Autor Wątek: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016  (Przeczytany 27942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 13, 2016, 06:10:11 pm »
+6
yyy.. po to właśnie jest sekcja rytmiczna żeby wszyscy grali w jednym tempie ;) a jak nie potrafią to słabo ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 13, 2016, 06:29:36 pm »
0
widzę, że się nie rozumiemy. Ja wiem na czym polega SEKCJA RYTMICZNA. Rozumiem jaki jest jej cel. Debilem nie jestem, a z muzyką również od strony technicznej miałam coś w życiu wspólnego. Polecam przeczytać jeszcze raz moje posty. Mowa była o Franku, o tym jak to nie umie grać, jakim jest złym perkusistą i w ogóle jest be. Umie grać i jak widać, potrafi się zgrać z resztą, nawet jak się chwilowo rozjadą. Moje posty odnosiły się do możliwej przyczyny tego, dlaczego się w ogóle rozjeżdżają. Nie umiem wyjaśnić tego bardziej łopatologicznie :facepalm:

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 13, 2016, 06:32:07 pm »
0
moim skromnym zdaniem Slash z Duffem dlugo grali z Mattem i moze oczekiwali ze Frank bedzie gral dokladnie tak samo i stad te nieporozumienia

to nie jest jednak przypadek Freese'a i Braina - gdzie jeden zagral utwor po swojemu, odszedl, przyszedl drugi i Axl kazal mu zagrac dokladnie nuta w nute to samo co ten pierwszy (mowa o utworze Chinese Democracy) i ten to zrobil
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 13, 2016, 07:54:29 pm »
0
Weźcie tego Brenta. Jak go wezmą do zespołu to gunsi stracą przynajmniej 1/5 fanek.
Dlaczego ? Przecież to profesor Snape z Harrego Pottera i pewnie ma też swoje fanki.  ;)

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 13, 2016, 08:24:31 pm »
+3
Zagrania im potrzeba jeszcze,  mieli próby,  są profesjonalnymi muzykami,  ale są ludźmi..  Błędy się zdarzają..  Moim zdaniem na pewno wpływ ma na to zmiana muzyków,  gdy Frank z Tommy tworzył sekcje rytmiczna popełnial mniej błędów,  rozumieli się po kilku latach wspólnego grania,  z Duffem widocznie muszą się jeszcze dotrzeć. No i set perkusyjny Franka, jakis okrojony i inaczej ustawiony niż na poprzednich trasach,  chyba,  że mi się tylko wydaje,  to też może mieć wpływ..  Chociaz taki sam wpływ na płynna grę może mieć np. przelatujaca obok Franka mucha, nie wiem :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 13, 2016, 08:31:22 pm »
0
A może Melissa go rozprasza?

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 13, 2016, 08:44:31 pm »
0
to nie jest jednak przypadek Freese'a i Braina - gdzie jeden zagral utwor po swojemu, odszedl, przyszedl drugi i Axl kazal mu zagrac dokladnie nuta w nute to samo co ten pierwszy (mowa o utworze Chinese Democracy) i ten to zrobil

To nie mowa o ChD tylko o There Was a Time, które Brian miał nagrać nutę w nutę tak samo jak Josh a do tego miał dodać do tego swój feeling.

To tak jakbyś był kucharzem, a jakiś Magda Gessler by Ci kazała zrobić de volaja takie samego jak ona przed chwilą zrobiła, ale żebyś dodatkowo odcisnął na nim swoje piętno. No i się łamiesz, dodajesz pietruszki i może wyjść arcydzieło ale może także wyjść z tego zwykły kotlet. Na szczęście TWAT wyszło jak wyszło :)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 13, 2016, 08:47:44 pm »
0
mowa o calej plycie ChD, moj blad

http://www.musicradar.com/news/guitars/brain-talks-about-making-guns-n-roses-chinese-democracy-177777

Brain said Freese played on 30 songs before he split the band. While Axl Rose admired Brain's feel, he was set on the patterns that Freese had played, so he had Brain replicate Freese's parts note for note.

The drums pieces for each song had to be transcribed, a thankless job that went to a Sony employee/musician who was handed two CDs (and, one would imagine, several tons of legal documents). "It was every song written out note for note. Some were seven-minute songs including Josh doing solos," Brain said.


NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 16, 2016, 07:25:10 am »
+1
#teoriaspiskowa

Do zespołu dołączyła Melissa, pracująca wcześniej z Brainem nad remixami ChD. Na forach zrobiło się głośno o tym, że Frank "nie potrafi grać". Nagle, po 10 latach odkąd dołączył do zespołu. Oduczył się, czy co? Nie! Grają inaczej niż do tej pory, więc wypada gorzej, fani się denerwują - i dobrze!, bo jest w tym plan!
Wywalamy Franka, ściągamy Braina, wydajemy remixy Chinese. Fani są przeszczęśliwi, że dostali nowy materiał!!! A ci, którzy nie są? No cóż, zawsze zostaje im Slash z Duffem na scenie. Grunt, że przez jakiś rok, dwa nie trza nic zmieniać, zbijamy kokosy. Potem Slash i Duff wracają do siebie, ale żeby fani trochę się uspokoili dostają następną płytę, długo oczekiwanie CHD 2 z gościnnym udziałem Slasha i Duffa. Zespół zasypuje się pod ziemię, śpi kilkanaście miesięcy, po czym witamy go w nowej odsłonie, z tym, że Fortus, główny kompozytor CHD 2 wciąż jest zespole. The End.

#teoriaspiskowa
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 16, 2016, 09:47:22 am »
+2
Frank mi nie przeszkadza ale mogli od razu włączyć duet Brain & Melissa - to by był reunion po trochu do czasów UYI i ChD.  ;)

Offline Ashbiarz v2

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Be bitter, stay angry and blame everyone"
  • Respect: +39
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #145 dnia: Maja 11, 2016, 06:35:17 pm »
0
Kolejny utwór i kolejny koncert :D

https://www.youtube.com/watch?v=ll7GKWINQUA

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Las Vegas (USA), 09.04.2016
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 25, 2016, 06:10:12 pm »
+2
https://www.youtube.com/watch?v=zoGblSDskBA


Wttj z "odsłuchu Axla" (nie wiem jak to profesjonalnie nazwać  :P)

+ Na tym kanale znaleźć można cały koncert w takiej jakości  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2016, 06:14:09 pm wysłana przez Lapny »

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7929
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip