Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012  (Przeczytany 73229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 18, 2012, 01:20:27 pm »
0
A propos "sztywnych" ludzi, jedna dziewczyna stała cały koncert pod barierką, popijając colę, którą się potem wyrzygała :P A najlepsze że przyszła na koncert rockowy w...balerinach :lol:

Haha, właśnie mi się przypomniało jak kolega w szatni opowiadał, że stoi  na bramce przy wyjściu z płyt, podchodzi jakiś facet i pyta czy może wyjść, bo jest obrzygany :D a na koncercie to parę dziewczyn na szpilkach widziałam, także teraz już mnie chyba nic nie zdziwi :)

SlasheE

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 18, 2012, 01:54:33 pm »
0
A propos "sztywnych" ludzi, jedna dziewczyna stała cały koncert pod barierką, popijając colę, którą się potem wyrzygała :P A najlepsze że przyszła na koncert rockowy w...balerinach :lol:

Haha, właśnie mi się przypomniało jak kolega w szatni opowiadał, że stoi  na bramce przy wyjściu z płyt, podchodzi jakiś facet i pyta czy może wyjść, bo jest obrzygany :D a na koncercie to parę dziewczyn na szpilkach widziałam, także teraz już mnie chyba nic nie zdziwi :)

może mi się wydaje, ale mam wrażenie, że myślimy o tej samej osobie :P tam gdzie ja byłam też był taki przypadek, więc może...

Offline schatz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • "Cóż, że otwarta przyłbica, kiedy łeb zakuty
  • Respect: +30
    • tumbir.com
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 18, 2012, 02:07:59 pm »
0
Ja byłam w butach na obcasie , i co to oznacza że jestem mniej rockowa? Przynajmniej miałam 10 cm więcej :-) A to znacznie zmieniało punkt widzenia, i skakać też się dało . Lata  treningu! Nie każdy fan Gn'R musi chodzić w glanach!

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 18, 2012, 03:19:54 pm »
0
Też tak myślę ;) Nie ocenia się książki po okładce, a nie szata zdobi człowieka ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 18, 2012, 03:30:13 pm »
0
Po ostatnim koncercie, zresztą przed tym też ;) były np. opinie, że w sektorze A są najwięksi fani, a też guzik prawda :P ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 18, 2012, 03:34:37 pm »
0
Nie można oceniać fanów według sektorów, bo wiadomo, że nie każdego stać na bilet za 250 zł, a przecież może się uważać za największego fana na świecie ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 18, 2012, 03:37:13 pm »
0
no na A tyle kołków stało, że nie jest to żaden wyznacznik :P
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline destruction666

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Płeć: Kobieta
  • "Nothin' lasts forever..."
  • Respect: +41
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 18, 2012, 04:38:09 pm »
0
Ja byłam w butach na obcasie , i co to oznacza że jestem mniej rockowa? Przynajmniej miałam 10 cm więcej :-) A to znacznie zmieniało punkt widzenia, i skakać też się dało . Lata  treningu! Nie każdy fan Gn'R musi chodzić w glanach!

Rozumiem Cię w pełni jednak to było lekkim szokiem dla mnie, bo ja osobiście nie wyobrażam sobie skakania w takim ścisku w szpilakch i uważania żeby mi ktoś stóp glanami nie pozgniatał, ale jeżeli było ci wygodnie to już inna sprawa! Oczywiście, że to nie buty i bilet na płytę A wyznaczają rockowość człowieka, a co do glanów to sama ich nie miałam i bałam sie że wrócę bez stóp :P Bardziej chodziło mi raczej o to, że ktoś stoi nieruchomy przez cały koncert <nie wiem jak to możliwe bo mi od muzyki samo ciało faluje ;D > i popija colę i robi awantury, że ktoś się w ogóle rusza...Zresztą była tam cała masa takich ludzi.

--------------------------------------
Welcome to the JUNGLE!

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 18, 2012, 04:44:35 pm »
0
Czy Flaga byla po rozlozeniu obrzygana? Zdawalo mi sie, ze ta kolezanka ,ktora kilkakrotnie wyciagala ochrona, rzygnela na nia a pozniej cos na mnie polecialo po rozkladaniu. Ale moze to utracona w bitwie woda.

Offline destruction666

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Płeć: Kobieta
  • "Nothin' lasts forever..."
  • Respect: +41
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 18, 2012, 04:47:42 pm »
0
Ona rzygnęła na trawę zaraz przed barierkami, a flaga z tego co wiem leżała za nimi ;)

--------------------------------------
Welcome to the JUNGLE!

SlasheE

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 18, 2012, 07:17:26 pm »
0
Po ostatnim koncercie, zresztą przed tym też ;) były np. opinie, że w sektorze A są najwięksi fani, a też guzik prawda :P ;)

bez sensu -.- ktoś chyba ma naprawdę zrytą banię.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 18, 2012, 07:23:38 pm »
0
Może nie tyle zryte pod kopułą co niestety nie orientuje się albo w cenach biletów albo po prostu tak dziwnie ludzie myślą.

A jeszcze wrócę do tego, że niektórzy ludzie nie skakali jak inni. Powód był prosty i już wiele razy tu podawany a mianowicie brak wody i ścisk pod sceną. Czasem nawet nie dało się oddychać. Więc nie dziwię się, że niektórzy stoją i się nie ruszają bo sam nie wiedzą czy zaraz nie będą musieli być wyniesieni. Może i wypowiadam się psu na budę ale to co do mnie dotarło nie nastrajało mnie do bycia pod sceną na następnym koncercie.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 18, 2012, 07:27:00 pm »
0
Przyszli po prostu popatrzeć i tyle. Prawdopodobnie przez to "zabrali" wiele biletów prawdziwym fanom, którzy naprawdę przyszliby się pobawić pod sceną. Ja byłem w A, stałem blisko sceny i przód się bawił bardzo dobrze. Nie wiem co się działo za moimi plecami.

a na koncercie to parę dziewczyn na szpilkach widziałam, także teraz już mnie chyba nic nie zdziwi :)

Och, widziałem taką jedną po koncercie. W szpilach, rockerka pełną gębą. Ładna, ale z "image'm" trochę przesadziła.

A w ogóle to ktoś kojarzy może dziewczynę? Miała czerwoną bandanę na głowie, ubrana była w kraciastą koszulę - czerwoną jak dobrze pamiętam, miała jeansowe szorty (dobrze to nazwałem?), butów nie pamiętam. Poza tym, albo była opalona, albo miała taką południową cerę, oczywiście brunetka. Pytam czy ktoś kojarzy, bo kumpel się zakochał :P

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 18, 2012, 07:53:36 pm »
0
Przyszli po prostu popatrzeć i tyle. Prawdopodobnie przez to "zabrali" wiele biletów prawdziwym fanom, którzy naprawdę przyszliby się pobawić pod sceną. Ja byłem w A, stałem blisko sceny i przód się bawił bardzo dobrze. Nie wiem co się działo za moimi plecami.

hmm, czyli prawdziwy fan to taki który skacze pod sceną??? heh... bzdury gadasz...
uważam się za prawdziwego fana ale po długiej podróży i staniu pod sceną ładnych kilka godzin w ścisku i bez wody... naprawdę nie miałem siły skakać... nie czuję że w ten sposób zabrałem bilet jakiemuś prawdziwszemu fanowi... kto chciał to kupił A i tyle...
zresztą moze dla mnie zobaczenie Axla z odległości kilku metrów to na tyle wilelkie przezycie że wole patrzeć i delektować się muzyką i klimatem niż skakać jak małolat żeby się wyszaleć??
hmm idąc tym tropem myślenia AXL jeśli przestanie skakać po scenie i będzie tylko śpiewał przestanie być gwiazdą rocka?

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 18, 2012, 08:48:09 pm »
0
Przyszli po prostu popatrzeć i tyle. Prawdopodobnie przez to "zabrali" wiele biletów prawdziwym fanom, którzy naprawdę przyszliby się pobawić pod sceną. Ja byłem w A, stałem blisko sceny i przód się bawił bardzo dobrze. Nie wiem co się działo za moimi plecami.
Tam gdzie ja stałam, a był to sektor A, środek, prawie pod sceną (Pompon stał niedaleko  ;)) wszyscy sie świetnie bawili  :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 08:50:59 pm wysłana przez PaulinaLG »

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8364
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip