytach, a u gnr- AXL poprostu w ostrych partiach nie daje rady.

Szkoda- ale oczywiście koncert na plus.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 15, 2012, 08:12:30 pm »
0
Ooo. :3 A Ashba i Bąbel jakimi kolorami grają?  :P

O ile się nie mylę, DJ gra białymi, a jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 15, 2012, 09:47:06 pm »
0
Białe AshbySwag są ;) Generał ma zielone.

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 15, 2012, 10:11:37 pm »
+1
Krelke zlapal to wie :)

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7949
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip