Autor Wątek: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017  (Przeczytany 11685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Guns N\' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 14, 2017, 09:07:47 pm »
0
Wiem ile slash nagral plyt!! Pisałem 1. Czyli pierwsza a nie jedna. Pierwsza!!!!

Post Merge: Lutego 14, 2017, 09:31:04 pm
Trzeba wyjechać wczesniej. Organizator wie o sytuacji na drodze. Zreszta jadą w kolumnie vip jak nasi wlodarze... Korki moim zdaniem to ściema. W wawie byli przed czasem. W rybniku poooo czasie a korków nie bylo.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2017, 09:31:04 pm wysłana przez witas331 »

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Guns N\' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 14, 2017, 09:37:30 pm »
0
Czemu mnie to nie dziwi? :lol: Czekałem na Ciebie @Canis_Luna zbyt dosłownie czasami wszystko bierzesz  8) zluzuj poślady  :P z resztą Oświęcim nie jest taki mały pomieścimy się :kwiatek:

Post Merge: [time]Luty 14, 2017, 09:45:31 pm[/time]
<a href="http://youtu.be/xQ4NfA88gks" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/xQ4NfA88gks</a>


Swoją drogą nie dziwi was trochę fakt, że rudy nie rzuca się o smartfony?  :P

« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2017, 09:52:19 pm wysłana przez Belfer »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8581
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 14, 2017, 09:48:22 pm »
0
@Belfer dawniej jak aparat fotograficzny miala 1 osoba na 10 to mozna bylo sie rzucac, a teraz jak 9/10 ma telefon to co ma zrobic?

chyba ze robia w takim ritzu koncert na 200 osob to mozna konfiskowac, a nie biba na 75 tysi
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 14, 2017, 09:55:32 pm »
0
A może po prostu fanklub może więcej?  :lol:

Kiedyś nawet przeszła mi przez głowę myśl, że te całe rzucanie się w latach 90 to trochę było zamierzone i ustawione, później twierdziłem, że może mu się nie chciało i wymyślał a jeszcze później pomyślałem, że to wszystko o te niesławne nie wypuszczone jeszcze pro-shot'y  :D

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 14, 2017, 10:25:12 pm »
+1
w latach 90 nie było internetu tak powszechnego jak teraz, nie było youtube itd, a ludzie bootlegi sprzedawali. Miało to znaczenie głównie z uwagi na fakt, że jechali UYI Tour przed wypuszczeniem UYI, co Axla wkurzało. Zresztą przed wydaniem Chinese też coś powiedział jak zobaczył że ludzie z nim śpiewają IRS ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8581
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 14, 2017, 10:52:17 pm »
0
w 2006 roku przed Better czesto mowil o fanach jako 'downloading motherfuckers', zreszta w Wawie tez wspominal 'o starym dobrym przyjacielu, internecie'

! No longer available
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 14, 2017, 11:11:41 pm »
0
Cytuj
zluzuj poślady
Wypraszam sobie. Zajmij się pośladami kogoś za śląską granicą  :mad:

Cytuj
Trzeba wyjechać wczesniej. Organizator wie o sytuacji na drodze. Zreszta jadą w kolumnie vip jak nasi wlodarze... Korki moim zdaniem to ściema. W wawie byli przed czasem. W rybniku poooo czasie a korków nie bylo.
Miałam na myśli korki, które zatrzymały widzów koncertu, bo tak to zrozumiałam. Że to nie zespół miał problem z korkami tylko ludzie dojeżdżający na koncert. Nie wiem jak było naprawdę i czy w takich sytuacjach organizator wstrzymuje koncert, żeby zespół nie zaczął grać przy pustych sektorach.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 15, 2017, 08:42:30 am »
+1
A teraz tak poważnie bo widzę, że jak się ma trochę inne zdanie i się je głośno wypowiada to od razu maja cię za marudę lub atakują od tyłu!

Na forum jest euforia reunionowa - możesz sie z nią zgodzić lub nie, ale jest, choć wiadomo, że nie wszyscy, a już na pewno nie wszyscy w takim samym stopniu ją podzielają.
Mają do tego prawo, tak samo jak Ty.  Tak, czy inaczej - Ty masz swoje zdanie, inni mają własne zdanie - od tego jest forum, żeby dyskutować, nie? :)

ale dzień bez narzekania to dzień stracony

A to narzekaj sobie, na zdrowie :) Ale nie narzekaj na narzekających na Ciebie, bo oni też mają prawo ponarzekać, a skoro nie chcą na set, na reunion, a powód musi być, to
równie dobrze mogą pomarudzić na marudę ;)

Gdybym w Gdańsku dostał taki set jak dziś to bym się cholernie! Wkurwił!


Zakładam, że w tej kwestii wiele osób Cię rozumie i wielu byłoby w stanie zgodzić się z Tobą. Krótszy set to gorszy set, nie ma co gadać.
Mam nadzieję, że w Gdańsku dostaniemy pełny, rozbudowany set.

Mam nadzieję, że to wynik choroby lub złego samopoczucia, któregoś z członków, bo innego powodu nie przyjmuję.

Korki były, przynajmniej oficjalnie.

Trzeba wyjechać wczesniej. Organizator wie o sytuacji na drodze. Zreszta jadą w kolumnie vip jak nasi wlodarze... Korki moim zdaniem to ściema. W wawie byli przed czasem. W rybniku poooo czasie a korków nie bylo.

Z całym szacunkiem dla Rybnika - Rybnik to nie Melbourne. W tym drugim mieście korki mogły być "ciut" większe.
Korki nie dotyczą tylko zespołu, ale także fanów. Kilka dni wcześniej ze względu na opóźnienie związane z kiepskimi warunkami atmosferycznymi sporo ludzi nie mogło oglądać supportu, z kolei na innym koncercie fani wchodzili na miejsce koncertu, gdy Gunsi już grali, bo równiez było opóźnienie związane z wpuszczaniem ludzi.
Może organizatorzy chcieli uniknąć na tym koncercie tego typu sytuacji i koncert rozpoczął się dopiero, gdy wszyscy zainteresowani - podkreślam, że nie chodzi tu jedynie o zespół - byli już na miejscu koncertu. Generalnie na obecnej trasie Gunsi raczej się nie spóźniają zbytnio, więc, jak przypuszczam, musiały zajść jakieś dodatkowe okoliczności, które opóźniły koncert. Jeśli mówią - korki - to nie mam powodu im nie wierzyć, ale rozpatruję rzecz szerzej niż tylko jako dotarcie na koncert samych Gunsów, bo domyślam się, że granie w pustym miejscu ich nie urządza. Możesz myśleć inaczej - Twoje prawo :)

zluzuj poślady  :P

Hamuj się.  :ph34r:
Usunąłem Ci jednego posta, bo był nie na temat. Tu rozmawiamy o koncercie, a nie o Twoich fantazjach ;)
Zrozumiano?

Za kilka dni kolejny koncert, oby bez opóźnienia i wtedy dowiemy się, czy brak Seekera i Comy to jednorazowy "wybryk", czy coś więcej, bo
przecież te kawałki mogły wypaść z setu z miliona różnych powodów, jak to się działo w przeszłości z innymi i będzie będzie działo w przyszłości z kolejnymi.
Nie zawsze musimy wszystko wiedzieć. Poza tym - ewentualny brak Comy/ Seekera/ innego kawałka stwarza miejsce dla innych, których dawno nie słyszeliśmy,
a wielu fanów domaga się zmian w secie ;)
Tak, czy inaczej - to koncert na drugim końcu świata, których większość z nas nawet nie oglądała, a już na pewno nie płaciła za ten "wybrakowany" koncert, więc
nie ma co się spinać. Jeśli w Gdańsku nie dostaniemy Comy, albo Seekera ( pozdrawiam @Grzon), to będzie okazja do Gdańsk Riot ;), ale póki co - chill out :)



« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2017, 09:14:28 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 15, 2017, 09:21:37 am »
+3

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 15, 2017, 09:49:19 am »
+4
A cylinder, jak był na głowie, tak jest nadal  :lol:

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 15, 2017, 11:48:02 am »
+1
@DooOminO na kleju przyklejany co wieczór do peruki
@Zqyx Skoro mój post był nie na temat to może przeglądnij wszystkie tematy i zacznij usuwać wszystkie posty nie na temat ok? To było strasznie słabe. Jedni mogą więcej od innych prawda? No comments...

Ps. Z innej beczki
Nie ma co liczyć by w kwestii set listy coś miało się zmienić no cóż szkoda.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4396
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2461
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 15, 2017, 12:01:17 pm »
+3
Gdybym w Gdańsku dostał taki set jak dziś to bym się cholernie! Wkurwił!

Ty narzekasz na podstawowy set, a pomyśl, że Gunsi nigdy nie dadzą koncertu w San Escobar.

I co tamtejsza ludność ma powiedzieć?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 15, 2017, 12:22:41 pm »
+1
Też będą mogli sobie ponarzekać... kiedy już wielce szacowny i oświecony pan W. załatwi im koncert.  ;)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 15, 2017, 12:52:21 pm »
0
<a href="http://youtu.be/3S5O3sFRUZ8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/3S5O3sFRUZ8</a>

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Guns N' Roses w Australii - Melbourne 14.02.2017
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 15, 2017, 01:03:50 pm »
0
Jeżeli o mnie chodzi to set może być krótszy o kilka kawałków, byleby Axl miał tak niezły wokal jak w Melbourne - super, sa nadzieje że będzie dobrze w Gdańsku i że nie usłyszymi micka ;)
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8057
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip