Autor Wątek: Ron Thal: Zmęczyło mnie koncertowanie  (Przeczytany 691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3503
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3582
Ron Thal: Zmęczyło mnie koncertowanie
« dnia: Września 20, 2023, 07:13:02 pm »
+1



Meltdown z radia WRIF z Detroit prowadził niedawno wywiad z Ronem Thalem.

Były gitarzysta Guns N’ Roses, grający obecnie w Sons Of Apollo oraz Art Of Anarchy, przyznał nie po raz pierwszy, że pragnąłby spędzać mniej czasu na trasie, a więcej – w studiu.

„Przymierzam się do koncertowania z kapelami, w których gram”, powiedział. „Nie mogę tego nie zrobić, nie chciałbym, żeby fani uznali, że mi nie zależy. Tak naprawdę wolałbym jednak zająć się głównie produkcją. Uwielbiam uczyć, ale nade wszystko - produkować i miksować. Bycie twórczym odpowiada mi dalece bardziej niż życie na walizkach. Przez dziesiątki lat byłem z dala od żony, a to nie jest fair ani w stosunku do mnie samego, ani wobec moich bliskich. Dlatego staram się być w trasie najrzadziej, jak się da, i po prostu czerpać z życia, zanim umrę”.

Thal przyznał jednak, że bycie w trasie ma również swoje dobre strony.

„Wiąże się z tym mnóstwo spraw: podróżowanie, poznawanie nowych miejsc, nowych kultur, nowej kuchni i innych nowych rzeczy, spotykanie nowych ludzi, robienie tego, co się kocha”, wyjaśnił. „Z drugiej strony, jest coś takiego jak stabilizacja, to wszystko, co wynika z bycia w domu, budzenia się o stałej porze i w tym samym łóżku, jedzenia tego, co zwykle jest w lodówce, chodzenia do zwyczajowej siłowni i do studia… Długo brakowało mi takiej stabilizacji, sporo mi umknęło. Powiedziałbym, że to słodko-gorzkie. [Koncertując,] przeżywasz wiele wspaniałych rzeczy, ale odbywa się to kosztem normalności i spraw, których nie powinno się zaniedbywać”.


Nie dalej jak kilka dni temu ukazał się nowy singiel Art Of Anarchy, „Vilified”, który znajdzie się na płycie „Let There Be Anarchy”. Jej wydanie zaplanowane jest na 16 lutego 2024 roku.
[ZOBACZ]






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8634
  • 17000 postów
  • Respect: +4368
Odp: Ron Thal: Zmęczyło mnie koncertowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Września 20, 2023, 08:13:06 pm »
+1
Można ten wywód skrócić do jednego zdania: wolałbym nagrywać, produkować płyty no ale kasa jest właśnie z koncertów.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34747
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron Thal: Zmęczyło mnie koncertowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Września 22, 2023, 08:30:12 am »
+1
Ron jest coraz starszy, koncertuje wiele lat i chociaż docenia ten czas, to widzi, jak wiele mu po prostu umyka przez to, że jest w trasie.
Mam nadzieję, że jeszcze zobaczę go w Polsce, ale jeśli nie, to trudno. Izzy nie koncertuje wcale, ostatnio nawet nie nagrywa, a i tak ma w dorobku więcej
piosenek niż wiecznie koncertujący Gunsi. Coś za coś.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Steven Adler: "Duff nie uważa mnie za dobrego perkusistę."

Zaczęty przez Canis_Luna

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4159
Ostatnia wiadomość Października 07, 2015, 12:15:43 am
wysłana przez Włodi