Autor Wątek: Gilby: GNR i Larsa Ulricha łączyła wielka zażyłość  (Przeczytany 568 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3505
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3590
Gilby: GNR i Larsa Ulricha łączyła wielka zażyłość
« dnia: Sierpnia 24, 2023, 10:32:42 am »
0


 

Gilby Clarke udzielił ostatnio wywiadu Radioactive MikeZ, który prowadzi program „Wired In The Empire” w 96.7KCAL-FM.

Gitarzysta sięgnął pamięcią do czasów, gdy na początku lat dziewięćdziesiątych Guns N’ Roses odbywali trasę z Metalliką, i z nostalgią wyrażał się o zażyłości, jaka łączyła wtedy zespół z perkusistą Metalliki, Larsem Ulrichem.   

„Przeżyliśmy razem mnóstwo wspaniałych chwil”, powiedział. „Podczas tamtej trasy Lars przebywał z nami codziennie, naprawdę był jednym z nas. Nie było dnia, żebyśmy się nie spotykali. Imprezowaliśmy po koncertach, a i przed koncertami byliśmy razem. Chadzał z nami nawet do muzeów. Fantastycznie się dogadywaliśmy”. 

„Początkowo oglądałem sporo koncertów Metalliki, bo oni wychodzili na scenę przed nami”, ciągnął Gilby. „Zresztą to nie trwało zbyt długo. W każdym razie po jakimś czasie… nie chodzi o to, że przestałem ich oglądać. Po prostu dni stały się zbyt długie i zacząłem zjawiać się na ich koncertach później. Podziwiałem ich profesjonalne podejście i naprawdę podobało mi się to, że zawsze byli zgrani. Jadali razem kolacje, wspólnie robili różne rzeczy. To mi imponowało. Pod względem brzmienia też byli wielcy. Nadal tacy są”.

Poproszony o wskazanie ulubionej piosenki Metalliki, Clarke odparł:

„Nie będę oryginalny, ale… Enter Sandman to nadal mój ulubiony numer. Nie siedzę w metalu, wychowałem się na The Clash i tego rodzaju kapelach, ale zawsze miałem słabość do tej piosenki, ponieważ jest melodyjna, no i ma najlepszy riff wszech czasów”.   







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8645
  • 17000 postów
  • Respect: +4372
Odp: Gilby: GNR i Larsa Ulricha łączyła wielka zażyłość
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2023, 10:44:23 am »
0
Napruci jak szpadle Gunsi w muzeum - chcialbym to zobaczyc
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Respect: +207
Odp: Gilby: GNR i Larsa Ulricha łączyła wielka zażyłość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 24, 2023, 10:05:37 pm »
0
Mogliby powtórzyć tę trasę, chętnie bym to zobaczył w tych czasach. ;)
O ile stać by było mnie na bilet...

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1674
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip