Autor Wątek: Ron dla Loudwire  (Przeczytany 1667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Ron dla Loudwire
« dnia: Lipca 09, 2016, 09:20:18 pm »
0

Kilka dni temu Ron udzielił wywiadu portalowi Loudwire, z którego dowiedzieć można się kilku ciekawych rzeczy. Oto tłumaczenie najważniejszych części wywiadu wyodrębnionych przez użytkowników Mygnr:

- Ron zapytany kiedy dokładnie nastąpił moment, w którym był pewien, że chce skończyć z GNR, nie odpowiedział dokładnie na to pytanie, ponieważ nie chciał zranić niczyich uczuć. Powiedział jedynie, że " Wiesz, czasami następuje taki moment w życiu, że musisz przejść dalej, ponieważ to nie to, co przewidziałeś dla swojego życia".
(Dopisek od tłumacza: Ron dopisał później w komentarzu pod wywiadem, że powiedział zespołowi i załodze, że opuszcza szeregi zespołu 1 marca 2014 roku podczas prób.)

- Później Ron porównywał swoje marzenia i aspiracje z czasów gdy był 6-letnim gitarzystą do jego pracy z Gunsami w ostatnich kilku latach i w jego opinii nie szło to w parze.

- Bumblefoot wiedział przed swoim odejściem, że reunion jest w planach

- Spytany jak przez ostatnie 10 lat utrzymywał w tajemnicy swoje sekrety (zapewne chodziło tu o różne dziwne informacje związane z GN'R) odpowiedział: "po prostu nic nikomu nie mówiłem."

- Zapytany o to czy sądził, że zespół po swoim powrocie będzie brzmieć tak dobrze odpowiedział: " Oczywiście, kiedy ludzie po tylu latach grają z sobą ponownie, to dla nich jak nowy dzień!"

- Ron nie był do tej pory na żadnym koncercie "nowej wersji" GNR, ponieważ jak sam stwierdził: " To byłoby dziwne. To tak jakbym oglądał jak moja była dziewczyna się żeni czy coś w tym stylu. Ja poszedłem dalej, oni poszli dalej i mam nadzieję, że wszyscy są szczęśliwi."

-Zapytany o swój ulubiony moment opowiedział historię o 9-letniej Chloe. Ron przyprowadził dziewczynkę na próbę, po czym zespół wykonał Catcher In The Rye z nią na wokalu. (Występ Ron zamieścił na swoim yt, link podrzucam pod newsem.)

- BBF nie pamięta za bardzo show, większą uwagę poświęca otaczającej go publiczności i interakcji z nią.

- Po pytaniu czy są obecnie jakieś nieporozumienia, jeśli chodzi o  GNR odpowiedział, że nie wie dokładnie, co ludzie do tej pory wiedzą, więc trudno mu powiedzieć.

- Na koniec BBF wspominał, że wszyscy członkowie Nu-Gnr trzymali się razem, ale nie porówna jego kontaktu z Axlem do kontaktu z kimkolwiek innym. Czasami byli przyjaciółmi, czasami wrogami. " Wiesz jak to jest w zespole".

Całość wywiadu:
! No longer available
Wspomniany w wywiadzie występ z Chloe:
! No longer available

« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2016, 10:06:56 pm wysłana przez Lapny »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron dla Loudwire
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 10, 2016, 06:40:44 am »
0
Wychodziłoby na to, że faktycznie odszedł po Vegas. Dzięki za tłumaczenie :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8584
  • 17000 postów
  • Respect: +4339
Odp: Ron dla Loudwire
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 10, 2016, 11:51:02 am »
0
im nowsze te jego wywiady, tym co raz mniejsza sympatia go darze...

strasznie chlopina zgnusnial w tych Gunsach, a przeciez to bylo (i mysle ze bedzie) jego najwieksze osiagniecie zycia
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Ron dla Loudwire
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 10, 2016, 05:50:15 pm »
+1
strasznie chlopina zgnusnial w tych Gunsach, a przeciez to bylo (i mysle ze bedzie) jego najwieksze osiagniecie zycia
To samo można powiedzieć o Izzym.
Facet zachowuje się z klasą, jakieś sprzeczki jak widać były, ale złego słowa o zespole nie powie.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

Nagroda dla "Appetite For Democracy"

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2113
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2015, 07:57:03 am
wysłana przez Tymeg