Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!  (Przeczytany 45039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« dnia: Grudnia 15, 2011, 10:09:44 am »
0
Cytuj
Dwa tygodnie temu prezydent Rybnika wyjawił dziennikarzom, że 30 czerwca 2012 roku w Rybniku zagra Guns N' Roses. Według informacji przekazanych przez prezydenta, bilety na koncert miały być w sprzedaży przed świętami. Wygląda jednak na to, że Adam Fudali wyszedł przed orkiestrę, bo agencja mająca zorganizować koncert nawet jeszcze nie ogłosiła, że koncert w ogóle się odbędzie.


Całość artykuł: http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,koncert-and-8222;gunsowand-8221;-prezydent-wyszedl-przed-orkiestre-,wia5-3266-16039.html

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 15, 2011, 10:14:22 am »
0
Po informacji o tym, że koncert się odbędzie pomyślałem sobie, że o koncercie Gunsów można powiedzieć, że się odbył słysząc pierwsze dźwięki Paradise city. I jako, że nie znam kulis organizacji to nie będę wieszał psów na jednej, czy drugiej stronie. Cierpliwie poczekam.

"Prezydent za każdym razem podkreślał, że przekazuje nieoficjalne informacje. Rzeczywiście, formalnie żadnej umowy o organizacji koncertu miasto jeszcze nie podpisało", a skoro tak to może nie przechodźmy od hurraoptymizmu w stronę totalnej depresji.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2011, 10:42:20 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 15, 2011, 10:24:55 am »
0
a ja sobie powieszę... tak jak już pisałem wcześniej.
Prezydent Rybnika powinien poczekać na jakąkolwiek informację
przynajmniej ze strony organizatora a nie podawać do ogólnych mediów nawet przewidywalną datę koncertu!
Dla mnie trochę przesadził ze swoimi możliwościami i chęciami i dlatego zacząłem go traktować
całkowicie niepoważnie. Ciekawe czy inni burmistrzowie pójdą w jego ślady i zaczną głosić plotki o
wielkich koncertach, tylko po to aby o nich było głośno.
Czekam z niecierpliwością na ogłoszenie burmistrza mojej rodzinnej miejscowości, który ogłosi koncert Metalliki z okazji przyszłorocznych Dni Kcyni  ;)

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 15, 2011, 10:27:50 am »
0
a w pizdu to wszystko  :???:

Czas pokaże, jak to będzie. Po cichu liczę, że ten koncert odbędzie się i agencja koncertowa stanie na wysokości zadania. Oby 2012 był rokiem pod znakiem GNR

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 15, 2011, 10:33:25 am »
0
 Ja jeszcze całkowicie nie przekreśliłem tego koncertu, nadzieja umiera ostatnia :rolleyes:

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 15, 2011, 10:42:31 am »
0
A chuuu z tym. The XX na open'erze  :facepalm:

Offline olszyn

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 15, 2011, 10:53:04 am »
0
Dokładnie to samo jak z Ozzy'm w Poznaniu. Nie ma jak rozgadać przed ostatecznym podpisaniem kontraktu.

No ale mam nadzieję, że koncert Gunsów jeszcze w 2012 r. zobaczę, jeśli nie gdzieś w Polsce (Gdańsk, Łódź, Warszawa?) to chociaż w Pradze lub Berlinie. Albo gdzieś dalej w Europie.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:04:35 am »
0
a ja sobie powieszę... tak jak już pisałem wcześniej.
Prezydent Rybnika powinien poczekać na jakąkolwiek informację
przynajmniej ze strony organizatora a nie podawać do ogólnych mediów nawet przewidywalną datę koncertu!
Dla mnie trochę przesadził ze swoimi możliwościami i chęciami i dlatego zacząłem go traktować
całkowicie niepoważnie. Ciekawe czy inni burmistrzowie pójdą w jego ślady i zaczną głosić plotki o
wielkich koncertach, tylko po to aby o nich było głośno.
Czekam z niecierpliwością na ogłoszenie burmistrza mojej rodzinnej miejscowości, który ogłosi koncert Metalliki z okazji przyszłorocznych Dni Kcyni  ;)


A jaka jest pewność czy/ile dorobili pismaki sobie puszczając takiego newsa?
To są wymierne korzyści - odsłony, like'i, subskrybenci, przedruki itd...

Dokładnie to samo jak z Ozzy'm w Poznaniu. Nie ma jak rozgadać przed ostatecznym podpisaniem kontraktu.

No ale mam nadzieję, że koncert Gunsów jeszcze w 2012 r. zobaczę, jeśli nie gdzieś w Polsce (Gdańsk, Łódź, Warszawa?) to chociaż w Pradze lub Berlinie. Albo gdzieś dalej w Europie.

Z Ozzym to akurat troche inna sprawa...bo wypuszczenie info nic nie zmieniło...bo jak się przyjrzeć to kto inny się wcześniej po cichu dogadał...i w zasadzie nie wiadomo po co do tej całej szopki był Poznań... znaczy wiadomo... $

Po ostatnie, zawsze pisaliśmy o ewentualnym/domniemanym/prawdopodobnym koncercie w Rybniku

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:09:29 am »
0

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:10:47 am »
0
Co do ostatniego z tego, co napisał krelke - zgadza się. Tak samo zresztą, jak oryginalne źródło. Natomiast informacje na innych portalach  to rzecz, na którą oryginalne źródło nie ma wpływu, bo zależą tylko od rzetelności autora artykułu. Jedno jest pewne. Sądząc po szumie, jaki w sieci wywołała ta informacja zapotrzebowanie na koncert jest spore i nawet jeśli ostatecznie nie zobaczymy Gunsów w Rybniku, to niewykluczone, że o organizację pokusi się inne miasto.

 Z tego artykułu nie wynika, że tematu nie ma, że koncert się nie odbędzie. Jest zapewne więcej trudności niż początkowo zakładano, być może zmieniły się także plany Gunsów odnośnie przyszłego roku, co nie jest wykluczone. Poczekam cierpliwie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2011, 11:21:18 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:15:42 am »
0
A jaka jest pewność czy/ile dorobili pismaki sobie puszczając takiego newsa?
To są wymierne korzyści - odsłony, like'i, subskrybenci, przedruki itd...

chcesz mi powiedzieć, że to dziennikarze wymyślili sobie datę, gadkę o tańszych biletach, a prezydent nawet by się do tego nie odniósł?
Puścił w świat swoje marzenia i plany jak rasowy polityk z tą różnicą, że nie wierzymy z natury politykom i nie dotykają oni
spraw tak nam bliskich.

Po ostatnie, zawsze pisaliśmy o ewentualnym/domniemanym/prawdopodobnym koncercie w Rybniku"prawdopodobny"-
 1. taki, który ma dużą szansę się wydarzyć, nastąpić; możliwy, przypuszczalny
2. taki, który wydaje się być prawdziwy

Na jakiej podstawie?!?!?!?!

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:37:07 am »
0
Z artykułu wynika, że sprawa nie jest zamknięta więc cały czas trzymam kciuki, że podpiszą umowę i koncert się odbędzie.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:41:26 am »
0
A jaka jest pewność czy/ile dorobili pismaki sobie puszczając takiego newsa?
To są wymierne korzyści - odsłony, like'i, subskrybenci, przedruki itd...

chcesz mi powiedzieć, że to dziennikarze wymyślili sobie datę, gadkę o tańszych biletach, a prezydent nawet by się do tego nie odniósł?
Puścił w świat swoje marzenia i plany jak rasowy polityk z tą różnicą, że nie wierzymy z natury politykom i nie dotykają oni
spraw tak nam bliskich.

Po ostatnie, zawsze pisaliśmy o ewentualnym/domniemanym/prawdopodobnym koncercie w Rybniku"prawdopodobny"-
 1. taki, który ma dużą szansę się wydarzyć, nastąpić; możliwy, przypuszczalny
2. taki, który wydaje się być prawdziwy

Na jakiej podstawie?!?!?!?!

Ad.1 Chce powiedzieć, że nie jest to "100" więc nie ma pewności co, komu, kiedy, w jakich okolicznościach zostało powiedziane...a co zostało dodane...za insynuowane... Jak dla mnie jest sprawą jasną, że wszystko jest jednym wielkim "?" - gdyż nawet na stronach miejskich nie pojawiła się żadna wzmianka o tym.
Żyjesz na bezludnej wyspie pisząc, że plany/marzenia polityków nie dotykają naszych spraw?

Ad. 2 Na podstawie otrzymywanych i dostępnych dla Nas informacji.
Nie ma ani jednego naszego newsa/wpisu w social mediach o pewnym koncercie GN'R ani na wallu fb, ani w utworzonym wydarzeniu, ani w artykule na stronie głównej NTS ani udzielając komukolwiek odpowiedzi mailowej na zapytanie - nie znalazła się wypowiedź sugerująca, że jest to pewne i na 100% się odbędzie. Raczej wszędzie staraliśmy się gasić emocje zdając sobie sprawę jak sprawa jest skomplikowana i rozwojowa... Nawet w tej chwili nie można powiedzieć czy ten koncert się na pewno odbędzie czy też na pewno on się nie wydarzy.

Ja nie wierzę z zasady "pismakom" znając z autopsji ich  brak odpowiedzialności za ich słowa/materiały.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:53:53 am »
0
bez oftopa, ale nie chodziło mi że poruszane sprawy przez polityków mnie nie dotyczą,
tylko Nigdy ich obietnic nie traktuje poważnie i nie mają za dużo do powiedzenia w kwestii GnR!

tylko i aż tyle

Ja nadal chciałbym dowiedzieć się na jakiej podstawie pan Fudali (jako poważna osoba, na poważnym stanowisku- bez ironii)
w ogóle napomknął o koncercie Gunsów mediom? Tak jak pisałem- każdy burmistrz, wójt, prezydent może ogłosić wyimaginowane wydarzenie roku w jego miejscowości.
Na jakiej podstawie (1 normalny argument) puścił w świat taką informację ?!?- abstrahując od podawania dat i innych pierdół (które faktycznie mogły być nagięte przez dziennikarzy)


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 15, 2011, 12:05:04 pm »
0
Widocznie jakieś podstawy ku temu miał. Łatwiej będzie zapytać go o to na fb, bo o ile wiem tutaj konta, przynajmniej do którego by się przyznawał, nie ma. Nie wypowiada się tu też chyba jego rzecznik prasowy.
To, że ktoś zbyt wcześnie o czymś powiedział, prawdopodobnie podekscytowany, nie oznacza, że danego wydarzenia nie będzie, zresztą wczytując się w tekst artykułu możemy stwierdzić tylko jedno - wiemy, że nic nie wiemy. Temat koncertu jest. A jak się rozwija to już inna sprawa.  
Póki nie pojawią się w sprzedaży bilety/ termin koncertu nie pojawi się na fb Gunsów/ stronie Rybnika - sprawa jest nieoficjalna.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2011, 12:06:51 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7894
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip