Autor Wątek: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016  (Przeczytany 9266 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 17, 2016, 07:29:57 pm »
0
Oj tak. Też mi tego brakuje. Zdecydowanie częściej powinien gadać pomiędzy piosenkami.

Offline Reapsaack

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 17, 2016, 08:26:41 pm »
0
https://www.youtube.com/watch?v=acqwgRROtKY
Coś mnie ominęło czy końcówka pierwszy raz taka dobra? :D

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 17, 2016, 09:48:06 pm »
+2
ależ macie ból dupy..
nie taki set jak trzeba? znowu nie taki? masakra..
bez sensu znowu grać to samo.. odwołać trasę bo się fanom z polski nie podoba  :lol:
wierzę że będziecie mogli zaprotestować z premedytacją nie kupując biletów jeśli by się okazało że będziemy mieli koncert wystarczająco blisko  :radocha: i wtedy normalnie duff, slash i axl wreszcie zrozumieją..

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 17, 2016, 11:27:15 pm »
+1
Czyli od ukochanego zespołu nie można niczego wymagać i trzeba zadowalać się czymkolwiek, zamiast oczekiwać, żeby zespół dawał z siebie 100%? :rolleyes:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 17, 2016, 11:46:54 pm »
+2
czyli że co? grają cokolwiek?  i do tego na odp....ol?
ja zawsze mam duży szacunek dla ludzi którzy wiedzą.. wiedzą na pewno ;)
tacy teraz nam miłościwie panują :P

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 18, 2016, 12:20:38 am »
+6
I tak, nie kazdy cieszy sie reunionem. Zwlaszcza ze nie wyglada na to zeby pojawila sie nowa plyta. Ilez moze byc tych tras pod znakiem Nostalgia tour? Jak widac nieskonczenie wiele. I Slashowi i Duffowi wcale tez to nie przeszkadza ze jada ten sam set na kazdym koncercie. Grunt ze hajs sie zgadza i jest fajna atmosfera w zespole.

blablabla, będziesz pierwszy w kolejce po bilety na koncert w okolicy, NajwiększyFanieGunsów.

jestem na tym forum od 10 lat z przerwami, mam prawie 10 000 postow napisanych, wiec nie opowiadaj mi bredni... a ty zes sie zarejestrowal 2 lata temu i wielkim znawca spolecznosci NTS jestes
to forum zawsze bylo pro-Slash i anty new GNR

hahahahhahahahahahah. TO Forum mnie, zapalonego na punkcie składu z AFD i UYI dzieciaka, zniechęciło do Slasha i przekonało do newGNR. To dzięki Forumowiczom NTS doceniłem robotę muzyków tworzących newGNR, a także dzięki NTS dotarło do mnie, że Slash taki najwspanialszy nie jest (ale szacun dla Kudłacza). W efekcie znalazłem się w tej grupie ludzi, która w Rybniku miała kompletnie gdzieś, że solo do SCOM gra ktoś inny niż jego twórca, a gdy ogłoszono regroup poczułem lekki smutek, że taka fajna ekipa jaką było newGNR to już przeszłość.
Ale faktycznie - proSlash i antynewGNR. Od wieków.

Zaczynałem na forum, kiedy Ty mniej więcej kończyłeś, Człowieku Orkiestro. Być może byłeś jedną z tych osób, której posty ukierunkowały mój pogląd na historię tego zespołu, to bez znaczenia. Ale jedno pamiętam doskonale - to Ty zawsze byłeś tym od siania fermentu. To Ty bywałeś traktowany jak odmieniec na tle pozostałych forumowiczów. A teraz wyjeżdżasz z pouczaniem o długości stażu? Kolego, nie ilość, a jakość.

Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 18, 2016, 03:53:29 pm »
0
I tak, nie kazdy cieszy sie reunionem. Zwlaszcza ze nie wyglada na to zeby pojawila sie nowa plyta. Ilez moze byc tych tras pod znakiem Nostalgia tour? Jak widac nieskonczenie wiele. I Slashowi i Duffowi wcale tez to nie przeszkadza ze jada ten sam set na kazdym koncercie. Grunt ze hajs sie zgadza i jest fajna atmosfera w zespole.

Slashowi i Duffowi raczej nie przeszkadza powtarzający się set, bo nie było ich w zespole ponad 20 lat ;) Może im się znudzi za 5-10 lat :D
Z drugiej strony co mają grać, ludzie idący na koncert chcą usłyszeć największe hity. Płyty też nie nagrają z dnia na dzień, tym bardziej z Axlem. Fajne są te niespodzianki i mam nadzieję, że ich nie zabraknie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2016, 04:00:58 pm wysłana przez lewyism »

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 18, 2016, 06:21:24 pm »
+4
Widzę, że dalej ciągnie się temat porównywania składów Jestem człowiekiem z ery starych Gunsow i czy komuś się to podoba, czy nie, Slash i Duff są legenda tego zespołu To oni wynieśli ten zespół na wyżyny slawy, dzięki czemu nowy skład mógł czerpać z tego wszelkie przyjemności. Teraz mamy prawdziwe GN'R (szkoda tylko Izzy-ego)  i mam z tego wielka radochę  Tak samo śmieszą mnie docinki o Slashu To jest gitarzysta który opiera się na feelingu  ( proszę o poprawę jeśli się mylę ) czyli nie gra nuta w nutę i nie trzyma się jakichś reguł nawet przy swoich solowkach. Ale to co jest najważniejsze w nim i Duffie, to charyzma i dusza legendy GN'R czego nie mieli nowi muzycy mimo tych lat spędzonych w zespole.


Uploaded with ImageShack.us

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 18, 2016, 08:35:57 pm »
+2
Narzekanie to typowo polski sport. Trzeba wziąć pod uwagę że dla śledzących sety na forum wszystkie są takie same czy podobne, ale dla kogoś kto idzie na ich koncert nie ma znaczenia że podobny grali wczoraj ale najważniejszym jest fakt zobaczenia swojej ulubionej kapeli na żywo.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 18, 2016, 09:42:33 pm »
+1
Bo większość i tak chce zobaczyć/usłyszec największe hity


Uploaded with ImageShack.us

Offline Plemnik

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pitu pitu
  • Respect: +77
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 18, 2016, 11:09:44 pm »
0
Pamiętajcie że to ich pierwsza trasa w tym składzie, i w zasadzie nikt z nas nie wie ile mają "przegranych" razem piosenek, i ile tak naprawdę razem grali przed tą trasą. Myślę że dopiero w południowej zaczną się jakieś większe roszady w secie.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 19, 2016, 08:11:01 am »
+1
DrDrei
:o :o :o



Uwazam ze sety sa ladne. Sa w nim szybsze piosenki oraz troszku wolniejszych tez jest :)

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 19, 2016, 12:47:04 pm »
0
Cały koncert z dobrym dźwiękiem. https://www.youtube.com/watch?v=aHMVqNbGRcg

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 19, 2016, 05:17:41 pm »
+2
   Wasza dyskusja jest jałowa. Jak Slash gra c*****o solówkę i ktoś tak uważa, to ma prawo to powiedzieć. Jak gra dobrze i ktoś tak uważa, również. Od tego jest forum. Po kiego tu wyciągać jakieś ckliwe historyjki o tym co było 5, 10 czy 20 lat temu? To ma jakiś wpływ na te solówki? Nie wiem.

A i jeszcze, po co te durne komentarze pod każdym koncertem, że za dużo kawałków z ChD? A może za mało domino? Do tego piszesz w liczbie mnogiej jakbyś wyrażał zdanie całego świata. Skoro Slashowi odpowiada granie tych kawałków, to nic tobie do tego. A jeśli mu nie odpowiada, ale bierze za to hajsy i gra dla kasy, to tym bardziej nic tobie do tego.
   

   
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2016, 05:20:23 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 19, 2016, 05:45:31 pm »
+1
Czytaj uważnie to forum, bo napewno nie pisze pod każdym tematem o koncercie, że dużo jest piosenek z Axlowej płyty. No i pisze swoje opinie, a nie całego świata. Chyba nie musze pisać w każdym poścuie, że TO MOJA OPINIA. Ale chyba teraz specjalnie dla Ciebie zacznę.

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8366
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip