Autor Wątek: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017  (Przeczytany 18599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 29, 2017, 11:44:27 pm »
0
a mnie sie bardzo podobaly, to byl powiew swiezosci, ten sprzed PC rewela

a teraz co mamy? Godfathera do znudzenia  :_:
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 30, 2017, 05:56:18 am »
+1
"i cale szczescie, w przypadku braku perspektyw na nowe kawalki, niech lepiej graja piosenki sprzed 10 lat, niz sprzed 25-30..."



Ciekawe na ile by to starczyło? Gdyby nie te sprzed 20-30 to lipa by była. Wszyscy grają swoje największe przeboje (nie każdy je uważa za przeboje) nawet sprzed  50 lat jak są bo ludzie po to idą głównie ich zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2017, 05:58:57 am wysłana przez pol159 »

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 30, 2017, 07:42:03 am »
0
czyli jednak jakosc nagrania sporo ukradla

poprawnie zagral te sola

Przecież nie od dziś wiadomo, że nieprofesjonalne nagrania dosyć mocno spłycają gitarę i wokal.

Puściłem sobie teraz ten fragment z Seekerem i wiecie co mi to przypomina? Te wszystkie jamy przed Patience i Paradise City z poprzedniej trasy. Dżizas jak mnie to męczyło, takie na siłę przedłużanie.

To było fajne urozmaicenie :)

Swoją drogą ciekawe ile osób w Gdańsku uzna, że Seeker to nowy kawałek Gunsów :rolleyes:
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 30, 2017, 09:04:34 am »
+1
Swoją drogą ciekawe ile osób w Gdańsku uzna, że Seeker to nowy kawałek Gunsów :rolleyes:

od razu nowy... raczej większość po prostu pomyśli, że to jest jeden z ich kawałków.

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Guns N\' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 30, 2017, 09:48:27 am »
0
Ja tam czekam na Remake chińczyka w obecnym składzie :D

Post Merge: Maja 30, 2017, 04:48:48 pm
Zauważyłem przy Live And Let Die że Axl'owi posłużyło to, że zrzucił z pleców parę kilo poruszał się i biegał jak ponad 20 lat temu! Kosmos!
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2017, 04:48:48 pm wysłana przez Belfer »

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 30, 2017, 05:56:41 pm »
0
Witam wszystkich!
Nie wiem czy tu jest jakieś powitalne forum, czy coś, nawet nie bardzo mi się chce szukać.  :D

Powiem, że od dawna śledzę to co piszecie, newsy itd. itp. I tak to czytałem i czytałem, aż postanowiłem się zalogować i zapytać o to czemu tak jojczycie na tą setliste, a co za tym idzie co w niej byście pozmieniali, żeby była tak świetnie i powalająca? :)

Pytanie podchwytliwe ale może mnie nie zeżrecie na wstępie, hehe.

Nie, nie jestem niedzielnym fanem i wiem, że Seeker to cover. ;)
Swoją drogą, tego też do końca nie wiem czemu nie podoba się ten kawałek, gdzie tutaj akurat głos nowego, starego Axla pasuje idealnie i wychodzi im on całkiem dobrze...

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 30, 2017, 06:01:40 pm »
0
"i cale szczescie, w przypadku braku perspektyw na nowe kawalki, niech lepiej graja piosenki sprzed 10 lat, niz sprzed 25-30..."



Ciekawe na ile by to starczyło? Gdyby nie te sprzed 20-30 to lipa by była. Wszyscy grają swoje największe przeboje (nie każdy je uważa za przeboje) nawet sprzed  50 lat jak są bo ludzie po to idą głównie ich zobaczyć.

1.nawet gdyby zagrali cale Chd to i tak musieliby czyms wypelnic druga polowe koncertu
2.nie ma znaczenia co graja, dopoki jest big 3 - na nich ludzie chodza na koncerty
3.nawet jak nie bylo big 3 i grali po 7 kawalkow z ChD na koncert, to przeciez ludzie i tak chodzili na te wystepy, bo szli na GNR, i nawet jak im sie nie podobalo ChD to wiedzieli ze dostana duzo kawalkow z AFD plus cos tam z LIES i UYI

wiec odpowiadajac na twoje pytanie: starczyloby na dlugo, nic by sie nie stalo jakby co koncert big 3 grali 7 kawalkow z ChD (np ChD, Better, CITR, TWAT, TIL, SOD, IRS) + kotlety
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 30, 2017, 07:05:54 pm »
0
Pewnie masz rację, że ludzi by chodzili dalej ale ja bym raczej sobie podarował. Jestem stary i czuję sentyment do "starych rzeczy" i to mnie skłoniło do zakupu biletu na koncert. Pewnie moje wyobrażenia z młodości są inne niż będzie koncert ale czy to źle?

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 30, 2017, 08:33:24 pm »
+1
Ja tak samo,też wolę te stare kawałki. Co z tego, że są jakieś nowe jak jakościowo dla mnie gorsze. Najlepiej jakby popracowali nad jakością starych :) Np. zwolnili w końcu tempo ich grania i perkusista by mógł czasem przystopować a Melisa to nie wiem ogólnie od czego jest?

Jest pełno starych ktore nei grają... najbardziej ubolewam że nie ma Dont Cry i Patience w jednym secie

a takie So Fine -wyśmienity kawałek.. i czemu tego nie grają?
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 30, 2017, 08:35:40 pm »
0
@13adam12 nie narzekaj bo dostaniesz bana!

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 30, 2017, 08:57:12 pm »
0
@Luk no bo tu każdy oczekuje czegoś innego od seta i przez to narzekanie  :sorcerer:

Jeśli obserwujesz sety GNR to pewnie zauważyłeś, że w okolicy 2012 roku skończyła się nutka szaleństwa a zaczęło się odgrywanie co koncert tego samego... I regroup był nadzieją, że będzie coś z czasów UYI Tour - wychodzą i co noc grają co innego. Na koncercie to co zagrają schodzi na dalszy plan, ważne, że grają, że możesz to oglądać. Ale sprzed ekranu monitora nuda, nuda, nuda, O! TWAT!, nuda, nuda, nuda... ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 30, 2017, 09:18:13 pm »
0
@gloomy Ja wiem, że nuda jak się patrzy na listę nagrań ale pół stadionu idzie na starocie, nawet nie wiedzą co jest pewnie na CHD, jak dla mnie ta trasa (o ile nie ostatnia) powinna właśnie być przypominajką co najlepsze, w sumie się dziwie, że Slash chce grać CHD, czasem tam się męczy (dla mnie to plus), bo może to znak, że jednak się lubią i chcą grać dalej niż tylko do pęknięcia konta w banku. ;)

Poza tym mają tyle dobrych kawałków, że mogliby grać praktycznie ze 4 godziny, a i tak by było mało, bardziej mnie drażni, że Axl nie chce iść znowu ćwiczyć śpiewanie i kontrolować to coś co czasem mu wychodzi z gardła, szczególnie boli w Rocket Queen i SCHOM.

A z tego co pamiętam to bardziej liczę na formę z Warszawy niż z Rybnika. :D

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 31, 2017, 03:19:44 pm »
0
W jaki dzień zespół przyleciał do Dublina? Wylecieli odrazu 28 maja czy 29?
Mam pytanie do osób, które na bieżąco wszystko monitorują, umieszczając posty w newsach odnośnie setów, przylotu zespołu do danego miasta i jego pobytu. Gdzie można na bieżąco śledzić informacje? Możecie podesłać linki do instagramów/twitterów członków zespołu, Fernanda, fotografki zespołu itp? Zespół ma w zwyczaju dzień po koncercie wylatywać do kolejnego miasta, czy zostaje noc dłużej?

Naprawdę wystarczy jeden post z takim zapytaniem, nie trzeba pytać trzy razy w trzech różnych tematach.
~Gloomy
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2017, 05:19:55 pm wysłana przez gloomy »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 31, 2017, 06:27:53 pm »
+1
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Irlandii - Dublin (Castle Slane) 27.05.2017
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 02, 2017, 09:09:01 am »
0
@13adam12 nie narzekaj bo dostaniesz bana!

Nikt, nigdy nie dostał na NTS bana za narzekanie. Gdyby istniał ban za narzekanie, to np. ja powinienem opuścić NTS-a już ... 11 lat temu? ;)  Natomiast za narzekanie w powiązaniu z brakiem kultury, zwłaszcza za personalne ataki na rozmówców - są konsekwencje.

Powiem, że od dawna śledzę to co piszecie, newsy itd. itp. I tak to czytałem i czytałem, aż postanowiłem się zalogować i zapytać o to czemu tak jojczycie na tą setliste, a co za tym idzie co w niej byście pozmieniali, żeby była tak świetnie i powalająca?

Cześć. Bardzo dobre pytanie :)
Myślę, że ilu ludzi, tyle odpowiedzi, dlatego odpowiem Ci tylko za siebie :)
1) Usunąłbym Seekera. Ok, wychodzi dobrze, jest dopasowany do obecnych możliwości Axla jak chyba jeden z niewielu kawałków, ale... to cover. Coverów Gunsi mają sporo, zdaje się, że wydali nawet płytę z coverami :P, więc wolałbym usłyszeć jakikolwiek cover z tej płyty niż męczyć Seekera do końca świata. Poza tym wywalenie covera dałoby potencjalne miejsce na kawałek Gunsów, bo poza Seekerem i ( teraz ) Black Hole Sun trudno znaleźć kawałek, który mógłby wypaść z setu bez konsekwencji ;) Z tym, że BHS ma jeszcze ( dla mnie ) efekt świeżości, więc bym zostawił. Ogólnie to nudzi mnie niemiłosiernie KOHD i też bym chętnie wywalił, podobnie jak LALD, ale wiem, że mogę być w tej kwestii odoosobniony. Jeśli zaś chodzi o oczekiwania ludzi to, jak wspomniałem, ilu ludzi, tyle opinii. Jedni chcieliby więcej materiału z CHD, inni usunięcia tego materiału z setu itd. Powiedzmy sobie szczerze - większa rotacja setem na pewno wpłynęłaby na większe zainteresowanie fanów. Tyle, że łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Jeśli robiliśmy, nawet tu, na NTS, ankietę, jakie kawałki ludzie chcieliby usłyszeć, to większość wybierała to, co już jest w secie. A jak przychodzi do analizy seta to - łeeee, znowu to samo. I to jest dla mnie bardzo ciekawe zjawisko ;)
Jednak, niezależnie od wszystkich różnic myślę, że największa grupa fanów czeka w secie Gunsów na nowy, oryginalny kawałek. I tak długo jak to oczekiwanie nie zostaje spełnione, tak długo jest niedosyt. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy na NTS :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2017, 09:21:52 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7897
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip