Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012  (Przeczytany 73172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 13, 2012, 01:30:23 pm »
0
Ja niestety nie byłem ale za rok gdyby grali w polsce albo blisko u sąsiadów napewno będe ;)


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 13, 2012, 01:32:48 pm »
0
A ja mam nadzieję, że nie zagrają tak szybko. ;) Axl niech zrobi sobie sporą przerwę, niech popracuje nad sobą i niech pomyśli o częstszym wprowadzaniu zmian do seta. Co do tej flagi - jak już pisałem, byłem pewien, że którąś na siebie zarzucił i miałem rację. :D

Offline Damianos60

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 13, 2012, 01:43:12 pm »
0
Na początku sceptycznie podchodziłem do tego koncertu.Zastanawiałem się wiele razy czy chce jechać na ten koncert.Ale po wielogodzinnym zastanowieniu  się zdecydowałem się.Pomyślałem,że i tak nie ma szans zobaczyć wszystkich starych Gunsów na scenie razem.Byłem,widziałem,słyszałem i mogę powiedzieć ,że nie żałuję,było to niesamowite przeżycie a wszystkim,którzy podobnie jak ja wahali się i nie pojechali mogę powiedzieć mają czego żałować.Jeśli chodzi o Rybnik myślę,że spisali się na 5!Jedynym minusem może być wejście na stadion i te pier...
samochody,które wjeżdżały na stadion tuż przed otwarciem bram.Nie będę się zbytnio rozpisywał bo wszystko na temat koncertu zostało już powiedziane.Chciałbym pozdrowić wszystkich obecnych na koncercie i ludzi,których poznałem!Było ZAJEBIŚCIE!
PS.Teraz czekam na kolejny koncert czy to GN'R czy EXGansów. :D

Offline RagDoll

  • Nieoficjalna żona Axla;)
  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • I might be a little young, but honey I ain't naive
  • Respect: +42
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 13, 2012, 01:58:14 pm »
0
Było genialnie, nieziemsko, cudownie.. Wybaczam im nawet te 2,5h spóźnienia, bo koncert mi to zupełnie wynagrodził.. Zmęczenie oczekiwaniem jak ręką odjął :D
Mój zachwyt jeszcze nie opadł, choć jestem obolała i ledwo mówię. BYŁO WARTO!
Axl był we wspaniałej formie, pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia. :kwiatek: Cały zespół robił niesamowite show, atmosfera była super.
Strasznie mi się podobało, kiedy Axl wyraził swój respekt poprzez ukłon i podziękowanie po rozłożeniu flagi. :) Albo moment, w którym wszyscy zaśpiewali refren Don't Cry, jak na zawołanie, chociaż Bumblefoot dopiero zaczął grać intro. :wub: Było pięknie, naprawdę pięknie, mogłabym wychwalać bez końca. Najpiękniejszy dzień mojego dotychczasowego życia. :wub: :kwiatek:
https://www.facebook.com/DeltasticFantastic
komiksowooo :)

"Life sucks, but in a beautiful kind of way" - W. Axl Rose

Zapraszam do oglądnięcia moich wypocin: http://themannylala.deviantart.com/ :)

Offline DennisB-B

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 13, 2012, 02:54:35 pm »
0
Juz robią burze pismaki i wieszają psy za spóźnienie, tak jak gdzieś wyczytałem rozpoczęcie było ustalone na 22 godz , takze spóxnienie było krótsze ;) zreszta  mógłbym tam stac jeszcze kilka godzin , było warto;) z butów wyrywało . Sam Kierownik w dobrej formie , ale w Warszawce było z wokalem o niebo lepiej. neizmienia to faktu ze jzu czekam na powtórkę z rozrywki;)
...lubię kiedy sie zieleni , lubię jak sie piwo pieni , gdyby to zrozumieć chciała moja mała.....

SlasheE

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 13, 2012, 03:09:40 pm »
0
dobra przyznawac sie ktore z Was sie tak mizgaja do kierownika ?
http://instagram.com/p/M9_vzptDpz/


aaaaa zbieram szczekę z podłogi!!!! Gdzieście go wyczaiły????



No właśnie też sie zastanawiam.?!

Pod hotelem Monopol w Katowicach ;)



Fajnie wiedzieć ;)

Offline bala

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 13, 2012, 03:43:00 pm »
0
Juz robią burze pismaki i wieszają psy za spóźnienie...
i zawsze znajda sie tacy, ktorzy wieszac beda, nie ma co sie przejmowac, nigdy nie bedzie tak, ze zadowola wszystkich, bo to jest niemozliwe, ja tam bylam, pamietac ten koncert bede do konca zycia, nie mam juz 13tu lat, zeby wchodzic w pyskowki z ludzmi jadacymi po Gunsach.... mam to gdzies, ja wiem co kocham, co mnie kreci, w Rybniku to dostalam, reszte olewam... szkoda nerwow. aaaaa i chyba bylo o tym wspominane gdzies, rozbawila mnie ta "recenzja"
http://www.cgm.pl/galeria,24135,guns_n_039roses_stadion_miejski_rybnik_11_7_12_foto_bartosz_glowacki_,gallery.html,
pod tym czyms komentarze: jeden bardzo ciekawy:
"Piotr Glaca Mohamed
Z drugiej strony w sieci jest masa naprawdę zajebistych wykonań z trwającej od dość dawna trasy. Uważam że obecny zespół kiedy ma dobry dzień to muzycznie kładzie "stary koncertowy Guns" na łopatki. Materiał z płyty Chinese do grania live jest szalenie trudny i wymagający i fakt że Rose ciągnie 3 godzinne koncerty w tym wieku jest naprawdę totalnym wyczynem oraz dowodem na poważne zaangażowanie w swój job . Zaśpiewać ten stuff na najwyższym poziomie to praktycznie sportowy wysiłek i nie każdego dnia musi być to możliwe. Ja cieszę się że istnieje nowy skład, a nie "żywa legenda" pełna gości z przerostem ego. Tutaj jest przynajmniej tylko jeden taki pan. Peace to all fans! BTW Hall Of Fame fuck zdarza się tylko parę razy na 100 lat i dobrze że kogoś na to stać. Bez takich postaci rock'n'roll jest k******o nudny i przewidywalny."

wiedzialam, ze Glaca to swoj chlop ;) wiem, ze w Wawie na kocercie Gunsow byl na 1oo%, wie ktos moze, czy do Rybnika tez zawital? widzial go ktos?

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 13, 2012, 03:59:58 pm »
0
Ja Go widziałem :)

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 13, 2012, 04:07:41 pm »
0
Bardzo mądry komentarz Glacy :) fajnie jak był w Rybniku  :D

Offline DennisB-B

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 13, 2012, 05:05:12 pm »
0
Juz robią burze pismaki i wieszają psy za spóźnienie...
i zawsze znajda sie tacy, ktorzy wieszac beda, nie ma co sie przejmowac, nigdy nie bedzie tak, ze zadowola wszystkich, bo to jest niemozliwe, ja tam bylam, pamietac ten koncert bede do konca zycia, nie mam juz 13tu lat, zeby wchodzic w pyskowki z ludzmi jadacymi po Gunsach.... mam to gdzies, ja wiem co kocham, co mnie kreci, w Rybniku to dostalam, reszte olewam... szkoda nerwow. aaaaa i chyba bylo o tym wspominane gdzies, rozbawila mnie ta "recenzja"
http://www.cgm.pl/galeria,24135,guns_n_039roses_stadion_miejski_rybnik_11_7_12_foto_bartosz_glowacki_,gallery.html,
pod tym czyms komentarze: jeden bardzo ciekawy:
"Piotr Glaca Mohamed
Z drugiej strony w sieci jest masa naprawdę zajebistych wykonań z trwającej od dość dawna trasy. Uważam że obecny zespół kiedy ma dobry dzień to muzycznie kładzie "stary koncertowy Guns" na łopatki. Materiał z płyty Chinese do grania live jest szalenie trudny i wymagający i fakt że Rose ciągnie 3 godzinne koncerty w tym wieku jest naprawdę totalnym wyczynem oraz dowodem na poważne zaangażowanie w swój job . Zaśpiewać ten stuff na najwyższym poziomie to praktycznie sportowy wysiłek i nie każdego dnia musi być to możliwe. Ja cieszę się że istnieje nowy skład, a nie "żywa legenda" pełna gości z przerostem ego. Tutaj jest przynajmniej tylko jeden taki pan. Peace to all fans! BTW Hall Of Fame fuck zdarza się tylko parę razy na 100 lat i dobrze że kogoś na to stać. Bez takich postaci rock'n'roll jest k******o nudny i przewidywalny."

wiedzialam, ze Glaca to swoj chlop ;) wiem, ze w Wawie na kocercie Gunsow byl na 1oo%, wie ktos moze, czy do Rybnika tez zawital? widzial go ktos?



Podpisuje sie pod komentarzem Piotra G. obiema rekami i czym tam jeszcze dam rade.w 100% jestem takiego samego zdania.
...lubię kiedy sie zieleni , lubię jak sie piwo pieni , gdyby to zrozumieć chciała moja mała.....

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 13, 2012, 05:11:42 pm »
+1
Cytuj
Ja cieszę się że istnieje nowy skład, a nie "żywa legenda" pełna gości z przerostem ego
świetny komentarz  :)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 13, 2012, 05:26:47 pm »
0
Zgadzam się, idealnie to określił :)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 13, 2012, 05:48:01 pm »
0
I don't know what the banner said

lol :D

Miło przeczytać taki komentarz :)

Offline axelowa

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • 'Take me down to the Paradise city...'
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 13, 2012, 05:50:31 pm »
0
dobra przyznawac sie ktore z Was sie tak mizgaja do kierownika ?
http://instagram.com/p/M9_vzptDpz/


aaaaa zbieram szczekę z podłogi!!!! Gdzieście go wyczaiły????



No właśnie też sie zastanawiam.?!

Pod hotelem Monopol w Katowicach ;)



Fajnie wiedzieć ;)

nie no miło :D
Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny.

 — Sosai Masutatsu Oyama


Tęsknie za czasami w których nie żyłam...

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8359
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip