Autor Wątek: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017  (Przeczytany 18224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Guns N\' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 05, 2017, 05:46:29 am »
+4
Wróciłem właśnie do domu i jedyne co mogę powiedzieć to: wow. Tylko tyle i aż tyle   :D
Z takich szybkich podsumowań, to na +
- Cała organizacja koncertu. Wszystko pięknie dopięte na ostatni guzik, żadnych kłótni czy awantur o trybuny  :v No i golden o rozsądnych rozmiarach
- Cały zespół, a w szczególności Fortus i Duff, bo to co ci dwaj panowie wyprawiają na żywo to jest magia, czysty profesjonalizm połączony z zajebistą energią
-  Melissa  :wub:
- Setlista, o której dużo pisać nie trzeba, bo każdy widzi jak okazała była (Liczyłem też na TWATA, ale chyba nie ma co narzekać....)
- Nie wierzę, że to pisze, ale... Seeker  :lol: Tyle się narzeka na ten cover na wszelkich forach, ale na koncercie to rzeczywiście fajnie i energicznie wychodzi!
- Axl, który był w bardzo dobrym humorze i przeróżnymi zaczepkami i komentarzami nawiązywał kontakt z publicznością (reklama Budweisera po NR i głaskanie Dizzy'ego podczas RQ= coś pięknego)
- W miarę znośne supporty (Bardziej zapadła mi w głowę Jesse Stark, ale to chyba spowodowane tym, że Biffy Clyro miało dość badziewne nagłośnienie)
- Piwo!  :D
- Bardzo, ale to bardzo dobre nagłośnienie całego koncertu GN'R

Minusów natomiast mało i to takie bardziej znaleźne na doczepkę, żeby nie było zbyt idealnie  :D
- Miki, który zaczął się pojawiać w okolicach Better i zniknął niestety dopiero na bisach
- Slash i jego solówki w utworach z Chinese Democracy.... O ile tytułowy utwór da się znieść, to to co on wyprawia w TiL i Sorry woła o pomstę do nieba  :P
- Godzina rozpoczęcia koncertu. 19:15 to jednak chyba trochę za wcześnie jak na początek tak epickiego rockowego show
- Strasznie, ale to straasznie statyczni ludzie. Serio, w okolicach mojego miejsca bodajże tylko kilkanaście osób śpiewało, a na palcach jednej ręki można policzyć ludzi, którzy by chociażby podskakiwali do rytmu. A to, że jakiś pan w wieku może 25/30 lat skomentował łamaną angielszczyzną że Better "to to ten kawałek z nowej płyty, co ją teraz nagrywają", a po Used To Love Her dodał, że "To chyba ten cover od The Who" to już było mistrzostwo świata  :P

Podsumowując: nie żałuje żadnej korony i pozostaje mieć nadzieję, że po tej trasie jakimś cudem uda się ich zamknąć w studiu i dzięki temu na kolejny koncert przyjadą z nowym materiałem  ;)

Post Merge: [time]Lipiec 05, 2017, 06:07:32 am[/time]
Na następnym koncercie liczę, że dobiją do 30  :P

Już w Pradze dobili 30, po used to love her było jeszcze my michelle  :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2017, 02:18:03 pm wysłana przez Lapny »

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 05, 2017, 08:10:39 am »
0
Ja dla mnie najlepszy set jak do tej pory. Don't Cry i Sorry - tego najbardziej mi u nas brakowało.

Offline schatz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • "Cóż, że otwarta przyłbica, kiedy łeb zakuty
  • Respect: +30
    • tumbir.com
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 05, 2017, 02:15:01 pm »
0
Wygraliście z biletami do Pragi. Zazdrość to brzydka rzecz, ale zazdroszczę Wam .....

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: Guns N\' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 05, 2017, 02:50:54 pm »
0

Cytuj

Już w Pradze dobili 30, po used to love her było jeszcze my michelle  :P

 :o Prove it! :D
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 05, 2017, 03:48:45 pm »
0
UTLH z wczoraj
! No longer available

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 05, 2017, 04:03:05 pm »
0
Set ZA***STY , pewnie najlepszy w Europie , Axl pogadał itd . Może to głupie podejście , ale to nie był dla mnie koncert tylko dla Czechów . Dla mnie nasz był najlepszy i koniec . Nie zazdroszczę ale się cieszę ze szczęścia tych którzy byli ;)
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 05, 2017, 04:47:06 pm »
0
Hm, więcej było ludzi niż w Gdańsku? Ktoś wie ile? ;)

Ogólnie pod sceną u nas chyba było lepiej, jak tak patrze.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 05, 2017, 05:48:44 pm »
0
@Luk , według czeskiego Live Nation, biletów sprzedali prawie 40 tysięcy

Offline HeadSpace

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Respect: +3
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 05, 2017, 06:04:58 pm »
0
Do tych co byli na koncercie. Gdzieś na początku koncertu moze byly to okolice WTTJ Axl wskazał na kogoś palcem z pierwszych rzędów i coś zaczął mowić że "GN'R won't be happy" o co chodziło?

Ja uważam, że koncert w Gdansku pod wzgledem energii plynacej ze sceny byl o wiele lepszy. Publika czeska niestety taka sama jak zawsze i nic sie nie zmienilo - kielbaska w rece ,piwko-taki troche piknik z Guns n'Roses na scenie. Set super-zwlaszcza bisy wspominam najlepiej. Rozpoczecie koncertu o 19:15 jednak to za wczesnie-caly urok pirotechniki w polaczeniu z muzyka nie dal takiego efektu jak w gdansku. ALe warto bylo!
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2017, 06:11:40 pm wysłana przez HeadSpace »

Offline kama24

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Respect: +10
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 05, 2017, 06:05:33 pm »
0
Ja też właśnie wróciłam z Pragi i jestem wniebowzięta  :wub:. Koncert doskonały pod każdym względem : setlista bomba, wokal brzytwa, chłopaki na gitarach wiadomo rewelka. Żałuje że tu nie miałam też GC tylko zwykły bilet na płytę, ale byłam :D. Koncert ciut lepszy niż w Gdańsku, aczkolwiek show w Gdańsku też uważam za petardę :). Organizacyjnie Praga stokroć lepsza, po przekroczeniu bramek kiełbaski i piwko w takich o to kubeczkach. Dodatkowo płatnych wprawdzie ale zawsze to pamiątka fajna, były też czarne

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8578
  • 17000 postów
  • Respect: +4336
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 05, 2017, 06:07:51 pm »
0
Sorry - super chorki M i dobre sola S
https://www.youtube.com/watch?v=NUQMQOhrYu0

tutaj tez S dal rade, ale rezygnacja z TIL na rzecz innej piosenki z Chd -> CITR bylaby wskazana [CITR latwiej zaspiewac obecnym wokalem]
https://www.youtube.com/watch?v=sEE7LgEQyCA
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 05, 2017, 06:47:03 pm »
0
Jak dla mnie tylko Better jest lepsze niż z poprzednim składem, podoba mi się to wejście. CHD brzmi chyba dość podobnie ale TIL i Sorry... Tam te solówki są zmasakrowane. Pewnie trzeba dać mu jeszcze trochę czasu i coś fajnego wypracuje ale jak na razie to słabo.

W ogóle mam wrażenie, że Sorry to taka piosenka na koniec, która nie wymaga od Axl'a za wiele i dlatego ją grają. 

@Emma
To chyba u nas było więcej ludzi.

Offline klaudia28

  • Moderator
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +463
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 05, 2017, 06:52:09 pm »
0
Polecam w szczególności końcówkę, z uśmiechniętym Axlem  :wub:

! No longer available

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8578
  • 17000 postów
  • Respect: +4336
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 05, 2017, 06:54:48 pm »
0
ja juz przestalem liczyc ze zagra te sola zgodnie z oryginalami, wiec tam gdzie kombinuje (TIL, Sorry) staram sie powoli przyzwyczajac i w zaleznosci od jego kaprysu danego dnia - oceniam

np solo do TIL w Gdansku bylo koszmarne...

prawda jest jednak taka ze jego gra odebrala mi radosc ze sluchania piosenek z ChD live od 2016 :(
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2017, 07:03:13 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline HeadSpace

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Respect: +3
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 05, 2017, 07:13:56 pm »
0
Własnie. Za bardzo kombinuje i próbuje jakoś tak nie naturalnie szybko grać i wychodzi to raczej mało ciekawie. Richard lepiej poradzilby sobie w tych partiach. Slash nawet w solo Yesterday w Pradze dodawał te szybkie przebiegi i sie w koncu wyrąbał :D a to solo ma smak takie jak jest w oryginale klimatyczne i z pieknymi dzwiekami. Slash kiedyś grał mniej dzwiekow, ale konkretnych. Teraz chyba udowadnia, ze tez potrafi zagrac sweep, ale po co?

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7930
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip