Autor Wątek: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka  (Przeczytany 29053 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 20, 2010, 04:45:46 pm »
0
Smakol, Lemmy jest legendą, ale to nie był tylko jego zespół, nie przeginajmy, a zwierzak i inni?Queen też był bandem Mercurego? To, że ktoś jest legendą, nie znaczy, że band jest jego.

The Doors to też tylko Morrison?

Kolekcje mam, ale nie roxzpływam się, choć artykuł o specjalnych wydaniach dość ciekawy

W Motorach od samego początku Lemmy był najważniejszą postacią - co widać zresztą do dziś, to on podejmował przecież wszystkie decyzje istotne dla zespołu... :] Queen i Doorsi nie zmieniali składu 500 razy w przeciwieństwie do Motorhead czy Whitesnak'a... jak dla mnie to zawsze w obu tych przypadkach był teatr jednego aktora :] kruz = Drei ? ciekawe - to się nazywa determinacja...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 20, 2010, 05:58:39 pm »
0
Koleś, który w tym wydaniu oceniał Chinese Democracy albo się nie poznał na muzyce Gn'R albo preferuje bardziej Slasha niż Axla..Dla tych, którzy nie mają ów wydania kilka fragmentów z tej "recenzji":

- Madagascar to już totalny niewypał - smyczki z klawisza i koszmarny śpiew z barwą głosu staruszka...
- Na początku This I Love Axl też śpiewa, jakby konał. Co z tego, że melodia ładna, skoro patos nieznośny?
- I.R.S. i Prostitute to też numery bez jaja. W pierwszym irytuje banalny loop, w drugim w ogóle rytmika (jakby odtwarzanie na żywo tego, co zaprogramowane).

Nie przesadzałbym. Ja nie jestem po stronie Slasha, a tylko "Madagascar" z wymienionych tu utworów mi się podoba. "This I Love" na początku mi się podobało, a teraz mnie prawie odrzuca jak przy "November Rain". Tak jak wspomniał Witek, każdemu coś innego się podoba. Poza tym taki dodatek to nie laurka dla zespołu, i nie wszystkie płyty muszą mieć tam milion gwiazdek...

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 20, 2010, 06:29:56 pm »
0
Cytuj
Coś jednak najwyrażniej musi być że tak się dzieje...

To bardzo proste. Axl ma całe media w dupie. A kogoś kto ma cię w dupie z reguły się nie lubi.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 20, 2010, 09:14:07 pm »
0
wy naprawdę uważacie, że ten dodatek to prezentacja stanowiska jednej ze stron wojny fani axla - fani slasha???
dorośnijcie  :rolleyes:
to jest czytadło dla osoby nieinteresującej się zespołem tak jak fani z forum gnr  :P
mnie nie dziwi że tak postrzegają zespół osoby z boku nie doszukujące się ukrytych znaczeń wypowiedzi, zaprzeczeń w wywiadach sprzed 15 lat itd itp
tak to widać z zewnątrz czy to się podoba czy nie  :rolleyes:

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 20, 2010, 10:58:19 pm »
0
Prawdę gadasz lamihha
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 20, 2010, 11:00:28 pm »
0
Gówno warty ten dodatek.Stronniczy na kilometr i potępiający jedynie Axla za rozpad starego składu.
wy naprawdę uważacie, że ten dodatek to prezentacja stanowiska jednej ze stron wojny fani axla - fani slasha???
dorośnijcie  :rolleyes:
to jest czytadło dla osoby nieinteresującej się zespołem tak jak fani z forum gnr  :P
mnie nie dziwi że tak postrzegają zespół osoby z boku nie doszukujące się ukrytych znaczeń wypowiedzi, zaprzeczeń w wywiadach sprzed 15 lat itd itp
tak to widać z zewnątrz czy to się podoba czy nie  :rolleyes:

Tak to  widać z zewnątrz?To jest takie pierd....e kotka za pomocą młotka.To tylko powtarzanie nie obiektywnej wersji jednej strony(Slash),tak z dziada pradziada,tak jak z tą plotką o Żydach i Polakach.
Coś ludziskom się kiedyś utarło w pamięci i tak jest automatycznie powtarzane.

Springsteen

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #111 dnia: Kwietnia 20, 2010, 11:06:03 pm »
0
Mimo wszystko Teraz Rock to bardzo dobre (chyba najlepsze na polskim rynku czasopismo rockowe)  i osoba która nie zna dobrze GN'R może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy , warto przypomnieć że Chinese Democracy została wysoko oceniona w tym miesięczniku.
Natomiast opinia o GN'R po odejściu najsłynniejszego składu jest zbyt subiektywna i nie przedstawia racji obu stron.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #112 dnia: Kwietnia 20, 2010, 11:06:44 pm »
0
W taką wersję jest łatwiej uwierzyć skoro ze starego składu pozostał tylko Axl i Dizzy.I mamy setkę płaczliwych wywiadów z resztą składu(po 1996 roku).Co jeszcze mnie zdziwiło?Nie ma żadnej charakterystyki nowej ekipy.Nie ma nic o np.Bucketheadzie(jakaś tam wzmianka)

Springsteen

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #113 dnia: Kwietnia 20, 2010, 11:07:37 pm »
0
To prawda ,  Buckethead jak dla mnie osoba o której można by kilka stron napisać , tak samo jak o solówkach z Chinese .

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #114 dnia: Kwietnia 20, 2010, 11:08:45 pm »
0
W taką wersję jest łatwiej uwierzyć skoro ze starego składu pozostał tylko Axl i Dizzy.I mamy setkę płaczliwych wywiadów z resztą składu(po 1996 roku).Co jeszcze mnie zdziwiło?Nie ma żadnej charakterystyki nowej ekipy.Nie ma nic o np.Bucketheadzie(jakaś tam wzmianka)
Za dużo pisania by było (członków masa doszła i odeszła) bo tu limit stron :D

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #115 dnia: Kwietnia 20, 2010, 11:27:57 pm »
0
Za dużo pisania?Tommy Stinson,Chris Pitman,Buckethead,Richard Fortus,Brian,Ron Thal,Robin Finck oraz Frank Ferrer i Paul Tobias,im też należy się szacunek i sprawiedliwe potraktowanie(mają duży wpływ w powstanie CHD).Są opisywani jako zwykli muzycy sesyjni, wynajęci przez Axla.Co za obiektywizm.

smakol

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 21, 2010, 11:16:58 am »
0
a nie są wynajęci ? :] skoro może ich zwolnić jedna osoba ( Axl ) to chyba dla niego pracują :]

Offline kruz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 21, 2010, 12:14:04 pm »
0
nie sa wynajeci -fani zespolu wiedza ze np. Tommy ma bardzo duzo do powiedzenia w zespole, a jest w nim dluzej od Slasha...

podobny staz ma Chris, Richard jest od 8 lat...

mysle ze Paul Huge takze ciagle jest blisko GNR, wspoltworzyl ChD, a przyszedl w 1994 - tylko ze od 2001 nie bierze udzial
w trasach, podobny typ jak Izzy

Bucket, oraz Finck odeszli sami - FInck zreszta dlugo nie mogl sie zdecydowac czy grac w GNR czy NIN
wiec to chyba normalne ze ktos ich musial zastapic...

co do Braina - mysle ze sytuacja moze byc podobna do Paula Huge

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 21, 2010, 12:51:20 pm »
0
Zgadzam się z kruzem.Obecny skład to nie są muzycy wynajęci,są w tym zespole od lat,grają trasy koncertowe.Gdyby tak traktować stary skład jak nowy to to  samo można powiedzieć o Stevenie Adlerze(poza nagrywaniem perkusji nic,nic nie skomponował ), Sorumie(wynajęty za Stevena) czy Gilby Clarku(wynajęty na trasę).Jak obiektywizm to obiektywizm do końca.Tego akurat w Teraz Rocku nie raczyli podkreślić.
Czym różni się statut w zespole między Sorumem/Clarkiem a Fortusem/Ferrem?Starzy to według Teraz Rocka pełnoprawni członkowie a nowi to już tylko muzycy wynajęci,sesyjni?.....
Jaka jest różnica między Duffem a Stinsonem? :???:.

Offline kruz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Kolekcji Teraz Rocka
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 21, 2010, 01:35:20 pm »
0
bo krytykowanie Axla i nowego skladu polega na tym, ze wiekszosc tych pismakow nie moze zbolec ze:
-mozna nagrywac jedna plyte przez 15 lat
-mozna nie korzystac z pomocy muzykow z "klasycznego" skladu
-mozna znalesc innych muzykow ktorzy ich zastapia
-mozna nie promowac tej plyty w mediach
-mozna nie udzielac setek wywiadow dla promocji siebie i zespolu
-mozna zaszyc sie gdzies i nie pokazywac publicznie przez dlugi czas
-mozna kontaktowac sie z fanami im odpowiadajac na pytania, a nie pismakom
-mozna miec w dupie caly showbiznes i robic wszystko wedle swoich zasad

i jednoczesnie MOZNA nagrac naprawde swietna plyte

wiekszosc polskich pismakow na dlugo przed wyjsciem ChD zalozylo ze ta plyta musi byc do dupy,
a ze nie moga sie teraz przyznac do bledu to pisza wszystko tak zeby te swoje teorie udowadniac,
zwykle piszac bzdury, lub powolujac sie na absurdalne wnioski typu: ChD musi byc do dupy
bo nie ma tam Slasha etc.

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8436
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip